Dağlar ve Rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba, rüyamı yorumlayabileceğinizi düşündüğüm için yazıyorum. Şimdiden teşekkürler

Rüyamda, gökyüzünde tek bir bulut yok.güneş tepede ve tüm azametiyle parlıyor. Başlangıçta annemin yanındayım.sonradan ne oluyor bilmiyorum ama her taraf dağlarla çevrili iken bir aradan onların olmadığı bir yere yine giriyorum.Her taraf yüksek tek bir ot ağaç olmayan.yalın ama altın renginde kumlu kayalı dağlar. Hiçbir çıkış yok.İç tarafındayım. Arkama bakıyorum. Büyükçe bir oyuktan temiz bir su akıyor. Bir süre sonra. Dağın üst kısımlarından bir iki kurt iniyor. Ne kadar çaresiz ve tehlikede olduğumu hissediyorum.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Sitede rüya yorumu yapılmıyor bildiğim kadarıyla. Hayır olsun diyelim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba, rüyamı yorumlayabileceğinizi düşündüğüm için yazıyorum. Şimdiden teşekkürler

Rüyamda, gökyüzünde tek bir bulut yok.güneş tepede ve tüm azametiyle parlıyor. Başlangıçta annemin yanındayım.sonradan ne oluyor bilmiyorum ama her taraf dağlarla çevrili iken bir aradan onların olmadığı bir yere yine giriyorum.Her taraf yüksek tek bir ot ağaç olmayan.yalın ama altın renginde kumlu kayalı dağlar. Hiçbir çıkış yok.İç tarafındayım. Arkama bakıyorum. Büyükçe bir oyuktan temiz bir su akıyor. Bir süre sonra. Dağın üst kısımlarından bir iki kurt iniyor. Ne kadar çaresiz ve tehlikede olduğumu hissediyorum.

Site de rüya yorumcusu bulunmuyor,o yüzden rüya yorumu yapılmıyor ve bu konular kapatılıyor.Konunuz büyük ihtimal kapatılıcak. :)

aytanrı

Kayıtlı Üye
Rüya yorumlamada iyi değilimdir ama şuan kitapkardan da yardım alarak şunu söyleyeyim yöneticilik galibiyet rahata erme ve sadık dosta büyüklere yaklaşmaya bolluk ve berekete işaret.gördüğünüz iki kurt bir yalancı hırsız olarak nitelendiriliyor bu güzellikleri almak için. . Rüya yorumu yasak değil diye biliyorum ama bildiğim kadarıyla. Sevgiler :)

dexter

Elit Üye
Sitede rüya yorumu yapılmıyor bildiğim kadarıyla. Hayır olsun diyelim.

Site de rüya yorumcusu bulunmuyor,o yüzden rüya yorumu yapılmıyor ve bu konular kapatılıyor.Konunuz büyük ihtimal kapatılıcak.
smiley.gif

"Sitemizde Rüya yorumcumuz yoktur. Yorum isteyen arkadaşlara üyeler kendi rızaları ile yorum yapmak isterlerse yaparlar.Onun dışında Rüya yorumu talebinde bulunmayınız."

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
"Sitemizde Rüya yorumcumuz yoktur. Yorum isteyen arkadaşlara üyeler kendi rızaları ile yorum yapmak isterlerse yaparlar.Onun dışında Rüya yorumu talebinde bulunmayınız."

İsteyen kendi yorumunu yapabilecekse sorun yok sanırım
yorum yapabilecek biri demiştim zaten :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...