51. bölgeden haber almak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nikotin-34

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aramızda bir sürü bu konularda üst düzey insan var ve sormak istedim. hepimizin bildiği gibi 51. bölgede bir sürü gizli saklı çalışmalar yapılıyor. ve ayriyetten varlıkları kullanıp haber alma yetisine sahip arkadaşlarımız da var. burdaki arkadaşlar değilse de merak ettiğim bişey var. burada yapılanlar çok gizli olsa da varlıklar aracılığıla öğrenilemez mi? yoksa bunlara karşı bi engel koyabiliyorlar mı? saygılarımla

lord66

Banlı Kullanıcı
51 bölge hakkında baska bir bilgine sorsan fazla karıstırma evlat derdi.internette bununla ilgili sallama bigiler var.kucuk bir şey ögrenmek istiyorsan.sunu söylemeliyim.kötü seyler oluyor.yani illüminatinin 2014-15 bilinmeyen projesi.bukadarını diyebilirim.sanırım ilk diyen bunu ben oldum

nikotin-34

Kayıtlı Üye
ben biraz daha detay istiyorum. bu bölgeden varlıklar aracılığıyla bilgi alınamaz mı? devlet örgütleri bunlara karşı önlem alıyor mu bunu merak ettim. bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim.saygılarımla

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
benimde aklima su geldi acaba uc harflilere sorulamaz mi uzaylilar :p

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
51.bölgede bulunanlar kimilerine göre sadece insanların kafasını karıştırıp dikkatini farklı yöne çekmek, böylece daha önemli yerleri gözden saklamaktır. Gerçek olduğunu varsayarsak; büyük oranda psikolojik yönlendirme yapan bir milletin sizin bahsettiğiniz durum için önlem almayıp tehlikeye atacağını düşünmek iyimser bir düşünce olur. Ki diğer bir nokta ise; hadi diyelim biri sizin dediğiniz yolla bir çalışma yaptı ve orada neler olduğunu gördü, bölgenin konumundan dolayı birşey elde edebileceğini veya bundan bir yarar sağlayabileceğini sanmıyorum.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
51.bölgede bulunanlar kimilerine göre sadece insanların kafasını karıştırıp dikkatini farklı yöne çekmek, böylece daha önemli yerleri gözden saklamaktır. Gerçek olduğunu varsayarsak; büyük oranda psikolojik yönlendirme yapan bir milletin sizin bahsettiğiniz durum için önlem almayıp tehlikeye atacağını düşünmek iyimser bir düşünce olur. Ki diğer bir nokta ise; hadi diyelim biri sizin dediğiniz yolla bir çalışma yaptı ve orada neler olduğunu gördü, bölgenin konumundan dolayı birşey elde edebileceğini veya bundan bir yarar sağlayabileceğini sanmıyorum.

aslına bakarsanız yarar sağlamak açısından sormadım. yani merak ediyorum böyle bi olay yapılabilir mi diye. şayet yapılırsa bir çok gizli şey öğrenilmiş olur. yok yapılamazsa bi engel varsa bütün gizli örgütler varlıkları kullanıyor demektir. benim bildiğim mossad ajanları ciddi derecede kullanıyor zaten. saygılarımla

Saprohil

Kayıtlı Üye
Çoğu gizli istihbarat örgütü varlıkları kullanır.Bu adamlar çok akıllı,zeki.Her şeyi planlıyorlar,Dünya'yı paylaşmışlar.Şimdi ben gidip 51.Bölgenin gerçeğini öğrenmek için emek harcasam,öğrensem elime ne geçecek ? Bu bölge hakkında çok şey konuşuluyor.Cinlerle görüşüldüğünden tut,uzaylıların orada insanlarla beraber iş yaptıklarına kadar.

