Sürekli rüyamda gördüğüm kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

littleeve

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar benim uzun zaman önce güçlü duygular beslediğim biri vardı ne zaman gece uyumadan önce odaklanıp onu düşünsem mutlaka o gece rüyamda onu görürdüm daha benzer duyguları başkalarına da hissetmeme rağmen bu şey ondan başka kimse için olmadı.Şimdi her gece uyumadan önce onunla telepati kurmaya çalışıyorum ve rüyalarımda yeniden onu görmeye başladım.Bu,ben onunla iletişim kurmaya çalışırken onun da beni düşündüğü anlamına gelir mi? Belirli insanların arasında telepatik olarak bağların daha kuvvetli olması gibi bi durum var mı?

asterix

Kayıtlı Üye
Birisini düşünürsek ona gönderdiğimiz bu düşünce dalgasını hisseder bize sempatisi yada uyumu varsa karşılık verecektir,birden onun aklına düşerseniz,rüya alemindede görüşmek mümkün,size antipati besliyorsa onu düşünmeniz onu kızdırabilir.Ben hakkımda düşünülen kişilerin enerjilerini hissettiğim için bunu bloke etmek zorunda kalıyorum bir nevi kalkan imgeleyerek.Sanırım siz çok sevfiğiniz ve ayrıldığınız birisini özlüyorsunuz,insanlar arasındaki ayırlıkların gizemli nedenleri de vardır, bazen nedensiz gözüken ayrılıklar olabilir bunlar kişinin karmik planına bağlı olarak oluşturulan derslerdir öğrenilmesi gereken bir şey vardır.

littleeve

Kayıtlı Üye
Birisini düşünürsek ona gönderdiğimiz bu düşünce dalgasını hisseder bize sempatisi yada uyumu varsa karşılık verecektir,birden onun aklına düşerseniz,rüya alemindede görüşmek mümkün,size antipati besliyorsa onu düşünmeniz onu kızdırabilir.Ben hakkımda düşünülen kişilerin enerjilerini hissettiğim için bunu bloke etmek zorunda kalıyorum bir nevi kalkan imgeleyerek.Sanırım siz çok sevfiğiniz ve ayrıldığınız birisini özlüyorsunuz,insanlar arasındaki ayırlıkların gizemli nedenleri de vardır, bazen nedensiz gözüken ayrılıklar olabilir bunlar kişinin karmik planına bağlı olarak oluşturulan derslerdir öğrenilmesi gereken bir şey vardır.

Peki birinin bizi düşündüğünü algılayamadığımız zaman onun birden aklımıza gelme sebebinin sadece kendimizden kaynaklandığını sanmamız mümkün mü? Yani her insan bu düşünce dalgalarının başkasından geldiğini hissedebilir mi? Ve biz onu düşünürken o da düşüncelerimize karşılık veriyosa bunu nasıl hissedebiliriz? Cevap için çok teşekkürler.

asterix

Kayıtlı Üye
Bir çok kişi oturuken aklına arkadaşı gelir bir arayım diye düşünür, arar arkadaşıda yahu bende seni arayacaktım şuraya gidellimmi der,bilinçaltı da olsa karşılıklı bir iletişim olmuştur burada ;arkadaş beni düşünüyor şuraya gitmek istiyor diye net düşünemeyiz ama psişik algılarımız telepati yeteniğimiz gelişmiş olsa iletişimi net kitap gibi okuyabiliriz ,zihnimizin duygularımızın karışık olmasından dolayı algılarımız bastırılabilir,çarpıtılabilr,telepati yeteneğini geliştirme çalışmaları yap,başka birini konsantre şekilde düşünmek o kişiyi rahatsız da edebilir.Bu şekilde psişik savaş bile yapılmıştır.Sorularının tümünün cevabı senin psişik olarak açık olmana yani telepatik medyumsal bir algılama hassasiyetinin az çok olması ile ilgil bunlar yoksa en fazla yukarda verdiğim arkadaş örmeği kadar olur diye düşünüyorum.Senin durumunu anlıyorum aşık olduğum zamanlar benzer soruları kendime sormuştum bu açıdan yaklaşımla fazla bir şey beklemek doğru değil.

littleeve

Kayıtlı Üye
Tekrar teşekkür ederim tavsiyelerini uygulayacağım ama şuanki durumumun aşk gibi algılanmasını istemem nefretle bağlanmış eski bi hesap benimki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...