Kullanıcı uzaklaştırma hk. şikayet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scLeng

Banlı Kullanıcı
Bir kaç önce iletişim bilgilerimizi paylaşmak için izin aldığım arkadaşımla yaklaşık bir ay önce yeni iletişim bilgimi paylaşmak için mesaj attım.Sorgusuz sualsiz bir ay uzaklaştırıldım.İletişim bölümünden site yöneticisine durumu anlatan mesajda attım onunda geri dönüşü yapılmadı.Nedir bu saçmalık bir açıklaması olmalı ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bir kaç önce iletişim bilgilerimizi paylaşmak için izin aldığım arkadaşımla yaklaşık bir ay önce yeni iletişim bilgimi paylaşmak için mesaj attım.Sorgusuz sualsiz bir ay uzaklaştırıldım.İletişim bölümünden site yöneticisine durumu anlatan mesajda attım onunda geri dönüşü yapılmadı.Nedir bu saçmalık bir açıklaması olmalı ?

Öncelikle böyle bir durumda madem iletişim adresiniz birbirinizde bulunuyor. O zaman yeni adresinizi de oradan iletse idiniz. Bu sitede 50 bin üye var. Biz her üyenin kiminle iletişim bilgisi paylaştığının hesabını yapma lüksüne sahip değiliz. Sistem otomatik işler. O yüzden önce bize haber verin diye sitede kurallarda uyarılar yapılmaktadır. Biz size haber vermek zorunda değiliz. Ama siz bize haber vermek zorundasınız. Ayrıca siz kim oluyorsunuz da bizim mesaj konu yada kurallarımıza ve yahut işleyişimize bu ne saçmalıktır gibi bir ifadeyle çirkin bir ithamda bulunabiliyorsunuz. Adam gibi soru sorun ki adam gibi cevap alasınız. Küstahlığa izin vermeyiz. Sitede üç tane admin var. Bize e-mail atabilmeniz için iletişim bölümü var. Bunları da deneyebilirsiniz. Site kurallarımız belli olduğu için konunun uzatılmasına gerek yok. Gereken cevap verildiği için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...