Çağırma büyüsü

Pera

Kayıtlı Üye
Merhaba, benim çok merak ettiğim bir konu var. Buradaki arkadaşlarımın konu hakkında fikri olma ihtimali çok yüksek...

Annemden duyduğum ilginç bir büyü var. Annemin üvey annesi, birini eve çağırmak istediğinde ya da yardımına ihtiyacı olduğunda kendini aratmak için bir büyü (ya da başka bir şey) yaparmış. Anlattığına göre içinden kısa bir dua okurmuş ve eline aldığı çuvaldız ya da iğne gibi sivri bir şeyi kapıya ya da doğramalara saplarmış. Her kime niyetlendiyse, o kişi bir saati bile geçmeden ya telefon eder ya da eve gelirmiş. Annem çok ısrar etmesine rağmen duayı bir türlü öğrenememiş. Bu arada üvey anne dindar birisi de değilmiş. Büyüyle ya da metafizik işlerle de ilgilenmezmiş. Tek bildiği bu uygulamaymış.

Yıllar sonra bile hala anıp merak ederiz, üvey annesi vefat ettiğinden öğrenme şansımız da kalmadı. Sizce okunan dua ne olabilir? Ya da böyle bir uygulama biliyor musunuz? Benzeri de olabilir; kendini aratmak, bir şekilde iletişime geçmesini sağlamak vb. bu kadar hızlı sonuç alınan bir uygulama olabilir mi? Üstelik bu tarz ilgi alanı ve bilgisi olmadan, böyle bir büyü yapılabilir mi?

WitchCraft35

Kayıtlı Üye
Bak bu 2 büyü de sizin anlattıgınız büyüye benziyor anlattıgın büyü değil ama benzer oldugu için buraya paylaşmak istedim.

SEVDİĞİNİZDEN TELEFON YADA MAİL ALMAK İÇİN
Bütün bir hindistancevizini alın ve sevdiğiniz kişinin adını söyleyip, “Beni arayacaksın” derken hindistancevizini kırmızı bir kurdeleyle bağlayın. Saflığı temsil eden beyaz bir mum yakın ve bağlanmış hindistancevizini, bir saat boyunca yanan mumun önünde tutun. Hindistancevizi sevdiğinizin aklını temsil eder, kurdele ise sizin arzularınızdır. Kurdele dileğinizi uzun zamandır istediğiniz insana iletir ve o insanı sizi araması için teşvik eder. Daha sonra mumu söndürün ve kurdeleyle bağlı olan hindistancevizini telefonunuzun yada bilgisayarınızın yanında tutun. Arzuladığınız kişi yedi gün içersinde sizi arayacak ya da mail gönderecektir. Ondan daha fazla haber almak için, mavi bir kağıda yarım daire oluşturacak biçimde, el yazısıyla ve yeşil mürekkeple ilgilendiğiniz kişinin adını yazın. Arzuladığınız kişinin olduğu yarım daireyi, kendi adınızı da ekleyerek tam daire haline getirin. Yazıyla oluşturduğunuz dairenin üstüne yedi tane daha, bu biçimde yazılmış daire ekleyin. Kağıdın üzerine birkaç damla lavanta yağı serpin ve yağı kağıdın üzerinde dağıtın. Bu kağıt parçasını bilgisayarınızın yada telefonunuzun altına yerleştirin. Lavanta kokusu azalmaya başladığında arzuladığınız kişiyle daha fazla görüşmek için biraz daha lavanta yağı sürün.

SEVDİĞİNİZİN SİZİ ZİYARET ETMESİ VEYA ÇAĞIRMASI İÇİN
Karanfillerin aşkı çekme gücü vardır. Küçük bir portakal ve limon alın ve ikisinin çevresini karanfillerle donatın. Portakal sevdiğinizi, limonda sizi sembolize etmektedir. Sevdiğiniz kişinin sizi ziyaret etmesini veya sizi evine çağırmasını istediğinizde portakal ve limonu sevdiğinizin evini gösteren yöne doğru, yan yana duracak şekilde, pencere eşiğinize yada evinizin önünde bir köşeye yerleştirin. Eğer ilişkiniz dostça bitmişse, limon ve portakalı yan yana gömün. İlişkinizi geçici yada sürekli olarak bitirmek istiyorsanız portakal ve limonu ayrı ayrı gömün.

