Annemin cüzdanından çıktı ne olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hippolyte

Kayıtlı Üye
Annemin cüzdanından bugün kırmızı küçük 2cm.felan bir kurdela parçası bulduk,kenarları simli...çok şaşırdık kimse yok etrafımızda ama annem memlekete gitmişti geçen oradan biri birşey yapmış olabilir mi çünkü davaları var yani düşmanlar şüpheleniyoruz hem büyü geçmişleri de var o kişilerin o kurdela parçasının büyü olup olmadığını nasıl anlayabilirim?yardım..

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Sanmıyorum. Bırsuru kıtap okuyorum boyle bırseye rastlamadım

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
O kurdela parçasını anneniz koymuş ve unutmuştur adım gibi de eminim.Çünkü nişan ve söz kesildiğinde ailede bekar çocuğu varsa kısmeti açılsın hayırlısıyla evlensin diye anneler o kurdelelerden alıp saklar.(yüzüğü takarken yüzükler kurdeleyle bağlanıp kesilir ya nişan tepsisinde)Veya biri saklamış annenize vermiştir.Kırmızı simli kurdele hepsi bu:)Biliyorum çünkü bende de var bir sürü :D

hippolyte

Kayıtlı Üye
O kurdela parçasını anneniz koymuş ve unutmuştur adım gibi de eminim.Çünkü nişan ve söz kesildiğinde ailede bekar çocuğu varsa kısmeti açılsın hayırlısıyla evlensin diye anneler o kurdelelerden alıp saklar.(yüzüğü takarken yüzükler kurdeleyle bağlanıp kesilir ya nişan tepsisinde)Veya biri saklamış annenize vermiştir.Kırmızı simli kurdele hepsi bu:)Biliyorum çünkü bende de var bir sürü :D

Ay sağolun içim rahatladı kuzenimin nişanı olmuştu belki ondandır..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...