Teknik(formül ) arıyorum ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berk96kart

Kayıtlı Üye
Öncelikle cümleten S.A aranıza yeni katıldı bu güçler ile ilgi daha önceden bilgi var bu 4 . senem olacak ben 4 sene önce ilk başladığımda kağıt döndüre biliyorum 7. sınıfta 2,50 m öteden istediğim yöne hareket ettire biliyordum 8. sınıfta SBS dolayısıyla 1 yıl ara verdim şimdi ise kağıdı 1 tur (wheel) döndüre biliyorum bana bunun için yardım edebilir misiniz ?? Ve bir de Simya - Demonlar - Maji günah mıdır ?? bunların cevabını merak ediyorum şimdiden teşekkürler... Maji büyü olmadığı için günah değil diyorlar ama ben profesyonel birinden cevap istiyorum .

ikbal1505

Guest
Merhaba, hoşgeldiniz. Gizlimabet'te büyünün günah olup olmadığı yüzlerce kez soruldu. Bu site büyünün günah olup olmadığını açıklayan veya ilgilenen bir site değildir. Burası büyü okuludur. Biraz siteyi araştırırsanız cevap bulacağınızdan eminim. Maji=büyü. Aşağıda verdiğim linklerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

www.gizlimabet.com/threads/32227
www.gizlimabet.com/threads/584
www.gizlimabet.com/threads/14468
www.gizlimabet.com/threads/13007

Psi-wheel için psişik yetenekler bölümünü inceleyebilirsiniz. Bilgi teknik mevcuttur. Yeter ki araştırıp bulun. Sevgiler. :)

www.gizlimabet.com/forums/544

berk96kart

Kayıtlı Üye
Büyü okulu !!! :D güldüm büyücülük ben büyücü olmak isterim ama o şekil cinlerle şeytanla anlaşarak eğil onlara boyu eğerek değil Hz.Süleyman gibi onları kontrol etmek isterdim bende bir kaç kitap var orada okuduklarımla demonlara her hangi bir şey sunup onun kabul edilmesi ve bir çok koruma çemberi den falan bahsediyordu ve ben böğle olsun istemiyorum bana göre insan en üstün varlıktır.

muratsavci

Kayıtlı Üye
var olan buyu kıtapları cogunun degıstırılmıs ve eksık bır sekılde cok falza kıtap mevcut bende bhıc bırı bır ıse yaramıyor en dogru bılgıler mabette yer alyor bence..

origanum

Yönetici
Büyü okulu !!! :D güldüm büyücülük ben büyücü olmak isterim ama o şekil cinlerle şeytanla anlaşarak eğil onlara boyu eğerek değil Hz.Süleyman gibi onları kontrol etmek isterdim bende bir kaç kitap var orada okuduklarımla demonlara her hangi bir şey sunup onun kabul edilmesi ve bir çok koruma çemberi den falan bahsediyordu ve ben böğle olsun istemiyorum bana göre insan en üstün varlıktır.

