Anlayamıyorum. Yardım edin lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ylvis

Kayıtlı Üye
Bugün sabah yatağımda yarı uyanık yarı uyur bir şekildeydim. Sanırım saat 08:50 olmamıştı daha çünkü alarmımı bu saate kurmuştum oradan biliyorum. Alarmım çalmamıştı daha.
Birden kendime geldim ve gözlerimi açtım ve aklıma ablam geldi. Bir kaç saniye sonrada bizim kapının az ötesindeki demir kapının sesini duydum. Kapı açılmıştı. Ve ben kimin geldiğini biliyordum, ablamdı. Ailemde uyuyordu. İçeride hiç sesi yoktu, yani onlar konuştuda oradan duydum da diyemem. İşte bunu nasıl bildiğimi bilmek istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Çok merak ediyorum sizce bunu nasıl yapabiliyorum? Böyle bir çok şey daha geldi başıma.
Bilmiyorum belki saçma bulursunuz ama bir şey daha söylemek istiyorum. Babamdada aynı durum var sanırım. Yada belkide ben büyütüyorum durumu. Hiç bir fikrim yok.
Örnek olarak babam bilgisayarda fazla vakit geçirmemi istemiyor. O yüzden bende genellikle o yattığı zaman açıyorum.
Ben babamdan çok daha sonra yatarım o erken yatar. Babam yattıktan yaklaşık 1 saat falan sonra artık uyanmaz diyerek bilgisayarı açıyorum. Bilgisayarda da ses yok aslında ama ben açtığım anda odanın kapısını açıp yanıma geliyor ve bana onu kapatırmısın diyor. Bunu bir kaç kez tekrarladık. Bunu nasıl yaptığını anlayamıyorum. Böyle daha bir çok şeye tanık oldum.
Dediğim gibi bilmiyorum belkide ben büyütüyorum.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Neden panikliyorsunuz ki? kötü bir şey yok ki. Hiss ediyorsunuz sadece. Bende de olur öyle şeyler. Bir anlık insanın içine doğuyor sanki.
Belki babanız her gece gizlice bilgisayarı açtığınızı biliyor o yüzden geliyor.

ylvis

Kayıtlı Üye
Neden panikliyorsunuz ki? kötü bir şey yok ki. Hiss ediyorsunuz sadece. Bende de olur öyle şeyler. Bir anlık insanın içine doğuyor sanki.
Belki babanız her gece gizlice bilgisayarı açtığınızı biliyor o yüzden geliyor.

Evet, olabilir. Paniklemedim yalnızca merak ettim. Teşekkür ederim. :)

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Bir şey yapmadım ki. Siz de sağolun.. Bu genellikle 6 ci hisle alakalı. Bir azcık daha güçlü sanırım. :Angel_anim:

sensesense

Banlı Kullanıcı
en az bir ay boyunca sert sulu güzel bir elmayı sabahları aç karnına ye geçer

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sorunun cevabı verilmiş,konu kapatılacaktır.
Sayın sensesense elmayı bilmem ama sizin sulu davranışınız forum kuralına aykırıdır.Forumumuzdan yararlanmak istiyorsanız lütfen kurallara uyunuz ve kuralları okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...