lütfen yardım edin nerde yanlıs yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

colkurduu

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar sevgılımle ailevı sorunlarımız vardı ayrılmak zorunda kaldık severek ben o gunden sonra hacet dilek duaları okudum gunde 4-5 saat bazen 8 saatt de oluyodu 3 aydır böle devam ettı sonra bu 3 ay ıcınde konsumaya devam ettık ayrılamadık ve okudum sureler hacet dilek sure ve dualarıydı 313 ayetel kursiler 41 fetihler 100 kadir inşirak sureleri 100 lerce kveser ve fatıha surelerı ve yasınlar ve bunun gibi 100 lerce dua bayada okjuyodum hergun sonra vefk yaptırdım hoca bana dedı vefk yapıldıktan sonra duayı kes dedı ama ben devam ettım surelere dualara hoca herseferınde kes bunları okumayı yoksa vefk işe yaramaz dedi ve son 1 ay içinde zilzalla büyü ipek iplikle büyü ve 41 düğüm işlemı yaptım buyu olarak 3 kez bıuyu son 15 gundur sevgılımle aramız acıldı cok değişti değişik yuzlerını gördum 10 gundur bana askım bile demiyo cok soğuk acaba neden böle oldu acıkalrımsınız okudum dualarda ve surler genelde hacet surelerıyıdı su kadar okursan dileğin kabul olur gibi seyler yazıyodu ve ben dileğimde su zaman kadar evlenemk mutlu olmak gibi seyler için dilek tutyodum bu sureler hayırısızı bırınden biribirmizi uzaklasıtırımı dua okurken sunuda dsem allahım sen hayırsız dileğimide hayırlıya cevır desem olurmu birde bu yaptım buyler ters tepmiş olurmu ne yapamalıyım allah askına yardım edın bilen arkadaslar yarım etsın lütfen kafayı yıcem

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Herşeyin aşırısına sığınmak lazımdır sen fazla okumuşsun

2. si sen o duaları sureleri Allah içinmi okudun yoksa o kız içinmi

3. sü ''Allah bazen sevmediklerinizi sizin için hayırlı kılar'' yani bir şeyi çok fazla istemeyin çünkü istediğinizde Allah vermiyorsa demekki sizin iyiliğinizi düşünüyordur

colkurduu

Kayıtlı Üye
sağolun cevap için vefkı hazırlayan hoca demıtı okuma demıtı tamamda ne zararı var sure dua okumanın vefke anlamadım birde sunu öğrendım dua okurken hayırsızsıda hayıraya cevır dicem bu kendı yaptığım 3 uygulama ters tepmiş olabilrimi pekı bağlama büyüsü adındA YAPTIM 3 BÜYÜ daha doğrusu doğrumu yaptım yada yanlıs yaptım bilmıyorum

baska biligisi olan arkadas varmı ?

essence

Kayıtlı Üye
büyü yapma ya....

dualarını oku ,iste ,dile olursa olur ..olmassa boşver

tabi siz bilirsiniz yinede...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
1.hatanız vefk yaptırdığınız kişi başka birşey yapma demesine rağmen devam etmiş olmanız. Okuduklarınız dilek-hacet duası olsa bile ortada yapılan bir uygulama olduğu için iki tarafın enerjisi birbiriyle zıtlık oluşturabilir. Ortaya karışık birşeyler yapmayı denemenin size hiç bir faydası olmaz.

2.hatanız tüm bunların üstüne birde çeşitli büyü uygulamalarını yapmaya devam etmişsiniz. Ve bu saydıklarınız hem enerjisi yüksek ve yapması zor uygulamalarken, ayrıca sizde durumla ilgili bu kadar sabırsız bir tavır içerisindeyken sizce ters tepmesi normal değil mi? Yaptığınız her neyse işinin ehli birinden bunların etkisini bozmasını istemelisiniz.

colkurduu

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın hatamı anladım dua okumak sure okumanın neresı kötü dimi cok okumak daha iyi bence allahım benı sınavdan gecırtıyoı bende cok dua okuyrak yanlıs mı yaptım die cevap beklıyorum resmen günah işledım kendımden utandım inişark ve duha surelerını okuyuncA
1. Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?
2. Yükünü senden alıp atmadık mı?
3. O senin belini büken yükü .
4. Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?
5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.
6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.
7. Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul, 1 Andolsun kuşluk vaktine

2 ve dindiği zaman o geceye ki,

3 Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı!

4 Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır

5 ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın!

6 O, seni bir yetim iken barındırmadı mı?

7 Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı?

8 Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi?

9 Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)!

10 El açıp isteyeni de azarlama!

11 Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!

8. Yalnız Rabbine yönel ALLAH ım affetsın benı hatamı anladım arkadaslar tesekurler cevaplar için hoscakalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...