Sevgilim ve 3 Harflisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redbird

Kayıtlı Üye
Merhaba, benim 8 aydır birlikte olduğum bir sevgilim var. Kısa bir süre ama çok şey paylaşılmış bir zaman. Bu sürede onun başka bir varlığının da olduğunu öğrendim. Adını öğrendim telefonda da o varlığın sesini duydum galiba yani sevgilim öyle söyledi sen nasıl duydun dedi şaşırdı. Her neyse sevgilim onların bu zamana kadar kendisine yalan hiç bir şey söylemediğini anlattı. O veya onlar tam bilmiyorum, ne derlerse kayıtsız şartsız inanıyor ve uyuyor. Ben yalan söylediğimde yalanlarımı ortaya çıkarabiliyor ve o gün ne yaptıysam bir bir söylüyor bana. Ben söylemeden önce benimle ilgili şeyleri rüyasında abartılmış şekilde görüyor ve bazı şeyleri önceden bilebiliyor. Geçende değişik bir durum yaşadı çok korktum. Kendi kendine 'o benim' gibisinden bir şeyler dedi gözleriyle birini takip ediyormuş gibi baktı ama ben göremiyordum. Sonra baya titredi kızardı kendi kollarını çizdi başkası hareket ettiriyordu sanki onu ayılınca su istedi aşırı derecede. Ben de verdim suyu. İçti. Daha sonra kendisini bayıltma mı istedi boğazından gırtlağına yakın yerlerden tuttum ve bastırdım hafifçe kendisi farklı dilde bir şeyler söyledi sonra dizlerinin üstüne çöktü bir anda sonra ayıldı ve uyumamam lazım benim dedi bir iki saniye dalmış kendiliğinden sonra uyandı yaptıklarından hiçbirini hatırlamadı ikna etmeye çalıştım böyle böyle yaptın dedim inanmadı delirdin mi dedi. Sonra 'uyumamam lazım' demiştim dedim sende uyumama izin verdin öyle mi dedi o anda anladı. Bana her şeyini anlat geçmişin ve şimdiyle ilgili bana bir şey göstermeye çalışıyorlar dedi anlattım ne varsa. Akşam rüyamda farklı bir şey görmeyeyim bak kötü olur dedi tamam dedim. Akşam aradı hayatını mahvedeceğim dedi ben öyle bir şey olmadı yalan söylüyor dediysem de inanmadı. Daha sonra barıştık bunlar olmamış gibi davrandı bana inanıyor gibi gözüküyor hala ama bilmiyorum. Gerçekten onun bu varlıklardan kurtulmasını istiyorum ve bana da musallat olmamalarını istiyorum onu mahvediyorlar ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edebilecek biri varsa lütfen etsin. Teşekkürler.

Sevgi ve ışıkla kalın.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Merhaba öncelikle benim inancım yok forumda görüyor herkes bunuda, şu forumda değişik birşey okuyup baksam şaşırıcam ama ya cin cağırdım ya cin girdi başka bi dava yok sadece cinler, ne anlıyorsunuz ne istiyorsunuz ne vericek bilmiyorum öncedenden 1-2 arkadaşa dedim hocaya git nuska yazsın musallatsada gider arınma korunma davaları var onları yapın arkadaşım vardı çok iyi anlardı bu mevzulardan en son benim yüzümden, öldü sanırsam o yüzden arkadaşlık kurmam pek tekim yanlızım sadece okur fikrimi yazarım aydınlatmaya calışırım o anda kafamda ne varsa yazarım ben hiç görmedim duymadım inancımda, yok nasıl oluyorsa böyle davalar hep sizin gibi arkadaşları buluyor ben farklı bi insanım farklı şeylere ilgi duyup konuşuyorum, herkes benim gibi olucak demiyorum sadece pek takmayın kafanıza takıntı(obsesyon bozukluğu o sevgilinizin belki böyle bi sorunu var? belki kendi beynindeki bi dünyada yaşıyor kendi hayal ürününü gerçek sanıp konuşuyor onlarla, doğruları anlatıyolar cinsede bilemem artık arınmak için farklı şeyler var forumda bulursunuz araştırırsanız hocaya gidin bide diyeceğim bu kadar fazla bilgi sahibi değilim, pek birşey bilmem anca bu kadar yazabilirim Sayın:Eloniy sevgi ve ışıkla kalın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba yaşanılan duru kişi kendisini talep etmediği sürece yardım edilmez ve karışılmaz. İşin hayır mı şer kısmınız siz bilemezsiniz. eğer kendisini değişmesi gereken bir şey olduğunu düşüyorsa, değiştirmek için kendisi bir araştırma içine girecektir. Yardım arayışı içinde de kendi yolunu bulacaktır.

