Sevdiğini, eşini döndürebilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pinky

Kayıtlı Üye
her yerde gidenin dönmesi için bir süre şey yazılmış ancak hiçbirinde gerçekçi şeyler yok sadece sorular sorulmuş. bu konuyla ilgili bilgisini ve tecrübesini paylaşacak olanlar bekliyorum.yardıma ihtiyacım var :(

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Kardeşim ben sana şöyle söyliyim. Benim ilgi alanım genelde hacker lik. Yani burada artık hackerlikten sıkıldığım için yeni bir iş olsun maksat bunun için buradayım. Ama san şöyle söyliyim. Büyüyle yapıcağın aşk (ilişki) ne kadar seni tatmin eder bunu kendine sor gerisi önemsiz bırak giden gitmiştir. Sen kendi yoluna bak...

pinky

Kayıtlı Üye
evet ama giden durup dururken gitmedi malesef. benim hatalarım yüzünden gitti. beni çok sevdiğine güvenerek ona iyi davranmadım ve şımardım bunun sonucunda o da kaldıramadı ve gitti. kim olsa zaten dayanamazdı ona hak veriyorum :( ben hatalarımı anladım ama geç oldu biraz. seni çok sevsemde artık asla dönmeyeceğim çünkü seninle bir gelecek göremiyorum diyor.

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
bence seven gelecek görmesede kalir

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Döndürdüm diye başlamak istiyorum. Ne yaptım peki.. Ego patlamasınıda yaşatan biri olarak karşımdakinin üstüne düşerek sabrımın son raddesine geldiğinde görmezden gelmeye başlayarak ve en az bir ay sessiz kalarak mutlu pozlar vererek öyle bir döndürdümki hala sürünüyor :) Hak edene yapmanızı tavsiye ederim. Büyüsüz çözüm. Her gece Ya Vedüd tesbihi çektim uyuyana kadar birde. Kolay gelsin deneyecek olanlara :)

pinky

Kayıtlı Üye
canım o yoluda denedim inan, 1 ay ne ki aylarca sessiz kaldım ama adam yine aramadı. baktım bu da çözüm olmuyor. yine ulaşmaya başladım. tam anlamıyorum sürünüyorum. hayır ilginç olan şu ki hiç cevap vermiyor. belki msjlarıma hayır seni istemiyorum, defol dese , küfür etse, ne bilim tlf unu değiştirse falan belki ümidim kırılcak ama sessiz kalıyor ve bu beni dahada bitiriyor.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Hepsinin çaresi beklemek ama. Gerçekten sessizce beklemek bu tepkisizlik biz bayanları delirtiyor ve anladığım kadarıyla artık seni istediği zaman geri alabileceğini anlamış bunlarıda yaşadım ama sabrettim. Zor biraz sürede istiyor ama tutmalısın kendini nereye kadar olursa. Şu sözü hatırla; " O seni merak etmiyor aramıyorsa sen neden merak edip arayasın ki? " inan tek çözüm bu görmezden gelmek. Sana nasıl davranılıyorsa öyle davranmaya başlamak. Üzerine düşmek sadece ego yükselmesine sebep olur. Kendini iyice büyümüş görür. Sessizlik ve sabır en sonunda merak edecektir. Ve ben hala cevap vermeyerek takmayarak dahada kızdırıyorum. Aynı şeyleri yaşatmak lazım. Ve unutma sende gördüğü bu ilgiyi göremeyince yalvar yakar gelecek sana. Meditasyon yapmanı tavsiye ediyorum. İnsanı rahatlatıyor hiç değilse. :)

pinky

Kayıtlı Üye
evet çok haklısın ben arayıp sordukça .... kalkıyor. bunun farkındayım. umarım kendime söz geçirebilirim. dua tavsiyesi olanlar varsa lütfen yazsın

