Lütfen Yardım Edin Korkuyorum Artık :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aras_er

Kayıtlı Üye
Size yazma nedenim kimden yardım alacağımı bilmiyor olmam :S gereksiz konu açıp kalabalık etmek istemezdim umarım uygun bir yere yazıyorumdur Yardım ederseniz sevinirim ..

Uyukumda ve uyuku için yatağa girdiğimde çok ilginç şeyler yaşıyorum internette bu sorunları araştırdığm zaman hep bu tarz siteler karşıma çıktı
önce başımın içince aralıklı çınlamalar oluşuyor daha sonra uyukuya dalacakmış gbi olduğumda beynimin içinden sanki bi ok fırlamış gbi cızzz diye acaip bişey oluyor bi ses değil başka bişey tarifi biraz zor heyecanlı zevkli ama bi okadarda korkutucu birden irkiliyorum sonra elimde olmadan tekrar uyuku moduna geçiyorum yani sersemlik gbi bişey uyuşma gibi 3-4 kez bu tekrarlanıyor ...
uyukuya dalıyorum ve uyukumda bazen kendi evimin içinde dolaşıyorum ama uyuduğum odanın kapısı kapalıysa odadan dışarı çıkamıyorum arkamı dönüp yatağıma bakıyorum orda ben uyuyorum birden içimi korku kaplıyo Uyanıyorum ...
sonra yatakta düşünüyorum bu gerçekmiydi rüyamıydı diye :S kapıyı bazen bilerek açık bırakıyorum kapı açıken odalarda gezebiliyorum ... şimdiye kadar hiç böyle birine anlatmadım ama son 1 aydır çok şiddetlendi tarif edemediğim şeyler görmeye başladım insan benzeri şeyler ama değiller eminim bana zarar vercek gbi durmuyorlar bi çok zaman dostluk teklif ediyorlar yada geleceği görmek isteyip istemediğimi soruyorlar ben hiç konuşmuyorum kaçmaya çalışıyorum ben hep kaçıyorum ama nekadar kaçarsam kaçıyım aramızdaki mesafe hep aynı kalıyor birden uyanıyorum her yerim kilitlenmiş oluyor :S kıpırdamaya çalışıyorum 8-10 saniye uğraştıkdan sonra başımı zorla hareket ettiriyorum ... uyandığım zaman keşke konuşsaydım geleceği görseydim diyorum hatta tekrar uyumaya çalışıyorum belki olur diye
Bazen tv izlerken uyuya kalsam gündüz olsa bile başımın içinde yıldırım gbi o bahsettiğm cızzz sesi geliyor tüm vücudum uyuşuyor ama uyuşmayı en çok hissettiğm yerler ayaklarım ...
Rüyalarımın içinde rüyada olduğumu bana söylüyorlar hatta sürekli aynı yerlerde aynı kişilerle buluşuyorum ama her buluşmada yeniden tanışıyoruz sadece uyandığım zaman onları daha önceki rüyalarımda aynı yerde gördüğümü hatırlıyorum 4 kişiler 3ü erkek 1 kız var bu erkeklerden birini hepimiz nedense çok seviyoruz daha önce hiç görmediğim yüksekliklerden atlayıp uçuyorlar bende onların peşinden gidip uçuyorum tam uçarken herkes birden düşmeye başlıyor onların düştüğünü görünce bende heyecanlanıp düşmeye başlıyorum ...
Bu sitede incelediğim bi çok konu bunlara benziyor ... Ama benim bu konuda hiç eğitimim yada ilgim olmadı herşey kendiliğinden oluyor Nedir bu ltfen bilginz varsa bi açıklama yaparsanz sevinirm Herşey çok korkutucu olmaya başladı Başım dertte mi ?
Şmdiye kadar buna benzer çok olay yaşadım .. Mesela defalarca bi teyze gelip yatağıma oturup "Sen iyi çocuksun sen uyma bunlara evladım fln filan diyor"
Şimdiye kadar gördüklerimden hiç biri bana zarar vermek istemedi ama beni sürekli davet ediyorlar götürmek istiyorlar bazen çekiştiriyorlar birileri çekiştirince hemen uyanıyorum yine kendimi yatakta kilitlenmiş buluyorum
İçten içe bu olaylardan zevk almadığımı söylesem yalan olur zevkli heyecanlı ama açıklama getiremediğm için başıma bişey gelecek die korkuyorum
Umarım yardımcı olacak biri vardır
Sabahın bu saattinde oturup yazdm çnkü daha 1 saat önce yne bu olayları yaşadım .
Teşekkürler ....

winelilac

Kayıtlı Üye
Gerçeklik payı ne kadar bilemiyorum belki geliştirilmesi gereken bir şeydir korkularınızın üstüne gidin . bu özel bir yetenek olarak size gelir belki. Bilinç altınınizda olmuş doğal olay da olabilir. 3 erkek bir kız olayı. Astral seyahate çıkmış olmanızda güzel bir şey. Bilir.kişilerden destek gelir.umarım :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bir yerlerinizin uyuşması yatış biçiminizle ilgili olabilir.Sırtüstü yatıyorsanız bunlar başınıza gelebilir kabuslar gelebilir bu bilimsel bir şeydir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Lusid rüya görüyorsunuz bu konuda araştırma yapınız ve kontrol etmeyi öğreniniz

aras_er

Kayıtlı Üye
Gerçeklik payı ne kadar bilemiyorum belki geliştirilmesi gereken bir şeydir korkularınızın üstüne gidin . bu özel bir yetenek olarak size gelir belki. Bilinç altınınizda olmuş doğal olay da olabilir. 3 erkek bir kız olayı. Astral seyahate çıkmış olmanızda güzel bir şey. Bilir.kişilerden destek gelir.umarım :)

Gerçeklik payı nedir bende bilmiyorum ama Normal rüya olmadıklarına eminim

aras_er

Kayıtlı Üye
Lusid rüya görüyorsunuz bu konuda araştırma yapınız ve kontrol etmeyi öğreniniz
Evet bu sabah biraz araştırma yaptım Korkularımın üstüne gittim Önerileri dikkate aldım İlk defa rüyamda Farklı bi mekandaydım ve yanlızdım Rüyada olduğumunda farkındaydım Dik bir yokuştan aşşağı doğru hızlıca koşup zıpladım Yer çekimi yoktu sanki ayda yürümek gbiydi Her seferinde daha yükseğe gittim :) ama uzun sürmedi hemen uyandım . Uyandığım zaman mutlu hissettim kendimi eylenceliydi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...