Rüyada görülüp gerçekte olması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
İyi forumlar arkadaşlar. İki günce önce rüyamda ölmüş yaşlı akrabalarımı gördüm. Ve yanlarında başka enerjiler de vardı. Aralarında benimle ilgili konuşuyorlardı. Sonra aralarında kadın olanı beni sağ kolumdan çekti ve yanındakilere beni gösterip adımı söylerek ---- da aramızda işte burda dedi. Tabi çektiği an kolumda inanılmaz bir ağrı oldu.Anında uyandım ve kolumu acı içinde tuttum. İki gündür kolumdaki ağrı geçmedi. Bu olabilir mi? ya da olan şey yine varlıklarla ilgili bir durum mu? (uyandığımda sol kolumun üzerine yatar haldeydim.) teşekkürler şimdiden

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İyi forumlar arkadaşlar. İki günce önce rüyamda ölmüş yaşlı akrabalarımı gördüm. Ve yanlarında başka enerjiler de vardı. Aralarında benimle ilgili konuşuyorlardı. Sonra aralarında kadın olanı beni sağ kolumdan çekti ve yanındakilere beni gösterip adımı söylerek ---- da aramızda işte burda dedi. Tabi çektiği an kolumda inanılmaz bir ağrı oldu.Anında uyandım ve kolumu acı içinde tuttum. İki gündür kolumdaki ağrı geçmedi. Bu olabilir mi? ya da olan şey yine varlıklarla ilgili bir durum mu? (uyandığımda sol kolumun üzerine yatar haldeydim.) teşekkürler şimdiden

Tabi ki varlıklarla alakalı bir durum değil.Paranormal bir olayda değil. Cevabı siz vermişsiniz zaten.
Uyandığınızda sol kolunuzun üzerine yatar bir haldeymişsiniz. Kolun üzerine uzun süre yattığınız zaman uyuşur,ağırır bunun ağrısı uzun da sürebilir. :)
Korkulacak bir şey yok. :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Tabi ki varlıklarla alakalı bir durum değil.Paranormal bir olayda değil. Cevabı siz vermişsiniz zaten.
Uyandığınızda sol kolunuzun üzerine yatar bir haldeymişsiniz. Kolun üzerine uzun süre yattığınız zaman uyuşur,ağırır bunun ağrısı uzun da sürebilir. :)

Normalde bu ağrı bu kadarda uzun sürmezdi ama siz ağrıyınca psikolojik olarak bunun sebebini farklı düşünmüşsünüz ve ona odaklanmışsınız.Bunları buraya yazmanız bunu gösteriyor.O yüzden olmayan ağrıyı bile hissediyor olabilirsiniz...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi

evet işte sol kolum üzerine yatmıştım yani üzerine yatıp ağrıma durumu yok onun için dedim.yanlış okudunuz sanırım :) üzerine yatmış olsam buraya taşımazdım :) garip geldi bana sadece çekilircesine uyanmış olmam ve ağrıması sorayım dedim.teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet işte sol kolum üzerine yatmıştım yani üzerine yatıp ağrıma durumu yok onun için dedim.yanlış okudunuz sanırım :) üzerine yatmış olsam buraya taşımazdım :) garip geldi bana sadece çekilircesine uyanmış olmam ve ağrıması sorayım dedim.teşekkürler

Tamam o zaman psikolojik bir durumdur. Bununla ilgili bir çok örnek vardır. Okuduğum bir psikoloji kitabında bir bayandan söz ediyordu. Kadın rüyasında elinin kesildiğini görmüş ve inanmış kalktığında ise elinin kesik olduğunu görmüş. Sizinkisi de bu durum galiba. :)

Kafanıza takmayın. :) Bir süre sonra sağ kolunuzda ki ağrı. :)

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
tamam teşekkürler.artık nasıl bir psikolojideysem :) iyiki rüyamda havadan düşmedim.kırılırdı heryerim herhalde :)

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Sanırım varlıklar seninle irtibata geçmek ve iletişim kurmak istiyorlar başka bi açıklama göremiyorum. Davet etmeyi dene bir onları, görüşün, dediklerimi uygulayıp bana geri dönüş yaparsan sevinirim. Dua ve Işık ile.

Biz uzun dönemdir beraberiz eski yazılarımda mevcut. Fakat kısa süredir benden mi onlardan mı kaynaklı bir durum bilemiyorum irtibatta sorunumuz var. Yoksa genel bir sorun mu ? bunu da sormuş olayım arada. Yani çok rüya görürüm sadece bazı farklılıklar olanı ayırt edebiliyorum. Bu da uykumdan beni yatakta çekip uyandıran bir rüya olduğu için değişik geldi. Yoksa her gece düğün dernek geziyorum sağolsunlar.

