Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Rüyamda melekler ile mi konuştum?

Rep Puanı : 331
    Ettiği Teşekkür
    342
    129 mesaja 193 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

hayır nefertiti bilinçaltı değil.aynısını bende yaşadım benimde yanımda sağ tarafımda biri vardı.
    bana istersen butarafa gelebilirsin dedi bende yok istemiyorum ailemi bırakamam deyince uyandım.o ıışıklı tünelide gördüm.
    varlık çok sevgi dolu ve şefkatliydi hiç korkmadım.

sevgili bulut atlası nasıl şekiller olduğunu bilemiyorum kişiden kişiye değişebilir her melek katının farklı şekilleri olabilir.
    birde şöyle bir şey var bazı insanlarda yanağında omuzunda upuzun bir kıl olur.
    bunun kanat olduğunu söylüyorlar

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    8
    29 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Bu meleklerle konuşma degil "babıldama" olabilir. Yani sadece istedim diye melekler gelmez ego tatmini için çalışmıyorlar çünkü önemli bir şeyde falan gelirler diye biliyorum ben çok içten dertlendiginde falan.. Yinede bunlar güzel şeyler olarak bakıldıgından gülen bebegede melekler fıkra anlatıyor denir bebekler bazen durduk yere gülerler falan uykusunda.. Babıldamadır bu özünde fakat öyle yormandada sorun yok. Birde islamda meleklerden falan beklenilmez Allahtan beklenilir herşey direk o muhattap alınır melekte allahın bir yarattıgıdır allahın istedigini yapmakla görevli varlıklardır..

Visita Interiora Terræ Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Ettiği Teşekkür
    342
    Tecrübe Puanı
    0

babıldama ne ya ilk defa duyuyorum.
    agita kimse meleklerden bir şey beklediği için çağırmıyor.sadece iletişim kurmaya çalışıyoruz.kurandada meleklerle görüşülemez diye bir açıklama yok

Rep Puanı : 11907
    Ettiği Teşekkür
    1.515
    1.011 mesaja 2.931 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    103

Insan melekler ile donatilmistir zaten, görmemek onlari inkar etmemizi gerektirmez,bana cok dogal geliyor kisinin melekler ile ruyada yakaza halinde yada trans halinde irtibata gecior olmasi.

Insanlar daha cok panik sikisik hallerde yada caresiz hallerde butip seyler yasar,cünki insana agir durumlarda ne yapmasini gerektiren ilham melekleri vardir, koruyanlar vardir.Ikaz edenler vardir, hatta islam dininde meleklere iman en basta gelir siz hic o siralamaya dikkat ettiniz mi, meleklere kitaplara rasullere ve ahirete diye siralanmistir, bu gelisigüzel bir siralama degildir iman gerektigi sekilde sira böyledir, cünki melekler kisiyi donatmis olmasaydi kisi yolunu bulamazdi.
    Insanin normal aklinin bile bir cok emrinde melekleri vardir hafiza melekleri bir seyi derinlemesine düsünme melekleri vsa...

Bu tip olaylari yasamis kisiye inanmasini tavsiye ederim, bir melekle konustum diyorsa konusmustur, bunun icin basklarinin fikirlerine ihtiyac duymamasi gerekir.
    Cünki olayi yasayan ve sahid olan kendisidir..

Ruhumu eritip de kalipda dondurmuslar
    Onu Istanbul diye topraga kondurmuslar..

5. 3 kişi La-edri üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (14.05.2014), gökyüzünden (14.05.2014), guys (14.05.2014)

Ettiği Teşekkür
    342
    Tecrübe Puanı
    0

herşeyle bağlantı kurulabilir peygamberlerle bile yeterki inanılsın ve iyi niyetle temiz bir kalple yapılsın.şöyle düşünürsek
    yaradanla gönül arasında perde yoktur dua esnasında nasılki ona ulaşılıyorsa görüşülüyorsa diğer varlıklarlada bu olabilir.
    asırlardır bilinçaltımıza bizler birçok duvarlar oluşturduk ve bir lik aleminde uzaklaştık.bunlar yavaş yavaş yıkılıyor çünkü özlerimiz artık bu ayrılıktan bıktı.

