Biri yardım etsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkanerol

Kayıtlı Üye
15 yaşındayım kendimi çok güçlü hissediyorum hızda üstüme tanımıyorum bu yüzden futbolcuyum herneyse zıplayınca sanki uçuyor gibi oluyorum herşeyi ısırasım geliyor düşündügüm nerdeyse herşey gerçek oluyor bir insanı canlı canlı yiyebilirim resmen,rüyamda gördügüm çogu şey gerçekte oluyor acaba bunların sebebi nedir bi açıklarmısınz?

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
çokmu dizi felan izliyorsunuz, teen wolf felan kendinizi bi kurt adammı sanıyorsunuz bu konu tarzında başka bi arkadaşımızda açmışdı yok cene kaslarım çok güçlü felan fazla kurguyla gerçek hayatı bir tutmayın derim kendiniz bi çözüm arayın derim size karşı Sayın:furkanerol sevgi ve ışıkla kalın...

lord66

Banlı Kullanıcı
insan yiyerim diyon nasıl yardım edek sana simdi biz :sifone:

furkanerol

Kayıtlı Üye
bakın ciddiyim bu zamana kadar çok şey yaşadım kaç kez düştüm biryerim burkulmadı kırılmadı çatlamadı

lord66

Banlı Kullanıcı
şu yetenekli insanlar bir araya gelse toplansa ne var olmazmı? tuhaf gücler çetesi olurudk. kalb atısların hızlı olsa gerek adrenalin yuksek.sanki boyle duvara vursan yarılacak gibide hissediyor olmalısın.kan akısını insanların korkularınıda seziyormusun peki? bunları seziyorsan evrim degistiriyorsun

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
ciddimisin gerçekten ben yaşadıklarımı dökmüyorum satırlara yada başka bi insana anlatmıyorum insanlara pek güvenmem, bana sorarsınız psikolojik olarak çok takıyorsunuz izlediğiniz şeyler dolayısıyla insan yiyorum felan insan niye yiyiceksinizki mantık hatası var, fazla dizi-film izlemeyin izliyorsanız kurt adam mantığına dönüşmüş bu iş benim acımdan ben hep kücükken kurt adamlığa merak duyardım kurt adam olmak isterdim, benimde hayatımda bir yerim çatlamadı kırılmadı ama kurt adam olarak yada başka bi varlık olarak nitelendirmedim kendimi Sayın:furkanerol sevgi ve ışıkla kalın...

furkanerol

Kayıtlı Üye
insanların düşüncelerini azda olsa okuyabiliyorum çogu insan farklı oldugumu biliyor psikolojim sırf bu yüzden çöktü kalp atışı derken çok kısık sesleri bile duyabiliyorum ne anlamı var gram düşüncem yok

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
senin tamamen psikolojik kendini cok enerjik hissediyon insan yiyebilirm felan halleri olamaz zaten abartmışsın

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
senin tamamen psikolojik kendini cok enerjik hissediyon insan yiyebilirm felan halleri olamaz zaten abartmışsın
Sayın:Zazayew2312 arkadaşım belirtmiş zaten, bendede çok enerji vardı ufaklığımda çok hızlı felan koşardım diğer arkadaşlarıma göre, zihinleri okurdum felan ama ben ufakken hep kurt adam olmak isterdim olmayan birşeyi, kafamda kurardım fazla takmayın Sayın:furkanerol sevgi ve ışıkla kalın...

aşk1

Banlı Kullanıcı
erkeklerin dünyası arkadaşlar böyle :p
büyüyünce anlacaksın nedendir diye şimdilik boşver bunları futbola devam :D

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
eğer bu tarz durumlarınız varsa bence insanlarla paylaşmak yerine geliştirmeye uğraşın.
en önemlisi de ego duygusuna dikkat edin ve kendinizi o duyguya kaptırmayın.

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
15 yaşındayım kendimi çok güçlü hissediyorum hızda üstüme tanımıyorum bu yüzden futbolcuyum herneyse zıplayınca sanki uçuyor gibi oluyorum herşeyi ısırasım geliyor düşündügüm nerdeyse herşey gerçek oluyor bir insanı canlı canlı yiyebilirim resmen,rüyamda gördügüm çogu şey gerçekte oluyor acaba bunların sebebi nedir bi açıklarmısınz?

Sen Vampirsin Kardeşim ...

Ekli dosyayı görüntüle 5417

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hemen bir spor kursuna kayıt olmalısın bence enerjini doğru yere yöneltmiş olursun olan birşey yok zamanla büyüyorsun.

aytanrı

Kayıtlı Üye
15 yaşındaymışsın daha büyü biraz güleceksiz bunlara aldırma şimdi kimseyede söyleme böyle şeyler komik duruma düşmemen için tavsiyem :)

sandal

Kayıtlı Üye
yaşın küçük çok film izlemişsin ve kendini çok güçlü sanıyon şunları kurtadam a bağlamayın biraz az vampirli film izle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...