Gizlimabet Hakkında Önemli Bir Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angaralim

Banlı Kullanıcı
Merhabalar...

Çok net bir soru sormak istiyorum. Forumdaki yardımlaşma şekli nedir? Neyi isteyebiliriz? neyi isteyemeyiz? Çünkü foruma belirli arayışlar amacıyla üye oldum.

Bu tür forumlardan bir kaçına daha önce de üye oldum. Fakat geneli havas kitaplarından c/p yaparak konu açılmış ve açılmakta olan forumlar. Ben genelde ilginç ve araştırmacı kişiliklerin, tecrübelerin ayrıca doğrulanmış bilginin peşindeyim.

Yani ben kesin bilginin, heyecanın peşindeyim. Aranızda bu ihtiyacımı giderecek kim var?

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
forumdaki yardımlaşma biçimi gördüğüm kadarıyla bizim sizin gibi ilgili insanlar birbirleriyle değerli düşüncelerini paylaşıyolar bana bu alanda her konuda yardımcı oldu kafanıza hangi soru takılırsa anında yardım ediyorlar bu diğer bu tip forumlardan farkı daha dostça bir ortam var insanlar birbirlerinin düşüncelerine saygıları var ve daha önceden intenette bulunmayan konular hakkında insanlar aydınlatıyorlar birde insan lar deneyimlerini yazınca onun işe yarayıp yaramıyacanı daha iyi algılayabiliyorsunuz ve gördüğüm kadarıyla her konuda profesyonel bir insan var benim görüşüm bu forum hakkında saygılarımla....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...