Redbird

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim yorumlarınız için keşke onu ikna etmemin bir yolu olsa bundan dönse sağ olun tekrar :eek:fftopic:

aşk1

Banlı Kullanıcı
bayılt demiş bayıltmışsın illahi sende yani :D
bu erkeklerden çekilen nedir yarabbim erkek doğmak lazımmış :p
o değilde çocukta baya şanşlı gözüküyor (tabi varlıkla ne kadar sanş bir durum bilemem) sevgilisi napsa biliyor ne düşünse biliyor oh hayat ona güzel :D

Redbird

Kayıtlı Üye
bayılt demiş bayıltmışsın illahi sende yani :D
bu erkeklerden çekilen nedir yarabbim erkek doğmak lazımmış :p
o değilde çocukta baya şanşlı gözüküyor (tabi varlıkla ne kadar sanş bir durum bilemem) sevgilisi napsa biliyor ne düşünse biliyor oh hayat ona güzel :D
hahhaha evet onun için süper bayılt deyince ben bayıltmadım sadece boynuna bastırdım kedisi bir şeyler söyledi ve dizlerinin üstüne çöktü sadece. Ama gözlerime bile bakınca kiminle görüştüm bugün ne yaptım ne konuştum her şeyi biliyor sinir oluyorum ama onun açısından süper tabi :D

aşk1

Banlı Kullanıcı
hahhaha evet onun için süper bayılt deyince ben bayıltmadım sadece boynuna bastırdım kedisi bir şeyler söyledi ve dizlerinin üstüne çöktü sadece. Ama gözlerime bile bakınca kiminle görüştüm bugün ne yaptım ne konuştum her şeyi biliyor sinir oluyorum ama onun açısından süper tabi :D

bu zamanda şart beyin okumak :D
buarada birdaha yapmayın öyle hiç ama hiç belli olmaz bakarsanız öldürürsünüz. sonrada bayıltırken boynunu kırıp onu öldürebilir hatta omuriliği zedeleyip felç edebilirsiniz onu.
nereye nasıl vurcağınız belli olmaz. böyle şeylerden uzak durun.

cerren

Banlı Kullanıcı
sizi tanımaya çalışıyor..bunu ancak sizin agzınızdan öğrenebileceğini biliyor fakat doğru yalan noktasında size karşı şüpheleri var...yalan konuşmamanız noktasında özel yetenekleri olduğu yalanları ortaya çıkarabileceğini sezdirmeye çalışıyor ki aman yalan konuşma...bu işin cinle alakası yok.erkek arkadaşınız iyibir oyuncu.sevgiyle kal.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
götürün hoca yaksın yoksa bedelleri kötü olur Depresyon oteli senle görüşmek isterim

Jackson

Kayıtlı Üye
1.Eğer bedensiz varlıklardan kurtulmak isteseydi kurtulmak için yöntem arardı sanırım kendisin de hoşuna gidiyor o yüzden kendinizi yormayın derim bıkınca kurtulmaya çalışır..
2.Sevgi görmeyen ve geçmişte acılara maruz kalan kişiler hayali arkadaş edinebiliyor kendilerine bu tür bir durumda olabilir bir psikoloğa başvursa fena olmaz...