aşk1

Banlı Kullanıcı
anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla bence karşı taraf için siz artık iyi ya da kötü bir şey ifade etmiyorsunuz ve sizinlede hiçbir şekilde görüşmek istemiyor.
buda napsanız boş demektir.
sessiz kalmasada sizin onu aramanızı tamamen durdurmak için (bakıcaksınız aramalarınıza konuşmanıza sessiz kalıyor eninde sonunda vazgeçceksiniz oda bunu yapmak istyor) kendi poposunu kaldırmak için değil.
sizde onu sevmiyorsunuz sadece bırakanın o değil siz olmasını istiyorsunuz.
neden böyle mi düşünüyorum çünkü sevginin sizde yarattacağı şeyler yok.
belki doğru belki yanlış düşünüyorum ama düşüncelerim bunlar.
onu döndürecek olan şey çok basit burda. onu gerçekten seviyor olmanız dışında başka bir şey yapmanıza gerek yok.
emin olun her insan karşısındakinin kendisinin sevip sevmediğini anlar
hatta kendini anlamasını bırak yanımıza aşık birini koysalar onu bile anlarız. saklayamaz yaydığı sevgiyi gizleyemez.
ama rol yapılan sevgiyle değil gerçekten var olan sevgiyle olucak iş bu.
kişi size sevgisinden kaynaklı öyle davranmış sizde sevgisizliğinden kaynaklı öyle davranmışsınız
bakmış seven insan sevilmiyor ve sevilmeyecek bu şekilde olmasını istememiş ve vazgeçmiş sizden.
adam sizden yaptıklarınızdan dolayı değil onu sevmediğiniz için gitmiş.
ve sizi halen seviyor. büyüye ihtiyacınız yok.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bu durumu bir savaş haline getirmeyin. Sayın "aşk" ın yazdıklarını dikkate almanızı tavsiye ederim. Benzer bir durumu ben de yaşıyorum ve her gün uğraştığım tek şey içimdeki intikam ateşini söndürmeye çalışmak; çünkü intikam düşüncesiyle sadece kendinizi yiyip bitirirsiniz. Bunu da göz önünde bulundurun, şu an kendi hatalarınızın kurbanısınız. Kendinizi ateşe atıp yanmak zorundasınız. Aksi taktirde bu ateş içinizde yanmaya devam eder. Onu umursamıyormuş gibi davranmak da içinizdeki sıkıntıyı gidermeyecektir. Sizin de umursamaz tavrınız sadece karşı tarafın sizi unutmasını kolaylaştıracaktır. Kabullenin, iyice sakinleştikten sonra her şeyi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Ani ve saldırgan kararlar vermemenizi öneririm. Umarım yazdıklarımın bi yardımı dokunur.
İyi Forumlar!

pinky

Kayıtlı Üye
anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla bence karşı taraf için siz artık iyi ya da kötü bir şey ifade etmiyorsunuz ve sizinlede hiçbir şekilde görüşmek istemiyor.
buda napsanız boş demektir.
sessiz kalmasada sizin onu aramanızı tamamen durdurmak için (bakıcaksınız aramalarınıza konuşmanıza sessiz kalıyor eninde sonunda vazgeçceksiniz oda bunu yapmak istyor) kendi poposunu kaldırmak için değil.
sizde onu sevmiyorsunuz sadece bırakanın o değil siz olmasını istiyorsunuz.
neden böyle mi düşünüyorum çünkü sevginin sizde yarattacağı şeyler yok.
belki doğru belki yanlış düşünüyorum ama düşüncelerim bunlar.
onu döndürecek olan şey çok basit burda. onu gerçekten seviyor olmanız dışında başka bir şey yapmanıza gerek yok.
emin olun her insan karşısındakinin kendisinin sevip sevmediğini anlar
hatta kendini anlamasını bırak yanımıza aşık birini koysalar onu bile anlarız. saklayamaz yaydığı sevgiyi gizleyemez.
ama rol yapılan sevgiyle değil gerçekten var olan sevgiyle olucak iş bu.
kişi size sevgisinden kaynaklı öyle davranmış sizde sevgisizliğinden kaynaklı öyle davranmışsınız
bakmış seven insan sevilmiyor ve sevilmeyecek bu şekilde olmasını istememiş ve vazgeçmiş sizden.
adam sizden yaptıklarınızdan dolayı değil onu sevmediğiniz için gitmiş.
ve sizi halen seviyor. büyüye ihtiyacınız yok.
Ben gerçekten seviyorum. sevginin yaratacağı davranışlar demişsiniz evet zamanında üzdüm onu ama her insan bence hata yapabilir. artık cevapsız kalmasını beni istemediğine bağlıyorum. sonuçta seven insan kaybetme korkusu yaşar. gerçi ben ona senden başkasıyla asla olamam artık dediğim için belki bu konuda emindir. bir kere görüşse bile yeter bana, sesimi bile duymak istemiyor.sonuçta istemeyen adam açar neden kaçar ki, adam gibi geçsin karşıma istemiyorum seni desin. ben vazgeçemiyorum ondan kaç kişi görüşmek istiyor, şuan msj atan hatta evlenmek isteyen insanlar var etrafımda ama benim gözüm hiçbirini görmüyor. bu durum çok acı.umarım beni hala seviyordur :(

aşk1

Banlı Kullanıcı
Ben gerçekten seviyorum. sevginin yaratacağı davranışlar demişsiniz evet zamanında üzdüm onu ama her insan bence hata yapabilir. artık cevapsız kalmasını beni istemediğine bağlıyorum. sonuçta seven insan kaybetme korkusu yaşar. gerçi ben ona senden başkasıyla asla olamam artık dediğim için belki bu konuda emindir. bir kere görüşse bile yeter bana, sesimi bile duymak istemiyor.sonuçta istemeyen adam açar neden kaçar ki, adam gibi geçsin karşıma istemiyorum seni desin. ben vazgeçemiyorum ondan kaç kişi görüşmek istiyor, şuan msj atan hatta evlenmek isteyen insanlar var etrafımda ama benim gözüm hiçbirini görmüyor. bu durum çok acı.umarım beni hala seviyordur :(

sonradan sevmiş olabilir ya da seviyor olupta bunu farketmemiş olabilirsiniz.
aranızda ne geçti ne oldu bilmediğim için ne oluyora ulaşmam zor diyebilirim. ama siz biliyorsunuzdur sizi sevip sevmediğini. hislerin ben insanları yanıltmadığını düşünüyorum.
evet hata yapar insan ama o hatalar birike birike kötü oluyorlar.
ama sizi seviyorsa dönücektir merak etmeyin. ve sizde seviyorsanız ondan vazgeçmeyeceksinizdir.
ama bu sırada da yanlış yapmamaya özen gösterin yapılan hataların telafi edecek düzeye getiren şeyleride yapmaya çalışın.
sakın kimseyle ilişki yapmayın hepten kaybedersiniz adamı.

yaz001

Kayıtlı Üye
:banghead:suana kadar yazılarlardan yaptım ama hıc bır fayda yok ne gelne var ne gıden onun ıcın ınanmayı bıraktım böyle seylere:banghead::willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:

WitchCraft35

Kayıtlı Üye
Hayatta herşey insanlar içindir. Ayrılık, terk edilme vb. bir çok durum. Giden Bir kimsenin geri gelmesi maksatlı hazırlanan çalışmalara verilen isimdir. Geri Getirmek için yapılan etkili uygulamalardır. Bunun yanı sıra; Sevdiğin ve ayağına gelmesini istediğin bir kimse için Cuma gecesi niyetine …kere okunur. Dua budur:
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümmec’alil kurane fid dünya kariben ve fil kabri munisen ve fil kıyameti şefian birahmetike ya erhamerrahimin.
Alıntıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...