Büyü okulu demek her önüne gelenin kaydını yaptırıp sonunda mühendis çıkar gibi büyücü çıkacağı bir okul anlamında demek değildir. Sözlerinizden aynen böyle anlamış olduğunuz çıkıyor. Yaşınız itibariyle bu şekilde düşünmüş olmanız normal elbette ve yazdıklarınızdan zaten büyücü olmaya meyilli olmadığınız da anlaşılıyor. Zira büyücülük için belli bir alt yapı ile doğmuş olmak gereklidir, sonradan edinilen bir yetenek değildir. Sitemiz baştan bu yatkınlık ile doğmuş kişilerin eğitimine yardımcı olmak, zaten içlerinde yetiştiği ve ergenliğe girdikleri andan itibaren eğitime tabi tutulduğu kendi büyücülük sistemlerinin dışında başka sistemler hakkında da bilgi sahibi olup farkındalık yaratmak ve donanımlı büyücülerin yetişmesine katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur. Büyücü adayları kendi ailelerinden, yanlarında yetiştikleri üstadlarından aldıkları temel eğitim sonunda onların izni ile dışarı açılıp başka bilgileri de okurlar, farklı sistemler neler yapıyorlarmış fikir sahibi olurlar ve kendilerini geliştirecek yeni teknikleri zihinlerinde üretirler, üstadları gözetiminde defalarca uygularlar. Tek başına okuyup uygulamaya kalkanlar sadece bu taraklarda bezi olmayan, dışarıdan heves eden meraklı insanlardan başkası değildir. Sistemin çarklarının nasıl işlediğini bilmedikleri için böyle davranırlar ya da işin içindekilerin asla sormayacakları oldukça absürd nitelikteki soruları sorarlar. Onları kimse suçlayamaz çünkü bilmedikleri ve merak ettikleri gizemli bir dünyadır, ancak ne yazık ki hiçbir zaman da içlerine giremeyecekleri bir dünyadır. Sürekli yüzlerine gözlerine bulaştıranlar, tutturamayanlar ve reklamını yapıp halka üç kuruş karşılığında birşeyler yaptığını iddia edenler ve tabi beceremeyen, dolandırıcılık mesleğini bu konuda icra etmeyi tercih etmişler bu gruptandır.
Büyücü olmak isteyen hiçkimse büyücü olamaz. Bu herhangi bir meslek gibi seçime tabi değildir. Büyücü doğulur. Doğmak uygulamak için yetmez, bunların yetkiye sahip olması için aşırı çalışıp becerecek hale gelmesi gerekir. Üç aşağı beş yukarı yaklaşık 20 yıl civarı sürer, üstüne pek düşmezse ya da çabalamasına rağmen doğarken aldığı enerji diğer büyücülere oranla daha az seviyede ise 40 yıl da sürebilir. Bir büyücü bunu meslek olarak yapar veya yapmaz sadece bu seçim ona aittir. Gerisi sülalesinden geçen bir özelliktir. Soyda varsa vardır yoksa kitabi bilgi edinmiş herhangi bir kişi olmaktan öteye gidemez.
Büyü varlıklar aracılığı ile kaderde yazılı bulunan alternatif yazgılar arasında transfer yapabilme yeteneğidir. Yani atomu parçalayıp yeniden birleştirerek yeni bir madde oluşturmaktır. Astral planda oluşan yeni maddenin fiziki plana yansıması hayat senaryomuzdur. Bizim hayatımızla birlikte etrafımızdakilerin de hayatı değişeceğinden oldukça dikkatli yapılması gereken ince ve tehlikeli bir iştir. En küçük hatada büyücü de müşterisi de yakınları da mahvolur. Yetkilendirilmemiş bir büyücünün büyü yapmasının sakıncalarından dolayı büyücü adayları ömürlerinin çoğunu alacak katı disiplinli bir eğitimden geçerler. Bu yüzden büyücü olmayan kişiler, kendilerini büyücü sanıp ya da etraflarındakileri büyücü olduğuna kandırıp büyü yapmaya kalkmamalıdır. Sonuç hüsrandır, bu yüzden vebali de büyüktür. Büyücü varlıklara işin gerçekleşmesi için gerekenleri yaptırır, bu belli kurallara bağlıdır, bir iş anlaşması şeklinde, bunu sadece büyücüler bilir. Sıradan kişiler varlıklarla iletişime geçmeye kalkarlarsa onların elinde kesinlikle oyuncak olurlar.
Son olarak okunan kitaplar ve seyredilen filmler etkisi ile bazı hayaller canlanmış kafanızda. Bunlar sadece film endüstrisinin ilgi çekici hikayeler uydurup piyasaya sürerek geçimlerini sağlaması için yaptıkları ve yazarların romanlarının okunması için enteresan hikayeler uydurup yazmaları sonucunda oluşan ve onların da zaten müşterilerinin üzerinde bırakmak istedikleri sürükleyicilik etkisidir. Kişiler bu hikayeler sonucunda olayın içinde imiş gibi yaşar, kendilerini olayın kahramanları ile özdeşleştirir, üzerinde düşünüp dururlar. Ve yeni ürün için zihinleri bu şekilde meşgul tutulmuş olur ve piyasaya çıktığı anda da yine hazır müşteri olurlar.

berk96kart

Kayıtlı Üye
Daha geldiğim ilk günden kargaşa çıkarmak istemem fakat büyücü olunca artık bir günah işlemiş olacak mıyız ben bunu merak ediyorum ben dine aşırı yani çok dindar bir insan değilim ama benim arkadaşlarım la bir gurubum var ve bu konularda aslında ilgiliyiz sadece yazıma bakarak nasıl bir kişiliğim olduğumu anlayacağını sanmıyorum birde toplu bir demon çağırma ritüel varmıdır baktım ama bulamdım .

Benim burada demek istediğim insanın bu tür işleri yapmak için başka varlıklara ihtiyaç duymadığıdır .