Alıntıdır. :D

Pera

Kayıtlı Üye
Sevgili WitchCraft, teşekkürler. Bu verdiğin örnekler genellikle romantik ilişkiler için geçerli sanırım. Mesela ben, beni aramayan, telefonuma çıkmayan arkadaşıma ya da işverene ulaşmak istiyorum. Hindistan cevizini bu konuda deneyeceğim yine de :) Annemin anlattığı büyüde eve mahallenin tamircisini, iki sokak ötedeki komşuyu vs. çağırmak için kullanırlarmış. Çok da hızlıca o kişiyi çağırabildikleri için ilgimi çekiyor.

cigdemy

Kayıtlı Üye
mavi kağıtlı olanı biraz değiştirerek yaptım :) sonucunu yazarım

Pera

Kayıtlı Üye
Herkese selam. Ben Witchcraft35'in bahsettiği yöntemleri uyguladım ancak bir sonuç alamadım iki yöntemle de... Yabancı bir forumda defne yaprağının üzerine araması istenilen kişinin adının yazılacağını ve bu yaprağı bilgisayara ya da telefona yapıştırılacağını okudum. Bu yöntemi de uyguladım, hem bilgisayarıma hem de telefonuma yapıştırdım ancak yine sonuç alamadım. Çağırma büyüsü hakkında başka fikri olan var mı?

semaben

Kayıtlı Üye
Buyuk ihtimal sadece kullandigi uc harflilerdi. Belki onlarin sadece adini soleyerek su kisi hemen gelsin demesi yeterliydi..ve uc harflilerle iletisimli oldugunu bilmenizi istemedigindende aciklama yapmamisda olabilir. Onlar icin bu cok kolayyy..

etil

Kayıtlı Üye
Bak bu 2 büyü de sizin anlattıgınız büyüye benziyor anlattıgın büyü değil ama benzer oldugu için buraya paylaşmak istedim.

SEVDİĞİNİZDEN TELEFON YADA MAİL ALMAK İÇİN
Bütün bir hindistancevizini alın ve sevdiğiniz kişinin adını söyleyip, “Beni arayacaksın” derken hindistancevizini kırmızı bir kurdeleyle bağlayın. Saflığı temsil eden beyaz bir mum yakın ve bağlanmış hindistancevizini, bir saat boyunca yanan mumun önünde tutun. Hindistancevizi sevdiğinizin aklını temsil eder, kurdele ise sizin arzularınızdır. Kurdele dileğinizi uzun zamandır istediğiniz insana iletir ve o insanı sizi araması için teşvik eder. Daha sonra mumu söndürün ve kurdeleyle bağlı olan hindistancevizini telefonunuzun yada bilgisayarınızın yanında tutun. Arzuladığınız kişi yedi gün içersinde sizi arayacak ya da mail gönderecektir. Ondan daha fazla haber almak için, mavi bir kağıda yarım daire oluşturacak biçimde, el yazısıyla ve yeşil mürekkeple ilgilendiğiniz kişinin adını yazın. Arzuladığınız kişinin olduğu yarım daireyi, kendi adınızı da ekleyerek tam daire haline getirin. Yazıyla oluşturduğunuz dairenin üstüne yedi tane daha, bu biçimde yazılmış daire ekleyin. Kağıdın üzerine birkaç damla lavanta yağı serpin ve yağı kağıdın üzerinde dağıtın. Bu kağıt parçasını bilgisayarınızın yada telefonunuzun altına yerleştirin. Lavanta kokusu azalmaya başladığında arzuladığınız kişiyle daha fazla görüşmek için biraz daha lavanta yağı sürün.

SEVDİĞİNİZİN SİZİ ZİYARET ETMESİ VEYA ÇAĞIRMASI İÇİN
Karanfillerin aşkı çekme gücü vardır. Küçük bir portakal ve limon alın ve ikisinin çevresini karanfillerle donatın. Portakal sevdiğinizi, limonda sizi sembolize etmektedir. Sevdiğiniz kişinin sizi ziyaret etmesini veya sizi evine çağırmasını istediğinizde portakal ve limonu sevdiğinizin evini gösteren yöne doğru, yan yana duracak şekilde, pencere eşiğinize yada evinizin önünde bir köşeye yerleştirin. Eğer ilişkiniz dostça bitmişse, limon ve portakalı yan yana gömün. İlişkinizi geçici yada sürekli olarak bitirmek istiyorsanız portakal ve limonu ayrı ayrı gömün.

Alıntıdır. :D
Merhabalar öncelikle iyi geceler dileklerimi sunarım. Birinci formülü kullanırken, herhangi bir ismini bilmediğimiz kişi, varlık, ya da doğaüstü yetenekleri olanları da bu formül ile çağırabilir miyiz?