Uzaylılar Kitabı Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,tek birşey soracağım:Uzaylılarla temas kurmak için yöntemler sunan bir kitap var mı piyasada?Varsa bana yazarsanız sevinirim.Teşekkür ederim.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Biz insanlarla iletişim kurmakta zorluk çekerken siz uzaylılarla iletişim kurmak istiyorsunuz :D Hem bence de uzaylılar dediğimiz şey cinler. Eğer cinler değilse onlarla hangi dilde konuşacaksınız?

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Size kanıt sunardım cindir saçmalıklarını çürütmeye yetecek kadar sevgili Metallica ama burada farklı bir sitenin linkini vermek yasak.Ama internetteki ufo araştırma merkezi sitelerini ziyaret ederseniz bu saçmalığın yerle bir olduğunu görürsünüz.Ve İspanyol gizli servisinin raporlarını internette araştırırsanız hangi dilden konuştuklarını,dolayısıyla benim onlarla hangi dilden konuşacağımı da anlarsınız.Niyetim polemik yaratmak değil.Ben size güzellikle kitap var mı piyasada iletişim yöntemi sunan dedim.Biliyorsanız insan gibi paylaşın,yok bilmiyorsanız ya "bilmiyoruz" deyin ya da saçmasapan yorumlar yazıp adamı hasta etmeyin.Bundan sonra sorumu cevaplar nitelikte bir söz dışında bir yazı yazarsanız itibar etmeyeceğim,haberiniz olsun.Sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...