Ankara'da Mabet Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Toplantıya son 3 gün :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ankara'da yaşasam bile gelemezdim sanırsam.:/
Çekingenlikten ölücem.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Keşke ankara da yaşasaydım keşkeeee !

Hemen gelirdim. İstanbul da kapalı kaldım.Keşke istanbulda da yapsanız böyle bir toplantı . :)

Seneye istanbuldan kurtulucam o zaman toplantılara gelmem çok daha kolay olucak.Tüm moderatörlerle,site sahipleriyle tanışmak istiyorum. :)

Keira

Moderator
Geçen toplantılara korkarak ya da çekinerek gelen üyeler bu hislerinin yersiz olduğunu anladı. Çok keyifli bir ortam sizleri bekliyor olacak. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
İzmir'e de gelin ama ya :(

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Herkes pazar günü tatil yaparken ben çalışıyorum ve gelemiyorum. :'(
Kara bahtım kör talihim ya, mutluluktan uçsam üstgeçide çarpar geri düşerim ben. :'(

Ü

Üye silindi 38107

Çocuklarımızı veya yakınlarımızı getirebilirmiyiz? Benim bir kardeşim var onu getirmek istiyorumda 24 yaşında.

yule

Yönetici
İş
Son 1 saat kaldı. Geldik ve bekliyoruz. :)

teddy

Kayıtlı Üye
Nasil gecti, neler yaptiniz? astral yapabilseydim kesin gelirdim :) Offf yurt disinda yasamanin kötü yani iste :( herseyden uzaksin...

H€RA

Kayıtlı Üye
Oldukça keyifli geçti, hatta çok komik anlar oldu, buluşmadakiler neyi kastettiğimi anlamışlardır... :D :D

teddy

Kayıtlı Üye
Haklisin, arastirmadim. Evimin yakininda ufak bi dükkan var büyü malzemeleri satiyor sanirim orasi ip ucum olabilir :) Yinede sizlerle birlikte olmayi isterdim. Neyse gizlimabet`in gizli üyeleri anlatmayin bisey :( elbet büyüyünce güclü bir büyücü olucam ve hepinize gevezelik büyüsü yapicam :hurray:

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
Büyücülük zor iş. Öğrendiklerinizi kötülük için kullanacaksanız, daha şimdiden vazgeçin derim. :)

CİNLİ94

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben foruma yeni kayıt oldum sayılır.Forum gerçekten çok güzel ve gerçekten bilgili büyüklerim var.. şuan iyiki kayıt oldum diyorum.Mabet buluşması yazın olsaydı gelebilirdim inş. başka sefere.. bir de İstanbul'da ve ya başka şehirlerde de olursa çok sevinirim :)

Toplantı hakkında bilgi vermiceksiniz sanırım.birazcık ipucu felan verin ama çok merak ettim gerçekten :))

yule

Yönetici
İş
Toplantı çok güzel geçti. Sohbetler çok eğlenceliydi. Gelen tüm mabet üyelerimize çok teşekkür ederiz. Tekrarı en kısa zamanda yapılacaktır. Konu Kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...