Öldügümü Gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DemonDevilBats

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Rüyamda Hasan Keyfe Gidiyoduk Ve Bi Ara Durduk WC Molası Bende Bir Kuyuya Bakıyodum Ve O Anda Düstüm Sonra Gözümün Önünde Bir Isık Belirdi Ve Isınlandım Bir Bahceede Yer Aldım 2 Kapı Ve Karsımda Bir Kadın Günahlarımı Felan Sayıyordu O Gün Bizim Burada Deprem Olmustu 5.5 Şırnak-Silopi

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Bende başka bir konu açmadan rüyamı anlatıyım yorumlancaksa benımkıde boş geçmesin ; kendi fotoğrafımı elımde göruyordum bunun rivayeti islam alimleri tarafındn ecelın yaklaşmasıymıs.. ve aynı tip rüyayı gecenlerde yıne gördum bu sefer face....k üzernden fotoğrafımı gördum işkillendim bi an doğu bölgesınde yaşıyorum buradda cok buyuk bır deprem beklenıyormus bırseyın habercısımı bu ruyalar?

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
bende bir çok kez öldüğümü gördüm şöyle belirtiyim, kendimi apartmandan attım bilinçim açıkdı bi ışık belirti, birşey geldi beni indirdi, 1 söz söyledi o yetti zaten.
Sayın:DemonDevilBats sevgi ve ışıkla kalın...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sitemizde rüya yorumları yoğunluk ve amacın dışına çıkıldığı için kaldırılmıştır. Ayrıca sitemizde layıkiyle yorum yapacak ve değerlendirebileceğimiz bir kişide bulunmadığı için yorumlar kapalıdır. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...