Sizce bu Astral Seyahat mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLackWhite

Kayıtlı Üye
Bu anlatacaklarımı daha önce başka arkadaşlarımızın deneyimlerinin altına cevap olarak yazdım fakat kimse yardımcı olamadı göremediklerinden olsa gerek.

Bu olay yaklaşık 2 sene önce meydana geldi Astral Seyahate ilgim o zamanlar hayli fazlaydı. Bir gün kuşluk vakti dediğimiz bir zaman diliminde uyandım. Aklıma Astral seyahat geldi. Telkinlere ve imajine etmeye başladım. Nefes alışverişimi bağlı nefes tekniğine uyarlayarak alıyordum 10 saniye geçti yada geçmedi . Nefesim sanki bir saniyeliğine kesildi ve kendimi kaldığım binanın dışında buldum. Grimsi bir sis vardı sanki her yer de , oturduğumuz yerdeki sahili düşündüm ve kendimi orada buldum direk çok hizliydim . Vücudumu göremiyordum . Denizin içine girdim o ferahlığı tabi rica etse iliklerime kadar hissettim, fakat boğuluyor düşüncesine kapıldım ve aniden çıktım oradan. Aklıma Izmır şehri geldi ve kendimi bir mahallede buldum nereyi düşünürsem oraya ani bir geçiş yapıyordum.(NOT: Daha önce Izmir'e gitmedim.) Kaldırımda oturan bir kız gördüm ağlıyordu. Konuşmaya çalıştım ama beni duyamadı. Bir sarsıntıyla birden uyandım . Gözlerimi açtığımda nefesim birden içeri kaçmış gibi oldu. 1 hafta bunun etkisinden kurtulamadım. Deneyimli abilerim , ablalarim sizce bu Astral mi ? , başka birsey mi ? yoksa bir rüya mı ? beni bilgilendirirseniz eğer çok sevinirim hepinize şimdiden teşekkürler ...

Happy

Kayıtlı Üye
Astral seyahet hakkında çok okudum çok bilgi edindim. Bence evet bu bir astral seyahet.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral seyahat yıldızlar arası seyahat demektir, var olduğunuz yer üzerinde seyahat etmek zihin seyahatidir. Rüya da olabilir, zihin seyahatide. Eğer biden fazla kere yapabiliyorsanız ve kontrol edebiliyorsanız, uyku dışında da yapabiliyorsanız zihin seyahatidir. Birden fazla kere ve kontrolü fakat rüya da yapabiliyorsanız lucid rüya görmüşsünüz demektir.

Lostanzade

Kayıtlı Üye
Durugörü tarzı bişide olabilir benim ilk durugörüm bunabenzer olmuştu şimdi kontrol edebiliyorum ama diğer üyelerimiz daha haklı görünüyor.

BLackWhite

Kayıtlı Üye
Astral seyahat yıldızlar arası seyahat demektir, var olduğunuz yer üzerinde seyahat etmek zihin seyahatidir. Rüya da olabilir, zihin seyahatide. Eğer biden fazla kere yapabiliyorsanız ve kontrol edebiliyorsanız, uyku dışında da yapabiliyorsanız zihin seyahatidir. Birden fazla kere ve kontrolü fakat rüya da yapabiliyorsanız lucid rüya görmüşsünüz demektir.

Yorumuz için teşekkürler sayın URUMHAMATAHAYİL sanırım lucid rüya ... halbuki Astral diyede o kadar heves vardı içimde .

Durugörü tarzı bişide olabilir benim ilk durugörüm bunabenzer olmuştu şimdi kontrol edebiliyorum ama diğer üyelerimiz daha haklı görünüyor.

Flood yaptım belki biraz ilk defa bir foruma üye oldum , acemiliğime verin... sayın Lostanzade dürügörü ile ilgili birşeylerde yaşadım bakarım foruma eğer benzer bir şey yoksa koyu açarım :) değerli yorumunuzu okumak isterim...

Simay01

Kayıtlı Üye
Insan farkinda olmadan astral seyahat yapabilirmi? Bir cok kez sicrayarak uyaniorum vücudumda bir agirlik oluor, bu korkudan sicramak degil biyerden düsüyorum genelde

scLeng

Banlı Kullanıcı
Astralı bu kadar çok istiyorsanız kendinizi fazla yormayın; Bırakın hepsini LSD halletsin.Swat timinin size operasyon yaptığını bile görebilirseniz.Deneyimle sabittir. :) Ama tehlikelidir gerçi cin çağırmak için herşeyi göze alan forumdakiler için pek kolay bişey olur kanımca.İyi forumlar...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astralı bu kadar çok istiyorsanız kendinizi fazla yormayın; Bırakın hepsini LSD halletsin.Swat timinin size operasyon yaptığını bile görebilirseniz.Deneyimle sabittir. :) Ama tehlikelidir gerçi cin çağırmak için herşeyi göze alan forumdakiler için pek kolay bişey olur kanımca.İyi forumlar...

Lsd uyuşturucu,halüsinasyon gösterici bir ilaçtır. Ve tabi ki de zararlıdır. Üyeleri bu tür şeylere yönlendiremezsiniz.
Lsd içince oluşan şeylerin hiç birisinin astral seyahatle bir alakası yok.Kişinin gördükleri yaşadıkları hepsi halüsinasyondur.Onu içince astral seyahat yapamazsınız. :)
Bir ihtimal zihin seyahati yapabilirsiniz ama zararlı yolla yapmakta uğraşarak yapmak en doğru olanıdır.

Astral seyahat için günlük en az 15 dakika Meditasyon ve günlük belirli bir miktar çalışma,inanmak ve korkmamak yeterlidir.Böyle zararlı yollara bulaşmaya hiç gerek yok.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Astral Seyahatte bildiğim kadarıyla normal algıladığımız gibi olmayabiliyor şekiller cisimler renkler vs. Yani seyahatteyken gerçek şekilde gördüyseniz herşeyi tahminimce astral olmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...