vampirler

Chery

Kayıtlı Üye
vampirlerin ısırmasıyla vampir olunduğunu sanmıyorum .

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Wampirler olabilir o konuda bişey diyememde böle büyüle yapilcak sey degil arkadaşlar 2 mum falan :d

aşk1

Banlı Kullanıcı
Vampirler... Gerçekten varlar küçükken vampirlere çok inanırdım ve vampir olmak isterdim..Bir kere bir hastaneye gittik. Doktor '' Kanın çok düşük '' dedi.Ve kan testi istedi.. Orada kadın benden 5 tüp kan aldı.Kadın ve babam dışarı konuşmaya çıktıklarında ordaki herhangi bir tüpü aldım içi kanla doluydu kimin olduğunu bilmiyordum ve kanı yanıma aldım.. Eve gittim annemler amcamlara oturmaya gittiler ben evde kaldım onlar gider gitmez, kanı aldığım gibi ağzıma diktim yani içtim :D:D Tadı iğrençti ve hiçbirşey olmadı. Sanırım vampirler tarafından ısırılmamız gerek :D:D
Allahtan hastalık kapmamışsın :D

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
kan içen insanlar var, ama filmlerdeki vampirler birer fantazi ürünü tabii ki...

bell

Kayıtlı Üye
açıkcası ben yazıyı okuduktan sonra daha fazla inanımaya başladım bence eğer varsa insanlar için büyük tehlike doğurabilirler yani edward gibi olacağını sanmıyorum:D

sinsi

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekürler urum aradığımı buldum artık rahatça vampir olabilirim tabi tutturursam :D

vandera

Kayıtlı Üye
Vampirler gerçekdirler.Yalnız kalbine kazık çakma,gamalı haç gibi vampirleri geri savurduğuna inanılan bilgiler yanlışdır.

vampirlerin oldugunu nasıl bu kadar kesin bir dille soyleyebiliyosun? ben de inanıyorum var olduklarına ama cıkıp vampirler gerçektir diyemem. anlatılan efsanede bazı noktalarda doğru olabilir. ama dediğin gibi hac kazıklanma gibi şeyler yok. insanlar birşeyi uydurmamıştır... sadece abartmışlardır.

samuray

Banlı Kullanıcı
sivrisineklerin vampir ailesinden geldigi söyleniyor cezalandırılmış ve dışlanmış vampirler sinege döüştürülmüş bu dogrumudur

samuray

Banlı Kullanıcı
yabancı bir sitede okumuştum gogle çevirisinden

damned

Kayıtlı Üye
güzel bir paylaşım teşekkürler...bende transilvanya nın puslu ormanlarında yürümek istiyorum.. alacakaranlık ve bulutların arasından arasıra göz kırpan dolunay...tüylerim diken diken oldu:D

TheCraft

Kayıtlı Üye
arkadaşlar vampirler hala günümüzde yaşayan varlıklar ama kıyı köşe yerlerde saklanmaktadırlar yabancı ülkelerdeki fakir kasabalar ile ilgili araştırmalar yaparsanız bir çok insanın boynundan ısırılıp kanının emilmiş olduğu haberleri vardır

bengdid

Kayıtlı Üye
ben hep gerçek olduklarına inanmak istedim... keşke bir gün içlerinden biriyle tanışabilsem tabi beni ısırmadan :)