Perilerden Sihirli Mesajlar Kitabı Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Merhaba.Doreen Virtue adlı yazarın bir peri tarotunu buldum.Doreen Virtue-Perilerden Sihirli Mesajlar adlı bir kitap ve deste.Bu kitap perilerle iletişimi de kapsamakta mıdır yoksa sadece perilerin ağzından kehanet yorumlarına mı yer verilmiştir?Perilerle iletişimi de anlatmakta mıdır yoksa sadece kehanet yorumları mı yapılmaktadır?Kitap hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarım cevaplayabilirse sevinirim.İyi forumlar.

Not: Doreen Virtue-Perilerden Sihirli Mesajlar

Kitap budur.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bugün elimdeydi bu kartlar,alacakken Peri Tarotum olduğundan vazgeçtim.Sadece bu yazarın meditasyonlarını dinlemek bana çok iyi geliyordu,yazarı biliyorum diye baktım.Ancak kutu plastik kaplı olduğundan açıp kartlara bakamadım.Ancak anladığım bu kartlar melek kartları da var piyasada tarot değil hergüne bir peri kartı vererek onun özelliklerini ve mesajını size anlatıyor."Bugün herşeyi ve herkesi sev"......gibi.Ancak içini açıp bakamadım sadece kartların örnek verilen bir yüzünden anladığım budur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Doren virtuenin iki farklı Peri destesi vardır. Birisi tarot destesi olarak geçiyor. Diğerisin de ise periler tarafından size olumlamalar felan veriliyor syn.Lavender'in dediği gibi. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...