Halüsinasyon Görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Bugün her sabah olduğu gibi kalktım yatağımdan,lavaboya gidip elimi yüzümü yıkama bilinciyle.Yataktan kalktım sanki bilgisayar masasında biri oturuyomuş gibi biri gözüktü kayboldu anlık oldu tabi bu,neyse çıktım odamdan salona gidip evdekilere günaydın diyip yönelicektim lavoboya.Salona tam girerken mutfağın girişinde babam arkası dönük sigara içiyodu baba günaydın deyip salona girdim babam salonun balkonunda annemle muabbet ediyodu elim ayağım titremeye başladı korku esir aldı vücudumu.Sonra azda olsa tecrübelerime dayanarak neticede bu sitede çoğu konuyu okuyup bilgi edindim,hiç korkmamayı denedim korkmayınca gelmeleri daha zor oluyormuş ya hani.Neyse lavaboya gittim elimi yüzümü yıkayıp dişlerimi fırçaladım.bi an küvette sanki biri duş alıyomuş gibi geldi bana ama anlık oldu ve kayboldu o his. Allahım yardım et dedim içimden cidden korkuyodum çünkü. Şuan odamdayım bilgisayarda sizinle paylaşıyorum bu olayı 3.satırda odamın balkonunun kapısı çaldı biri tıklattı eminim yani duydum olamaz böyle bişey ne yaptımda musallat oldular? Sürekli astral yapan biriyim bir iki sefer melek çağırmayı denemiştim başarısız olmuştum bi sefer cin çağırmıştım gelmişti ama göndermiştim aradan uzun süre geçti neden böyle içimde bi huzursuzluk var bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar Allah rızası için yardım edin.Hepinize minnettarım

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
öncelikle zihninizi gereksiz yere meşgul eden şeyler varsa onlardan kurtulmaya çalışın meditasyon falan yaparak
sonrasında da devam ediyorsa önce bir piskologla konuşun
eğer devam ederse de en son ihtimal olarak da bakım yaptırın

runnllrunn

Kayıtlı Üye
hocam iş meditasyonu geçti açık açık geldik burdayız diyorlar birsürü işaretler falan kafayı yemek üzereyim burda.

aytanrı

Kayıtlı Üye
Hayatımızın bazı zamanlarnda bu tür olaylar oluyor. Bende katılıyorum bakım yaptırırsanız rahatlarsınız ayrıca ayetel kürsi okuyun içiniz sıkılınca faydası çok olacaktır.

shadows

Kayıtlı Üye
Bunlar bilinçsizce yaptığınız davetlerden olabileceği gibi tamamen psikolojik de olabilir. Aklınızı kurcalamasına izin vermeyin. Meditasyon yapın, doğayla kaynaşın,iç içe olun. Çok fazla sıkıldığınızda sahilde ya da ormanlık bir alanda yürüyüşe çıkın. Odaklanmayın bu duruma. Eğer hala devam ederse profosyenel bir yardım almanızı öneririm.

Sevgi ve ışıkla...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bunlar bilinçsizce yaptığınız davetlerden olabileceği gibi tamamen psikolojik de olabilir. Aklınızı kurcalamasına izin vermeyin. Meditasyon yapın, doğayla kaynaşın,iç içe olun. Çok fazla sıkıldığınızda sahilde ya da ormanlık bir alanda yürüyüşe çıkın. Odaklanmayın bu duruma. Eğer hala devam ederse profosyenel bir yardım almanızı öneririm.

Sevgi ve ışıkla...

Sahili anladımda,bu durumda ormanlık bir alanda yürüyüş yapması,iadei ziyaret yapmış olması demektir bence :)

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Sahili anladımda,bu durumda ormanlık bir alanda yürüyüş yapması,iadei ziyaret yapmış olması demektir bence :)
Abi zaten şu durumda ormanda yürüyüş yapmam gibi salakça bi davranış olamaz diye düşünüyorum ki bu olayın çözümü ormanda yürüyüş olsa dahi bunu yapabiliceğimi şuan için düşünmüyorum :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Abi zaten şu durumda ormanda yürüyüş yapmam gibi salakça bi davranış olamaz diye düşünüyorum ki bu olayın çözümü ormanda yürüyüş olsa dahi bunu yapabiliceğimi şuan için düşünmüyorum :)

eh yani bencede:)

shadows

Kayıtlı Üye

Ormanlık bir alan derken öce gözlüklü ve şişman olanın öldürüldüğü filmlerdeki ürkütücü ormanlardan bahsetmiyorum elbette :) Toğrağın ve yeşilin olduğu her yer olabilir negatif enerjiyi atması için :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Ormanlık bir alan derken öce gözlüklü ve şişman olanın öldürüldüğü filmlerdeki ürkütücü ormanlardan bahsetmiyorum elbette :) Toğrağın ve yeşilin olduğu her yer olabilir negatif enerjiyi atması için :)

ALLAH iyiliğini versin shadows kardeşim :))

shadows

Kayıtlı Üye

Huzur bulmanız ve bu olayı çok fazla takıntı haline getirmemeniz için söylemiştim. "Salakça" olarak nitelendireceğinizi tahmin etseydim, inanın yorum yapma gereği bile duymazdım :)

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Huzur bulmanız ve bu olayı çok fazla takıntı haline getirmemeniz için söylemiştim. "Salakça" olarak nitelendireceğinizi tahmin etseydim, inanın yorum yapma gereği bile duymazdım :)
Beni tamamen yanlış anladınız,sizin gösterdiğiniz yol gayet mantıklı fakat benim yapmam kendi açımdan aptallık olur o maksatla söyledim ama ne yazık ki anlam karmaşası olmuş :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş

Estağfirullah salakça nitelemedik.Elbette yeşil alanları kast ettiğini anladım yinede bahsettiğin filmler aklıma gelince biraz gülelim diye söyledim:)

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Değil toprağı yeşilin olduğu herhangi biryer bu psikolojiyle herhangi halka açık mangal alanına bile gitmeyi düşünmüyorum :)

shadows

Kayıtlı Üye
Beni tamamen yanlış anladınız,sizin gösterdiğiniz yol gayet mantıklı fakat benim yapmam kendi açımdan aptallık olur o maksatla söyledim ama ne yazık ki anlam karmaşası olmuş :)

Sanırım öyle oldu. Bunlar önemli değil şu an önemli olan sizsiniz. Umarım yakın zamanda problemlerinizi aşarsınız :)

Sevgi ve Işıkla...

Estağfirullah salakça nitelemedik.Elbette yeşil alanları kast ettiğini anladım yinede bahsettiğin filmler aklıma gelince biraz gülelim diye söyledim:)

Elbette,hiçbir sorun yok :)

Isla

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm, ilk başta söyleyeceklerim sadece bir tavsiyedir, yapip yapmamak size kalmıştır.
Gusulsuz gezmemeye çalışın, gunde bir defada olsa cin suresini okumanız takdirinde cinlerin musallatindan korunursunuz.
Odanızin duvarına Kıble tarafina Allahin ismini alabilirsiniz. Banyoda ise girmeden once okunacak duaları bulup okuyun.
Selametle kalın.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sabah ve akşam 7 kere ayetel kursiyi okuyun. Cin suresini de okursanız sizden ve bulunduğunuz alandan uzak dururlar. Eğer işe yaramazsa peygamberimizin yazdığı Cin Mektubunu kullanın. Mutlaka işe yarayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...