Sevgilim Beni Terk Etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

güzi88

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, 10 yıllık sevgilim düne kadar Allah seni başımdan eksik etmesin diyorken, 20 gün önce "başkasını seviyorum" dedi. Büyülenmiş gibi. Hasta olduğumu bile bile beni terketti ve asla aramadı, sormadı. Gittiği günden beri izmirde derdime derman olabilecek büyü baktırabileceğim biri var mı? Allah rızası için yardım edin, biliyorsanız.

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
Bu sitede kimse kimseyi İzmir'de şu var bu var diye yönlendirmez, yönlendiremez çünkü yasak.
Ayrıca lütfen farklı açıdan düşünün.Ağır olacak belki ama sizden sıkılmış olabilir, artık sizi sevmiyor olabilir. Yani insanlar yalan söyleyebilir, ayrılmak için fırsat kollayabilir, fırsatını bulamazsa bahane bulabilir. Belki ona 10 yıldır alışıp-güvendiğiniz için "şokta" olabilirsiniz ama lütfen beklemediğiniz bir şey olduğunda "kesin büyü var" demeyin. Bunlar olağan şeyler. Etrafımda 7-8 yıl beraber olup ayrılan çok çift oldu. O yüzden normal karşılıyorum.Siz de büyücü aramak yerine eski sevgilinizi arayın ve ne olup bittiğini oturup konuşun ki emin olun en iyisi budur.
Üzülmeyin, onun için doğmadığınıza göre onun için yaşamanıza gerek yok. Mutluluğunuz daim olsun. Sevgiler

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
sitede bakım yapılmakta yani izmir de aramanıza gerek yok

onlyturk

Kayıtlı Üye
Hayır gördüğünüz şeyde şer, şer gördüğünüz şeyde de hayır olabilir, Allah bilir biz bilemeyiz. Akışına bırakın derim..

erguvani

Kayıtlı Üye
Bence konu ile alakalı olarak bir destek almanızı öneririm . Çünkü ; nedenleri ve niçinleri bazen anlayamıyabiliyoruz. Her şey olabilir . Bence de sitede bakım yapılıyor bir danışın.

güzi88

Kayıtlı Üye
öncelikle olumlu yada olumsuz yorumlarınız için tsk ederim arkadaşlar..bu sitede yeni üyeyim ve burada bakım yapıldığını bilmiyordum nasıl baktırabilirim bilgi verirseniz çok mutlu olurum

albus

Kayıtlı Üye
gerçeklerle yüzleşmen gerekiyor sanki

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Kesinlikle akışına bırakmanızı tavsiye ederim. Hiç bir şey yapmayın. Bu davranış, sevgiliniz dönse de dönmese de içine oturacaktır. Dönerse yıkılmadığınızı görür, dönmez ise siz umursamadığınız için aklında mutlaka yer eder. 1 hafta önce test edildi onaylandı :) :)
Bunun ayrıca bir avantajı daha vardır. Zaman geçtikçe kısa süre içerisinde hayatınız normale döner, günlük işlerinize odaklanırsınız. Yani acınız da hafifler. Sadece sabredip bekleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...