Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rüyamda melekler ile mi konuştum?

Rep Puanı : 35
    Ettiği Teşekkür
    21
    16 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Standart Rüyamda melekler ile mi konuştum?

Öncelikle merhaba.Bu yaşadığım hikaye dün gece gerçekleşmiş.Gece uyumadan önce meleklerin rüyama girip benle konuşmalarını istedim ve yattım.Gece uyuduktan sonra annem başka dilde konuştuğumu söyledi ve korkup dua okumuş.Annem sabah kalktığında ablamla bana anlattılar ama ben konuştuysam bile hiçbir şey hatırlamıyorum.Sizce meleklerle konuşmuş olabilirmiyim?

2. guys Üyemize teşekkür edenler:
    gökyüzünden (20.04.2014)

Yer
    Canada
    Rep Puanı : 318
    Ettiği Teşekkür
    0
    30 mesaja 69 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

1.İnsanlar uyurken farklı sesler çıkarabilirler ve bu da farklı dilde konuşma gibi algılana bilir,
    2.Meleklerle konuşmuş olsaydın hatırlardın büyük bir ihtimalle böyle birşeyin unutulacağını sanmıyorum,
    3.Konuştuysanda bu melek değil farklı bir varlıkta olabilir özellikle cinler yaramazlık yapmayı severler senin meleklerle konuşmak istediğini bildiği için yada öyle olduğunu düşünmeni sağladığı için yapmış olabilirler unutma cinler enerjileri yüksek varlıklardır bana gerçekte olmayan görüntüler gösterdikleri oldu ve inan gerçek mi yoksa halisülasyon mu olduğunu bile bilemedim o yüzden istediğin herşeyi dışarıya yansıtma unutma çevrende bedensiz varlıklar var ve bu varlıklar çok yaramazlar

Ayağa kalk! Uyumak için önümüzde sonsuzluk var..

Ettiği Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı Jackson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.İnsanlar uyurken farklı sesler çıkarabilirler ve bu da farklı dilde konuşma gibi algılana bilir,
    2.Meleklerle konuşmuş olsaydın hatırlardın büyük bir ihtimalle böyle birşeyin unutulacağını sanmıyorum,
    3.Konuştuysanda bu melek değil farklı bir varlıkta olabilir özellikle cinler yaramazlık yapmayı severler senin meleklerle konuşmak istediğini bildiği için yada öyle olduğunu düşünmeni sağladığı için yapmış olabilirler unutma cinler enerjileri yüksek varlıklardır bana gerçekte olmayan görüntüler gösterdikleri oldu ve inan gerçek mi yoksa halisülasyon mu olduğunu bile bilemedim o yüzden istediğin herşeyi dışarıya yansıtma unutma çevrende bedensiz varlıklar var ve bu varlıklar çok yaramazlar
    1.söylediğinde sordum aynısını ama direk konuştuğumu belirttiler Bu arada rüya görsem dahi hatırlayamıyorum nedense.Birde şu var meleklerde evimizi ve beni korumalarını söylüyorum zaten eğer öyle olsa dahi koruyamamış olabilirler mi?

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    1
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

Meleklerle konuşmak zor değilmi Namaz kılmak gerekmezmi

Ettiği Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı sakoya1992 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meleklerle konuşmak zor değilmi Namaz kılmak gerekmezmi
    Onu bilmiyorum ben direk diledim ve yattım.

Yer
    Canada
    Rep Puanı : 318
    Ettiği Teşekkür
    0
    30 mesaja 69 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

Koruyucu meleginizle buluşmak istiyorsanız buyrunuz; http://www.gizlimabet.com/threads/35...ma-Meditasyonu

Ayağa kalk! Uyumak için önümüzde sonsuzluk var..

Ettiği Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    22

Beki İkala Erikli'nin kitabını aldım.Dediklerini uyguluyorum ama herhalde iletişime geçemiyorum.Kendisi tüm melekler ile konuşabiliyor.

Daha doğrusu konuşabiliyormuş birde şu var eğer dediğiniz gibi o kötü varlıklar yaramazlık yaptılar ise allah korusun öyle bir şey dahi olmasın musallat olma gibi bir sorun olur mu?

Konu bendekiben tarafından (17.11.2013 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Beki İkala Erikli bu konuda birçok eğitim almış ayrıca o da hemen meleklerle konuşmaya başlamamış, bir kitap okuyarak meleklerle hemen konuşmaya başlayacaksınız sanıyorsunuz. Sizinki emeklemeden koşmak isteği. Bu da imkansız biliyorsunuz. Sizin iletişimden kastınız onlarla sohbet etmek galiba. Ancak onlarla iletişim halinde olmanın birçok yolu var, bıraktıkları işaretlerden sizinle iletişimde olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Size tavsiyem işaretleri takip etmeniz.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Rep Puanı : 331
    Ettiği Teşekkür
    342
    129 mesaja 193 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı guys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba.Bu yaşadığım hikaye dün gece gerçekleşmiş.Gece uyumadan önce meleklerin rüyama girip benle konuşmalarını istedim ve yattım.Gece uyuduktan sonra annem başka dilde konuştuğumu söyledi ve korkup dua okumuş.Annem sabah kalktığında ablamla bana anlattılar ama ben konuştuysam bile hiçbir şey hatırlamıyorum.Sizce meleklerle konuşmuş olabilirmiyim?
    bu arkadaşa inanıyorum.
    keşke kendiside inansaydı.
    melek anılarım çok hiçbirine şaşırmadım hepsi artık doğal geliyorda sadece şuna şaşırdım daha doğrusu sevindim.
    o gün artık sıkıldım sevgili meleklerim beni farklı bir yere götürün dedim.
    hiç rüya görmedim.
    eşim normalde rüyalarını anlatmaz sorsamda bni gıcık eder anlatmaz
    ne olduysa kendiliğinden anlattı.
    biliyormusun ben sen birde yiğeninin bir kızı var çok sevgi doludur
    o üçümüz kabeye gittik dedi
    burdan ne çıkarırsınız
    bu insanların melek enkarneli olduklarını çıkardım ben

Ettiği Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı Keira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beki İkala Erikli bu konuda birçok eğitim almış ayrıca o da hemen meleklerle konuşmaya başlamamış, bir kitap okuyarak meleklerle hemen konuşmaya başlayacaksınız sanıyorsunuz. Sizinki emeklemeden koşmak isteği. Bu da imkansız biliyorsunuz. Sizin iletişimden kastınız onlarla sohbet etmek galiba. Ancak onlarla iletişim halinde olmanın birçok yolu var, bıraktıkları işaretlerden sizinle iletişimde olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Size tavsiyem işaretleri takip etmeniz.
    Foruma biraz aralıklı girdiğim için verdiğiniz cevabı göremedim. Emeklemeden koşmak denmez, istekli olmak denir ve tutupta sohbet edilmediğini biliyorum o kadar bilgisiz değilim. Tavsiyeniz için teşekkürler..

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)