uyku ile uyanıklık arasında duyduğum sesler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nira

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Ben uyumaya hazırlanırken ama uyumadan bazı sesler duyuyorum 1 senedir. Başta önemsemesem de artık merak ediyorum. Hep iki kişi konuşuyorlar. Bunlar erkek. Ne dediklerini anlamıyorum Türkçe değil. Bazen kavga ediyorlar gibi Tartışıyorlar gibi. Bazende kalabalık birileri kavga ediyor tartışıyor veya bazende sohbet ediyor konuşuyor gibi sesler. Genelde uyku ile uyanıklık arasında ama tam uyumadan ben trans gibi bir durumdayken oluyor. O sesler ortamın bir barçası gibi geliyor yani net. Gürültülü yada gürültüsüz ortam fark etmiyor. Evin neresinde uyuduğum nerede uyuduğum yada saatin kaç olduğu da fark etmiyor. her zaman da olmuyor. Bu ne yahu kim bunlar diye düşünmeye başladığımda veya kalkınca etrafa bakınca sesler kesiliyor. Yeniden yattığımda yeniden duyuyorum bazen.

Paranormal olaylar filan yaşamıyorum şu an (sadece bir kez karabasan durumu olmuştu 1-2 ay önce) fakat geçmişte bir dizi paranormal olaylar yaşamıştım. Cin çağırmıştım gelmişti göndermemiştim o zamanlar. Üstünden çok zaman geçti bitti gitti.

Arkadaşlar sorum şu: bu sesler nedir? Ben uyumadan seslerden ibaret rüya mı görüyorum? Ya da farkında olmadan bir trans yaşıyorum da bedensiz varlıkların sesini mi duyuyorum? Veya psikolojik bir şey mi? Geçmişte yaşadığım olaylarla bir ilgisi var mıdır?

Çok merak ettim bu durumumu. