Rüyamda melekler ile mi konuştum?

67890

Banlı Kullanıcı
hayır nefertiti bilinçaltı değil.aynısını bende yaşadım benimde yanımda sağ tarafımda biri vardı.
bana istersen butarafa gelebilirsin dedi bende yok istemiyorum ailemi bırakamam deyince uyandım.o ıışıklı tünelide gördüm.
varlık çok sevgi dolu ve şefkatliydi hiç korkmadım.

sevgili bulut atlası nasıl şekiller olduğunu bilemiyorum kişiden kişiye değişebilir her melek katının farklı şekilleri olabilir.
birde şöyle bir şey var bazı insanlarda yanağında omuzunda upuzun bir kıl olur.
bunun kanat olduğunu söylüyorlar

Agita

Kayıtlı Üye
Bu meleklerle konuşma degil "babıldama" olabilir. Yani sadece istedim diye melekler gelmez ego tatmini için çalışmıyorlar çünkü önemli bir şeyde falan gelirler diye biliyorum ben çok içten dertlendiginde falan.. Yinede bunlar güzel şeyler olarak bakıldıgından gülen bebegede melekler fıkra anlatıyor denir bebekler bazen durduk yere gülerler falan uykusunda.. Babıldamadır bu özünde fakat öyle yormandada sorun yok. Birde islamda meleklerden falan beklenilmez Allahtan beklenilir herşey direk o muhattap alınır melekte allahın bir yarattıgıdır allahın istedigini yapmakla görevli varlıklardır..

67890

Banlı Kullanıcı
babıldama ne ya ilk defa duyuyorum.
agita kimse meleklerden bir şey beklediği için çağırmıyor.sadece iletişim kurmaya çalışıyoruz.kurandada meleklerle görüşülemez diye bir açıklama yok

La-edri

Kayıtlı Üye
Insan melekler ile donatilmistir zaten, görmemek onlari inkar etmemizi gerektirmez,bana cok dogal geliyor kisinin melekler ile ruyada yakaza halinde yada trans halinde irtibata gecior olmasi.

Insanlar daha cok panik sikisik hallerde yada caresiz hallerde butip seyler yasar,cünki insana agir durumlarda ne yapmasini gerektiren ilham melekleri vardir, koruyanlar vardir.Ikaz edenler vardir, hatta islam dininde meleklere iman en basta gelir siz hic o siralamaya dikkat ettiniz mi, meleklere kitaplara rasullere ve ahirete diye siralanmistir, bu gelisigüzel bir siralama degildir iman gerektigi sekilde sira böyledir, cünki melekler kisiyi donatmis olmasaydi kisi yolunu bulamazdi.
Insanin normal aklinin bile bir cok emrinde melekleri vardir hafiza melekleri bir seyi derinlemesine düsünme melekleri vsa...

Bu tip olaylari yasamis kisiye inanmasini tavsiye ederim, bir melekle konustum diyorsa konusmustur, bunun icin basklarinin fikirlerine ihtiyac duymamasi gerekir.
Cünki olayi yasayan ve sahid olan kendisidir..

67890

Banlı Kullanıcı
herşeyle bağlantı kurulabilir peygamberlerle bile yeterki inanılsın ve iyi niyetle temiz bir kalple yapılsın.şöyle düşünürsek
yaradanla gönül arasında perde yoktur dua esnasında nasılki ona ulaşılıyorsa görüşülüyorsa diğer varlıklarlada bu olabilir.
asırlardır bilinçaltımıza bizler birçok duvarlar oluşturduk ve bir lik aleminde uzaklaştık.bunlar yavaş yavaş yıkılıyor çünkü özlerimiz artık bu ayrılıktan bıktı.

Agita

Kayıtlı Üye
Babıldamak istemsiz agızını falan oynatıp heceler söylemektir. Mesela bebekler hep yapar bunu. Baba falan dedi derizya biz o aslında babıldar orda zaten hiç bir bebek ilk anne demez ya dede ya baba falan der çünkü böyle 1 heceyi art arda babıldar. Arkadaş farklı bir dilde konuşuyomuşum diyorya bebeklerde uyurken farklı bir dilde konuşuyormuş gibi algılanır böyle "nayamamata" falan diye bilirler falan. Yani rüyamda farklı bir şeyler diyordum babıldamak oluyor veya uykusunda konuşuyorda olabilir arkadaş anneside uyku sersemi anlıyamamış olabilir.. Fakat meleklerle öyle çok istedim konuşmak diye konuşulmaz. Zaten melekler genelde insanlarla konuşmaz insanları dinlerler izlerler diye anlatılır..