origanum

Yönetici
Sondan başlayarak cevaplayayım. Büyücü olmadığınız için hangi işleri yapmak için varlık kullanmak, hangileri için madde, hangileri için büyücünün kendi çekeceği enerjiyi kullanmak gerektiği ayrımını bilemezsiniz. Zaten böyle bir genelleme de yoktur. Zira her büyücünün gücü farklıdır. Birisinin enerji transferi ile nispeten kolay yaptığı aynı işi bir başkası türlü türlü maddesel enerjileri de dahil ederek gerçekleştirebilir. Öbüründen daha farklı sürede veya daha zor aşamalar ile de gerçekleştirebilir. Bu farklılık kişilerin farklı atomlardan yapıldığı için enerjilerindeki frekans farklılığından olabildiği gibi kendi çabasıyla geldiği enerji seviyesi ve ait olduğu büyü ekolünün öğrettikleri ve kullanmasına izin verdikleri ile de alakalıdır.
Günah kavramı kişilerin inancı ile alakalıdır. Bazı inançlarda var bazılanda yoktur. Büyü sisteminde bu kavram bulunmamakta olduğundan büyücüler arasında günah işliyoruz gibi bir durum söz konusu bile değildir. Enerjileri değiştirebilme yetkisi verildiğine göre bunu sorgulamak da büyücüler için anlam taşımamaktadır. Zaten biraz düşünülürse neden herkese değil de sadece bazı kişilere yetki verildiği, eğer her şeyi Yaradanın, değişmesini istemediği bir durum varsa zaten önceden izin de vermeyeceği ancak yetkisi olmadığı halde varmış gibi davrananlara yani şarlatanlara ve yaptığını sanan hayalperestlere ise herkesin iyiliği ve hayati sağlığı adına bunun yasaklandığı görülebilir.
Yıllardan beri bu sitede "Büyücü değilseniz büyü yapmaya kalkmayın" diye atasözü gibi her fırsatta tekrarlıyoruz. Ancak konuya ilgili iseniz merakınızı gidermek, size büyü yapılmış ise veya ileride bir gün yapılma ihtimaline karşı bilgilenmek ve böye bir durum karşısında panik olmamak ve olabildiğince önlem almak adına bilgileri okuyarak oldukça faydalanacağınız bir site. Yani sadece büyü alanında eğitim gören çömezlere has değil, temel bilgiler alıp, yanlış bilinenlerin doğrusunu öğrenmek, farklı bir dünyanın aralanmış kapısına belli sınırlar dahilinde göz atabilmek için de herkese açık bir ortam.
Demon çağırma ritüeli diye bir kavramı daha oluşmadan atın kafanızdan en iyisi. Demon çağırmaya kalkmak için belli bir yere yani üstadlık enerji seviyesine gelmiş olmak gerekmektedir ayrıca her ekolden gelen de demonlar ile iletişime geçemez. Onlarla iletişim bazı gruplardan gelenlere ya da o grupların sistemlerini kullanmakla yetkilendirilmiş kişilere hastır. Aksini söyleyen özentidir, iletişimde değildir ve olamayacaktır da. Zaten normal kendi halinde bir insanın sahip olduğu enerji demon ile temasa yeterli değildir. Elinizi elektrik prizne sokarak ne kadar durabilirsiniz? Demon ile geçecek süre zarfında daha da yüksek voltaja maruz kalınır. Bu voltajda iken karşılıklı enerji transferi sırasında (temas boyunca siz de ona ayn oranda elektrik göndereceksiniz) sakin sakin nefeslerle zihinsel görüşme yapılır. Kişi yeterince hazır olmadan temas olursa aşırı elektrik yükünden dolayı kişi kalp krizinden ölür. İlk demon davetine hazır olan kişi bunu konsantre olup evrenden talep eder ve ona özgü davet iner, tıpkı vahiy inmesi gibi bir şekilde olur bu, kişi bunu orada belirtilen astrolojik açıdan uygun zamanda uygular, ilk çağırmada hemen gelmeyebilir belki 40. defasında gelebilir. Önemli olan sabırla yılmadan kendisine uygun varlığın gelmesini beklemektir. Geldiğinde bir kereye mahsus olmak üzere davet bedeli ödenir. Kendinizden feda edeceğiniz şey ile daveti istek oranınız aynı seviyede olmalı birbirini karşılamalıdır. Diyelim çok istiyorsunuz ve buna oranla değil de cimrice birşey vermeye kalktınız, ölüm fermanınızı imzaladığınız için mezarlıktan yerinizi satın alabilirsiniz. Bundan sonraki her görüşmede ise sadece ondan isteyeceğiniz şeyin bedelini ödersiniz ekstra başka talebi olmaz. Görüşme sırasında sizden kendisinin bu esnada yakıt olarak kullanacağı yeterli miktarda enerji alamaz ise yakıt bittiği için anında gider ve bir daha gelmez. Aynı şey ilk davet için de geçerlidir, yeterli yakıt sağlayamazsanız davetinize gelmez. Zaten en başta bu iş için yeterli enerji seviyesine sahip biri değilseniz evrenden davet hiç inmez.
Ortalıkta davet ritüeli bulmamanızın nedenlerini, var diyenlerin, vermeye kalkanların da aslında hiçbirşey olmadıklarının bilincine varmanıza yardımcı olabilmişimdir umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...