Redbird

Kayıtlı Üye
sizi tanımaya çalışıyor..bunu ancak sizin agzınızdan öğrenebileceğini biliyor fakat doğru yalan noktasında size karşı şüpheleri var...yalan konuşmamanız noktasında özel yetenekleri olduğu yalanları ortaya çıkarabileceğini sezdirmeye çalışıyor ki aman yalan konuşma...bu işin cinle alakası yok.erkek arkadaşınız iyibir oyuncu.sevgiyle kal.

Herkese teşekkür ederim. Sizin yukarıda söylediğiniz bir çok kişi söyledi ama emin değilim haklı olabilirsiniz bir kaç güne anlayacağım zaten teşekkürler tekrar :)

Redbird

Kayıtlı Üye
Tekrar herkese teşekkürler her şeyin yalan olduğunu öğrendim sevgili cerren aynen sizin dediğiniz gibiymiş ama sevgili Jackson sizin de yazdığınız ikinci madde çok anlamlı geldi yani o da olabilir. Beni sevdiği elde tutmak istediği için yaptı bunu büyük ihtimalle ve yalan söylemeyeyim diye. Bana yalan söylememeyi öğretirken kendisinin yalan söylemesi cidden saçma ne yani hiç öğrenemeyeceğimi mi sandı. Neyse şimdi benim yalan olduğunu anladığımı bilmiyor hala ona kayıtsız şartsız inanıyorum sanıyor ama ben ona güzel bir ders vermek istiyorum ne önerirdiniz? :devil2:

lord66

Banlı Kullanıcı
tam beni anlatmıssız bu yuzden yalnız takılmak daha iyi en azından birileriyle tanısıp onlara zarar gelmektense.benimkide bu yüzden benden vazgecti ajan oldugumu düsünüyordu komık ama diyemiyorsunda oo w benim tuhaf güclerim var gibi herneyse gecmis olsun.tek yasarım ben

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
bana sorarsanız hep yanlızdım, ve yanlız olacağım garabettim ve hep böyle gidicek sizi kandırmış oyun oynamış bana sorarsanız bırakın fazla üstüne gitmeyin bana bu konuyu iyi anlatan hayatı öğreten bi arkadaşım sağolsun hala yanımda ondan öğrendiklerimi yazıyorum. Sayın:Eloniy sevgi ve ışıkla kalın...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Tekrar herkese teşekkürler her şeyin yalan olduğunu öğrendim sevgili cerren aynen sizin dediğiniz gibiymiş ama sevgili Jackson sizin de yazdığınız ikinci madde çok anlamlı geldi yani o da olabilir. Beni sevdiği elde tutmak istediği için yaptı bunu büyük ihtimalle ve yalan söylemeyeyim diye. Bana yalan söylememeyi öğretirken kendisinin yalan söylemesi cidden saçma ne yani hiç öğrenemeyeceğimi mi sandı. Neyse şimdi benim yalan olduğunu anladığımı bilmiyor hala ona kayıtsız şartsız inanıyorum sanıyor ama ben ona güzel bir ders vermek istiyorum ne önerirdiniz? :devil2:

napın biliyor musunuz?
aynısını yapın sizde ona.
sizin gibi paniklesin çözüm önerisi arasın dursun ve gerçeği siz gibi öğrensin müstahak :D
biliyorum çok şeytanım arkadaşlar :D

Redbird

Kayıtlı Üye
napın biliyor musunuz?
aynısını yapın sizde ona.
sizin gibi paniklesin çözüm önerisi arasın dursun ve gerçeği siz gibi öğrensin müstahak :D
biliyorum çok şeytanım arkadaşlar :D

hahhahah güzel plan ama o yemez yani kendinden başkasına inanmayacak kadar da egoist birisi. Bu yüzden şöyle bir şey düşündüm. Sadece bekleyeceğim izleyeceğim ve her şeyi tek tek bir deftere yazacağım. En sonunda o yaptıklarını itiraf ederse seni salak yerine koydum derse alıcam o defteri yüzüne çarpıcam ve bir daha yüzüme bakamayacak zaten :)) sabır başka bir şey değil sabır... Teşekkür ederim herkese sonuçları bildireceğim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...