Bu gördüklerim nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rules2

Kayıtlı Üye
Sanirim 1 hafta once basladi bizim muhabbet kusumuz var iste neyse onla ilgileniyordum iste kus ile ilgilenirken duvarda 3-5 tane siyah bulut gibi birsey gordum buluttan kastim sim siyah sonra iste aldiris etmedim cuma gunu hasta oldum ( 08.10.2013) aksami uyudum 11 civari uyandim , yan odadan sesler geldi cok az birsey odaya gidip baktim birsey yoktu neyse sonra yatagima dondum lambalari biri acip kapiyordu sanki oyle sesler cikip duruyordu fazla ilgi gostermedim ama az korktum acikcasi iste sonra cumartesi gunu markete giderken (Oglen vakti 1-2 civari) arkamdan biri varmis sirtimi tutucakmis gibi bir his vardi neyse iste sonra boyle devam etti o gun pazar aksami ise malzemelerim koydugum yerde yoktu( annemede sordum ellemedim dedi) belki biryerlerde unutmusumdur dedim ardindan yatakdayken siyah seyler gormeye basladim paranoya sandim ilk baslarda korkudan dolayi sonra koridordan 5-4 saniye ayak sesleri geldi onada aldirmadim bugun sinavim vardi (Pazartesi)okula gitmeren once cantami almak icin odama gittim (Odanin cami buzlu) cantamin yaninda cantamdan cok az ufak siyah birsey vardi aniden gitti neyseSinavin ortasinda tiz sesler duymaya basladim onumdeki arkadasima sordum duymuyormus (Cizim sinavi) Iste boyle...

Not : O gordugum seyler 1-2 salise goruyorum.

Sizce bu musallat mi?

Hellown

Kayıtlı Üye
Konu hakkında pek bir fikrim yok, fakat bir aralar (2-3 defa belki) o siyah bulutumsu şeyden bende görmüştüm. Odamdaydım, buzlu cam olduğundan böyle net gözükmüyordu fakat siyah bir şeyler geçmişti. (evde tektim) Bir keresinde de banyodayken görmüştüm. Bir çok noktanın bir araya gelmesi gibiydi, toz gibi bir şeydi. Aradan 2-3 ay geçmiştir herhalde, daha fazlasını yaşamadım.

Sasdad

Kayıtlı Üye
evet dediğin şeyi bende evde yerde görmüştüm 3 taneydi sanırım yumurtadan biraz büyüktüler.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
açıkçası bende sürekli duvarlarda ya da etrafta siyah, mor, mavi, yeşil renklerini görüyorum bazen büyük bazen küçük bazen de değişik formlarda
bu konuda bilgili biri açıklama yaparsa çok mutlu olucam

nira

Kayıtlı Üye
sevgili rules2, anlattıklarının hepsi 2-3 gün içerisinde olmuş. Belki musalattır belkide sen yanlış yorumlamış olabilirsin bazı şeyleri. Bence biraz daha takip etmelisin bu konuyu. Ama takip edicem devamlılığı varmı acaba diye de hep bu olayın üstüne düşme, bunlarla kafayı bozma. sadece bekle bakalım tekrar olacakmı.

rules2

Kayıtlı Üye
sevgili rules2, anlattıklarının hepsi 2-3 gün içerisinde olmuş. Belki musalattır belkide sen yanlış yorumlamış olabilirsin bazı şeyleri. Bence biraz daha takip etmelisin bu konuyu. Ama takip edicem devamlılığı varmı acaba diye de hep bu olayın üstüne düşme, bunlarla kafayı bozma. sadece bekle bakalım tekrar olacakmı.

Öncedende görüyordum ama pek aldırış etmiyordum forum'a yazasım geldi yardımlarını bekliyorum.

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
birşey söyliyimmi bana bu tarz olaylar bilinçaltı/beynimizin oyunu gibi geliyor hani sadece kendimiz yasadıgımız/gördüğümüz/duydugumuz şeylerin gerçek oldugunu düşünmüyorum musallat olayı gibi gelmiyor bana çünkü bir tanıdıgımın basında musallat vardı neler yasadıgını tahmin edemezsiniz hani böyle küçük korkular diyeyim artık bunlar o tanıdıgımın yasadıklarının yanında devede kulak kalıyor. Bence korkmayın yalnız kaldıgımda bende yasadıklarınıza benzer şeyler yasıyorum bazen ama korkudan oluyor artık beynimin yarattıgı korku/oyun diyelim.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Aynı zamanda bu sitede sabah akşam cin veya demon davetlerini okumak bile orda okuyacağın bir isim dahi varlıkları yanına çeker.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkanızdan bir şeyin gelmesi hissini araştırmaya kalksak sanırım 10 insan dokuzu hayatlarında birden fazla kere bu hissi duyduklarını söyleyecektir. Bu his bir veri değil.
Musallat olayı sizin söylediğiniz gibi basit bir şey değildir. Bir kişiye bir varlık genelde çocuk yaşta başlanır ve sebebi aştır. Çok nadir başka sebeplerle bağlanma olur. Bu durumda da amaç zarar vermek değildir. fakat enerjiden kişi kötü etkilenir. fakat siyah bir şey gördüm, hissettim gibi bir durum değildir. Tüm musallat vakalarında kişi durumun farkındadır, direk onları görür ve duyar.

