Benden bir Aşk Büyüsü

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba, yaptığım kendi çalışmamı paylaşmak istiyorum. Henüz uyguladım.Geliştirilmeye açık elbette.

Kırmızı ve tonlarında 1-3-5 tek sayılar mumlar.
Papirüs veya beyaz kağıt veya kese kağıdı şu kahverengi olanlar.
Ylang ylang tütsüsü.Daha çok siyah darshan ı kullansanız süper olur.
Elbette bir kalem. Mürekkep olması iyidir.
Wicca alfabesi
Cam veya plastik [cam olması daha iyidir] kapaklı bir küçük kap.
Burç taşlarınız. Sevdiğiniz taşlar.
Aşıklar tarot kartı.
Hafif loş sessiz bir ortam.Gece olması yeğlenir. Fonda rahatlatıcı bir müzik.Ve güzel kokular.Meditasyon olabilir.Çemberi açıyoruz.Mum kutsanıyor.Gevşiyoruz. Ne istediğimize kim olduğuna odaklanıyoruz. Onu sizinle konuşurken size gülümserken mutlu olduğunuz zamanları görüntüleri imajine ediyoruz. Hatta tam karşınızda oturup sizi izleyebilir bile. Mumları yakıyoruz. Kağıda Sizin adınızı onun adını. Ve aşk sonsuza kadar. Yazıyoruz wicca dilinde. Yaptıklarınıza son derece odaklanmalısınız. Bu çalışma öncesinde meditasyon enerji çalışması yapmanızı öneririm. Ardından katlayıp.Üstüne mumu damlatıyoruz. Burda bir tür mühür vari durum var.Saçınızın telini bu mum damlattığınız yere tutturmanız bağlamanız gerekli. Sararak. Mumun kurumasını bekleyin.Sonra Kabın içine koyun. Bir süre daha imajine edebilirsiniz. Ardından.Bu kişiye göre değişir. Ben buzluğa koydum kabı :). Daimi olması için. Kapalı ışık bulunmayan bir yerde de saklabilirsinz.

Birkaç arkadaşım uyguladı.Olumlu sonuçlar var.En son ben uyguluyorum.
Sonuçlarınızı yazmayı unutmayın :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
neden bu malzemler neden bu şekilde yapmak ? değişik.
bu şey demek mi oluyor insanlar mı yazdı büyüleri? bütün büyüler bir insana mı ait dedirtti.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet çok var sizi seçtim soru için
sorudan çok büyü ortaya çıkartılışı enteresan duruyor çünkü birisi malzemelerle bir büyü yapıyor ve bu hem kendisinde hem de diğer insanların uygulamasında işe yarıyor her şey çok enteresan.

Çünkü herkes başarılı olacağına inanıyor ve o uygulamaya enerji ve inanç yükleniyor. Majikal diller de öyledir herkes o dili uygulamarın da kullanır,o dile enerji yüklenir ve o dille yapılan uygulamalar daha başarılı olur. Majisyenler(Cadılar )kendi uygulamalarını yapabilirler. İleride derece majisyen olan bir kişi artık belirli bir seviyeye ulaşmıştır yapacağı uygulamanın başarılı olması için gerekli inanç,enerji onda mevcuttur.

Umarım anlatabilmişimdir. :)