7. 2 kişi gökyüzünden üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (14.05.2014), La-edri (14.05.2014)

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    8
    29 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Babıldamak istemsiz agızını falan oynatıp heceler söylemektir. Mesela bebekler hep yapar bunu. Baba falan dedi derizya biz o aslında babıldar orda zaten hiç bir bebek ilk anne demez ya dede ya baba falan der çünkü böyle 1 heceyi art arda babıldar. Arkadaş farklı bir dilde konuşuyomuşum diyorya bebeklerde uyurken farklı bir dilde konuşuyormuş gibi algılanır böyle "nayamamata" falan diye bilirler falan. Yani rüyamda farklı bir şeyler diyordum babıldamak oluyor veya uykusunda konuşuyorda olabilir arkadaş anneside uyku sersemi anlıyamamış olabilir.. Fakat meleklerle öyle çok istedim konuşmak diye konuşulmaz. Zaten melekler genelde insanlarla konuşmaz insanları dinlerler izlerler diye anlatılır..

Visita Interiora Terræ Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Ettiği Teşekkür
    342
    Tecrübe Puanı
    0

babıldama açıklaması için teşekkürler.sevgili agita herşey izin vermeyle olur.meleklerde iznimizi bekler.biz izin vermezsek onlarda iletişim kurmazlar.
    şuna benzetebiliriz olayı gidip biriyle konuşmazsan oda gelip seninle kouşmaz.konuşssada snnle konuşmak istemiyorum dersen oda çeker gider.
    bir fikrim var agita istersen bir kere dene denemeden bilemezsin

Rep Puanı : 1145
    Ettiği Teşekkür
    677
    321 mesaja 490 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Alıntı guys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesmiyorum Duru görü yeteneğimden dolayı da bazen beyaz ışık tarzında görüyorum, birde akşam dışarıda eve doğru yürüyordum ve beyaz ışık flash gibi patladı ve gökyüzüne yükseldi. Ne kadar korksamda bir yandan da mutlu oldum
    Bende ışık patlamaları görüyorum bazen evde ancak ne tür varlık olduğuna emin olamıyorum ayrıca benimle devamlı iletişimde olan doğru yolu gösteren bir melek var ve içimde nedensiz bir düşme korkusu var daima en ufak sarsıntıda otobüste tutunacak yer ararım

""ACTURIAN""

Rep Puanı : 35
    Ettiği Teşekkür
    21
    16 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı Bulut_atlası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ışık patlamaları görüyorum bazen evde ancak ne tür varlık olduğuna emin olamıyorum ayrıca benimle devamlı iletişimde olan doğru yolu gösteren bir melek var ve içimde nedensiz bir düşme korkusu var daima en ufak sarsıntıda otobüste tutunacak yer ararım
    Düşme konusunu bilmiyorum, ben öyle bir şey yaşamadım ama sürekli beyaz patlamaları görüyorum

Rep Puanı : 35
    Ettiği Teşekkür
    21
    16 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Bu arada, bu aralar sürekli adımı duyuyorum. Hemde bu birkaç kez okulda oldu birde dışarıdayken. Arkadaşıma duydun mu birisi bana sesleniyo diyorum o da kimse seslenmiyor dedi. Meslek lisesinde okuduğum için okulumuz bölümlerden oluşuyor ve sabah biraz erken çıktım 40 dk falan tam bölüme yaklaşıcam birisi '.......' dedi. Etrafımda döndüm kimse yoktu. Bunun duru görü ya da duyu ile bir bağlantısı olabilir mi?

13. guys Üyemize teşekkür edenler:
    Bulut_atlası (14.05.2014)

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)