acill yardım özellikle site yönetimi ve bilir kişilerden...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ganicen_drakul

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar ben bir müzisyenim başta bağlama olmak üzere elime aldığım her enstrümanı çalabiliyorum nasıl yaptığımı sormayın bende bilmiyorum bunları çalmayı öğrenmek için herhangi bir ders veya kursa gitmedim ama 7 yaşımdan beridir bağlama çalıyorum gayet de güzel çaldığımı söylerler fakat bağlama çalmayı da kimseden öğrenmedim elime aldım ve çaldım bu benim hoşuma gidiyor çünkü girdiğim ortamlarda bana saygınlık ve ilgi kazandırıyor ama bunun nasıl olduğunu merak ediyorum ve ara sıra beni korkutuyor aniden kafamda müzik sesleri ve daha önce duymadığım melodiler çıkıveriyor bazı enstrümanları elime aldığımda sanki bunları yıllardır çalıyormuşum gibi hissediyorum.Bazen acaba reenkarnasyon gerçekten var ben de önceki hayatımda müzisyen miydim diye soruyorum kendime ama mantıklı şeyler değil bunlar bilgisi olan varsa beni bu konuda aydınlata bilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum
saygılarımlaa...

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
Bence bir Allah vergisi herkeste olmayan bir yetenek verilmiş size iyi degerlendirin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Müzik yeteneğinizi bilmiyorum ama sizin gibi insanlara müzik dehası denilir. Fizik dehası gibi, sizinde zekanız müzik üzerine gelişmiş, çok erken yaşlarda eğitim almadan müzik aletlerini kullanmaya başlıyor, duydukları sesleri kolaylıkla notalara dökebiliyorlar, rüyaları dahil her yerde kafalarının içinde bir melodi duyabiliyorlar. hiç bir nota bilmeden beste yapabiliyorlar. Bu durumun realkarnasyon ile alakası da da olabilir olmayadabilir,

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Aynen katılıyorum tanıdığım var benim sizim gibi kulaktan giriyor müzik sonra çalmaya başlıyor :)

raisisset

Kayıtlı Üye
Bu güzel bir şey sizin için, reenkarnasyonla da ilgisi olabilir. Bunu tam olarak öğrenebilmek istiyorsanız güvenilir kişilerle yaptığınız hipnozla geçmiş hayat seanslarını deneyebilirsiniz. Fakat neden konunun çok acil olarak cevaplanması gerektiğini anlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...