gnk

Kayıtlı Üye
sayın ash bu varlıklarla irtibatta olduğunuzu yazmışsınız ve rüyanızda vefaat etmiş yakınlarınızı gördüğünüzü sizi bir yere çağırıyorlarmıydı ?? bilmiyorum onu yazmamışsınız.. eğer çağırıyorlarsa sizi götürmek için geliyorlar ama eğer çağırmıyorlarsa sizden hayır beklediklerini söylüyorlar işaret ediyorlar diye biliyorum. rüyanızda tanımadığınız kişileri görmeniz sizin kendi nefsinizle karşılaştığınızı gösterir fakat bu kişi sizinle konuşmaz. ölmüş yakınlarınız sizi çağırmışsa ve götürmek istemişse kolunuzdan tutup çeken kişi sizi bir an önce uyandırıp rüyadan çıkmanıza yardım etmek istemiş olabilir. fakat hiç kimse sizi çağırmamış ve bu kişide aramızda demişse kötü niyetli olabilir sizi onlara gösterip götürmelerini istemiş olabilir. kolunuzdan çektiğinde de o anki acı ile uyanmış ve beyninizde hala o acıyı hatırladığınızdan dolayı şu ana kadar ağrıyor olabilir. şu ana kadar varlıkların hiç iyi niyetlisi ile karşılaşmadığım dan dolayı varsayımsal olarak iyi olmalarını temenni ediyorum. umarım sorununuza bir nebze de olsa yardımcı ola bilmişimdir esen kalın .

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
sayın ash bu varlıklarla irtibatta olduğunuzu yazmışsınız ve rüyanızda vefaat etmiş yakınlarınızı gördüğünüzü sizi bir yere çağırıyorlarmıydı ?? bilmiyorum onu yazmamışsınız.. eğer çağırıyorlarsa sizi götürmek için geliyorlar ama eğer çağırmıyorlarsa sizden hayır beklediklerini söylüyorlar işaret ediyorlar diye biliyorum. rüyanızda tanımadığınız kişileri görmeniz sizin kendi nefsinizle karşılaştığınızı gösterir fakat bu kişi sizinle konuşmaz. ölmüş yakınlarınız sizi çağırmışsa ve götürmek istemişse kolunuzdan tutup çeken kişi sizi bir an önce uyandırıp rüyadan çıkmanıza yardım etmek istemiş olabilir. fakat hiç kimse sizi çağırmamış ve bu kişide aramızda demişse kötü niyetli olabilir sizi onlara gösterip götürmelerini istemiş olabilir. kolunuzdan çektiğinde de o anki acı ile uyanmış ve beyninizde hala o acıyı hatırladığınızdan dolayı şu ana kadar ağrıyor olabilir. şu ana kadar varlıkların hiç iyi niyetlisi ile karşılaşmadığım dan dolayı varsayımsal olarak iyi olmalarını temenni ediyorum. umarım sorununuza bir nebze de olsa yardımcı ola bilmişimdir esen kalın .

Rüya yorumu yasaktı sanırım sitede ama bu yoruma girmiyor değil mi sayın yöneticiler :) ?

Syn nur1, teşekkür ederim ben de az çok kendimce rüya yorumu yapıyorum. Ölmüş akrabaları çok görüyorum. Ama bu sefer yani çok yakın olmayan yaşlı akrabaları gördüm. Mesela kolumdan çeken yaşlı kadın dedemin kardeşinin karısıydı. Evlerine 2 ya da 3 kere gittiğim biriydi. Kocası ve dedem de vardı. Tam onlar değillerdi sanki daha gençlerdi ama onlar olduğunu düşündüm o an. Seslenmek değil kolumdan çekip kendi yanlarına alıyorlardı. Tartışma ortamı gibiydi yani. Adımı söyleyerek --- da burda işte görmüyor musunuz tarzında etrafa birşey anlatıyordu. O çekme acısı ile anında uyandım ve diğer kolumla sağ kolumu tutup kendime gelmeye çalıştım.

gnk

Kayıtlı Üye
benim maksadım rüyanıza yorum yapmak değil yanlış anlamışsınız bazı varsayımlar üzerinden giderek amaca ulaşmak :) yani buna birimleri bileştirerek bütüne ulaşmak diye biliriz. sizinle irtibata geçmek istedikleri aşikar fakat ne için yada amaçlarını bende anlayamadım

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
benim maksadım rüyanıza yorum yapmak değil yanlış anlamışsınız bazı varsayımlar üzerinden giderek amaca ulaşmak :) yani buna birimleri bileştirerek bütüne ulaşmak diye biliriz. sizinle irtibata geçmek istedikleri aşikar fakat ne için yada amaçlarını bende anlayamadım

Daha önce yazdığım gibi bu ara irtibat kuramıyorum. Sebebi ben mi onlar mı bilmiyorum. Belki de bu yüzden olabilir. Dediğiniz gibi daha önce ölmüşleri çok gördüm ama hep ben konuşup birşeyler soruyordum. Bu sefer ben hic konuşmadım. ve onlar ilk kez konuştu. Ve yanlarında başka enerjiler de vardı bunu o an hissettim.Belki tamamen diğer arkadaşların dediği gibi psikolojiktir. Çok teşekkür ederim yorumların için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...