67890

Banlı Kullanıcı
babıldama açıklaması için teşekkürler.sevgili agita herşey izin vermeyle olur.meleklerde iznimizi bekler.biz izin vermezsek onlarda iletişim kurmazlar.
şuna benzetebiliriz olayı gidip biriyle konuşmazsan oda gelip seninle kouşmaz.konuşssada snnle konuşmak istemiyorum dersen oda çeker gider.
bir fikrim var agita istersen bir kere dene denemeden bilemezsin:)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Kesmiyorum :) Duru görü yeteneğimden dolayı da bazen beyaz ışık tarzında görüyorum, birde akşam dışarıda eve doğru yürüyordum ve beyaz ışık flash gibi patladı ve gökyüzüne yükseldi. Ne kadar korksamda bir yandan da mutlu oldum :)
Bende ışık patlamaları görüyorum bazen evde ancak ne tür varlık olduğuna emin olamıyorum ayrıca benimle devamlı iletişimde olan doğru yolu gösteren bir melek var ve içimde nedensiz bir düşme korkusu var daima en ufak sarsıntıda otobüste tutunacak yer ararım :)

guys

Kayıtlı Üye
Bende ışık patlamaları görüyorum bazen evde ancak ne tür varlık olduğuna emin olamıyorum ayrıca benimle devamlı iletişimde olan doğru yolu gösteren bir melek var ve içimde nedensiz bir düşme korkusu var daima en ufak sarsıntıda otobüste tutunacak yer ararım :)
:) Düşme konusunu bilmiyorum, ben öyle bir şey yaşamadım ama sürekli beyaz patlamaları görüyorum :)

guys

Kayıtlı Üye
Bu arada, bu aralar sürekli adımı duyuyorum. Hemde bu birkaç kez okulda oldu birde dışarıdayken. Arkadaşıma duydun mu birisi bana sesleniyo diyorum o da kimse seslenmiyor dedi. Meslek lisesinde okuduğum için okulumuz bölümlerden oluşuyor ve sabah biraz erken çıktım 40 dk falan tam bölüme yaklaşıcam birisi '.......' dedi. Etrafımda döndüm kimse yoktu. Bunun duru görü ya da duyu ile bir bağlantısı olabilir mi?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bu arada, bu aralar sürekli adımı duyuyorum. Hemde bu birkaç kez okulda oldu birde dışarıdayken. Arkadaşıma duydun mu birisi bana sesleniyo diyorum o da kimse seslenmiyor dedi. Meslek lisesinde okuduğum için okulumuz bölümlerden oluşuyor ve sabah biraz erken çıktım 40 dk falan tam bölüme yaklaşıcam birisi '.......' dedi. Etrafımda döndüm kimse yoktu. Bunun duru görü ya da duyu ile bir bağlantısı olabilir mi?

Bence yetenekleriniz fiziksel gelişiminizi tamamlamanız ile birlikte yavaş yavaş kendini açığa vuruyor olabilir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Banada küçükken bir ses adımı o kadar berrak bir şekilde seslenmişti ki ben duydum sadece ailemden kimse duymamıştı çok güzeldi

guys

Kayıtlı Üye
Bende daha açığa çıkartmak için çakralarımı açmaya çalışıyorum. Duru görü küçüklükten gelen bir yetenek ve bunun yanında telefonumun dokunmatiği ile biraz daha geriden oynayabiliyorum çünkü mükemmel elektrik emen bir vücudum var, her zaman ellerimde karıncalanma olur. Bunun yanında birkaç hafta önce Pyrokinezi denedim ve gün içerisinde ellerim ısınıp soğumaya başladı. Bende olmuyor diye bir kere denedim ve bıraktım. Bilemiyorum aslında her gün geçtikçe farklı bir şeyleri keşfediyorum kendimde.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bende daha açığa çıkartmak için çakralarımı açmaya çalışıyorum. Duru görü küçüklükten gelen bir yetenek ve bunun yanında telefonumun dokunmatiği ile biraz daha geriden oynayabiliyorum çünkü mükemmel elektrik emen bir vücudum var, her zaman ellerimde karıncalanma olur. Bunun yanında birkaç hafta önce Pyrokinezi denedim ve gün içerisinde ellerim ısınıp soğumaya başladı. Bende olmuyor diye bir kere denedim ve bıraktım. Bilemiyorum aslında her gün geçtikçe farklı bir şeyleri keşfediyorum kendimde.

Bence farklı farklı alanlarda kendinizi denemeye devam edin.

guys

Kayıtlı Üye
Yaz tatiline az kaldı, sınavlarımı atlatayım daha rahat kendimle ilgileneceğim :) Öneriniz için teşekkür ederim :)

67890

Banlı Kullanıcı
ibni arabi diğer alemlere seyahat edip ve gördüklerinden sıkça bahseden bir tasavvufçudur.gördüklerinden biride melekler alemidir.
şöyle bir durumdan bahseder yine böyle bir seyahati esnasında bir havuz gördüğünü bir meleğin içine girdiğini ve çıktığında kanatlarını çırptığını,kanat çırpmasından bir çok yeni meleğin yaratıldığından bahseder.