Siyah bazı dumanımsı, nokta gibi veya şekli olayan karartılar görenlerin göz sarası, beyin tümörü gibi hastalık temelli nedenleri olduğu görülmüş, o yüzden vakit kaybetmeden bir doktora gidiniz.

Bazen göz tansiyonuda buna sebebiyet verebiliyor. Eğer hastalık yoksa (umarım da yoktur) siyah görüntüler süptil enerjilerin aşırı yoğunlaşması ise gözle görülebilecek seviyeye gelme durumda da sıkça karşılaşılan bir durum. Kısaca musallat değil.

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Arkanızdan bir şeyin gelmesi hissini araştırmaya kalksak sanırım 10 insan dokuzu hayatlarında birden fazla kere bu hissi duyduklarını söyleyecektir. Bu his bir veri değil.
Musallat olayı sizin söylediğiniz gibi basit bir şey değildir. Bir kişiye bir varlık genelde çocuk yaşta başlanır ve sebebi aştır. Çok nadir başka sebeplerle bağlanma olur. Bu durumda da amaç zarar vermek değildir. fakat enerjiden kişi kötü etkilenir. fakat siyah bir şey gördüm, hissettim gibi bir durum değildir. Tüm musallat vakalarında kişi durumun farkındadır, direk onları görür ve duyar.

Siyah bazı dumanımsı, nokta gibi veya şekli olayan karartılar görenlerin göz sarası, beyin tümörü gibi hastalık temelli nedenleri olduğu görülmüş, o yüzden vakit kaybetmeden bir doktora gidiniz.

Bazen göz tansiyonuda buna sebebiyet verebiliyor. Eğer hastalık yoksa (umarım da yoktur) siyah görüntüler süptil enerjilerin aşırı yoğunlaşması ise gözle görülebilecek seviyeye gelme durumda da sıkça karşılaşılan bir durum. Kısaca musallat değil.

Sanirim 1 hafta once basladi bizim muhabbet kusumuz var iste neyse onla ilgileniyordum iste kus ile ilgilenirken duvarda 3-5 tane siyah bulut gibi birsey gordum buluttan kastim sim siyah sonra iste aldiris etmedim cuma gunu hasta oldum ( 08.10.2013) aksami uyudum 11 civari uyandim , yan odadan sesler geldi cok az birsey odaya gidip baktim birsey yoktu neyse sonra yatagima dondum lambalari biri acip kapiyordu sanki oyle sesler cikip duruyordu fazla ilgi gostermedim ama az korktum acikcasi iste sonra cumartesi gunu markete giderken (Oglen vakti 1-2 civari) arkamdan biri varmis sirtimi tutucakmis gibi bir his vardi neyse iste sonra boyle devam etti o gun pazar aksami ise malzemelerim koydugum yerde yoktu( annemede sordum ellemedim dedi) belki biryerlerde unutmusumdur dedim ardindan yatakdayken siyah seyler gormeye basladim paranoya sandim ilk baslarda korkudan dolayi sonra koridordan 5-4 saniye ayak sesleri geldi onada aldirmadim bugun sinavim vardi (Pazartesi)okula gitmeren once cantami almak icin odama gittim (Odanin cami buzlu) cantamin yaninda cantamdan cok az ufak siyah birsey vardi aniden gitti neyseSinavin ortasinda tiz sesler duymaya basladim onumdeki arkadasima sordum duymuyormus (Cizim sinavi) Iste boyle...

Not : O gordugum seyler 1-2 salise goruyorum.

Sizce bu musallat mi?

Sevgili Urum'un dediği gibi bir göz durumu olabilir eğer ki İstanbul da oturuyorsanız annem Ümraniye Göz hastanesinde hemşire bu gibi sorunlarda her arkadaşa modern tıp referanslığında yardımcı olabilirim :)

Saygılar...

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Uğrayıp giden birşey veya birşeyler de olsa emin olun tekrarlamayacaktır. Bana da bir ara bu şekilde fısıltılar koridorun tavanında ayak sesleri (üst kat boştu) oluyordu. Koridora doğru yürümeme tağmen tavanda hala ayak sesler duyuyordum sanki biri bir sona bir başa doru yürüyordu. Bu bir dönem olabilir. Bana olmasının sebebi bu araştırmalara girdiğim ilk zamanlar dinlediğim, okuduğum bazı verilerdi. Sizin de sebebiniz bu olabilir mi? Sonuçta 2013 yılından beri mabettesiniz belki bir deneme yapmışsınızdır.

TheMessage1453

Banlı Kullanıcı
O siyah buluttan bende görmüştüm ehehe :sifone: yalnız değilmişim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...