Diğer bir konu anlatılanlar sadece insanların genel kültürünü ve USA'ya tutumunu değiştirir.Bana sorarsan orası UFO üssü.Zaten USA,biz orada istihbarat uçakları üretiyoruz diye açıklama yapmıştı.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
51 bölge hakkında baska bir bilgine sorsan fazla karıstırma evlat derdi.internette bununla ilgili sallama bigiler var.kucuk bir şey ögrenmek istiyorsan.sunu söylemeliyim.kötü seyler oluyor.yani illüminatinin 2014-15 bilinmeyen projesi.bukadarını diyebilirim.sanırım ilk diyen bunu ben oldum

benim bildiğim mossad ajanları ciddi derecede kullanıyor zaten. saygılarımla

Üstteki iki yoruma da baktığım zaman kendime kızıyorum. Bizler burada binlerce on binlerce kişiyi bilgilendirmeye ve farkındalıklarını geliştirmeye çalışırken arkadaşın yorumlarını gördükçe bu yolda pek yol kat edemediğimizi düşünüyorum. İki arkadaşımız da birisi mossad ajanlarından birisi de illüminatiden bahsetmiş. Sizce bu örgüt ya da topluluklardan haberdar olan ya da yaptıkları faaliyetleri açık eden kimseler olabilir mi? Varsa bile bunları bize açık ederler mi? Yani sanki bu örgütün içerisinde bulunan kişiler gibi yorum yapmanız bu konuda aslında bilginiz olmadığının en bariz göstergesi. Bu tür örgütlerde amaçlardan biri ne olursa olsun sırların paylaşılmamasıdır. Yani böyle bir konuda bu tür örgüt ve topluluklar sizinle bizimle bilgi paylaşmaz. Yorum yaparken bu doğruluğu ön planda tutarak yorum yapmanız site ve site üyeleri için daha bilgilendirici olacağı kanısındayım.

Ayrıca evet insan meraklı bir canlıdır. Ve emin olun ki bu bahsi geçen çalışmalarla ilgili bir sürü kişinin bir sürü çalışması olmuştur. Şahsen ben bu tür bir çalışma yapmış olsam size buradan bilgi verir miyim. Ve diyelim ki özel sır bilgiler elde ettim. Evren işleyişini bilen bir kişi zaten bahsettiğiniz gibi bir çalışmayı yapabilir. Evrenin işleyişini bilen birisi de bu bilgilerin herkese alenen verilmemesi gerektiğini ve hak eden nadir kişilere bu bilgiler miras olarak bırakılacağını da bilir. Bu yüzden konu uzatmaya gerek duyulan bir konu değildir. Farklı bakış açılarını dinlemek isteriz lakin farklı bakış açılarını belirtirken sadece teoride böyle birşey düşündüğünüzü böyle olabileceğini vurgulamanız daha doğru olur. Sonra birkaç kişi çıkıp varlıklara şunu da yaptıramaz mıyız bunu da yaptıramaz mıyız bunu da soramaz mıyız gibi çocukça ve olgun olmayan bir dille saçmalamasınlar.

Sevgi ve Işıkla...

lord66

Banlı Kullanıcı
bilgimiz yok diyelim gecistirelim.olsada karsı cıkanlar olacaktır.bu hep böyleydi böyle gidecek herneyse ajan filan degiliz sıradan biri yani.kulaktan dolma sözler diyip konuyu kapatalım gitsin.

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Bilmiyorsanız zaten yazmayacaksınız. Belkilerle acabalarla kulaktan dolma bilgilerle yorum yaptığınızda doğruluktan uzaklaşırız. Zaten biliyor olsanız bu bilgilerinde paylaşılmayacağını bilmeniz gerekirdi ve böyle bir yazı yazmazsınız. Konuya geri dönersek herhangi bir yere zihin seyahati ile gidilir o bölge gidilip görülüp bilgi alınabilir. Herhangi bir varlık gönderilip o varlığın bilgi getirmesi sağlanabilir. Tabi ki o bölge psişik saldırılara karşı korunmuyor ise. Büyük güçler modern teknolojiden yararlandığı kadar tarikat kökenli oldukları içinde ezoterik bilgilerden de yararlanırlar. Bu yüzden çoğu özel bölge psişikler tarafından da korunmaktadır. Bu türlü çalışmaları yapan kişiler yaptıkları çalışmaları ve neticelerini paylaşmazlar çünkü ezoterizmin kökeni temeli suskunluk üzerine kuruludur. Cevap araya bilirsiniz ama herşeyin cevabını bulabileceksiniz diye bir garanti yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...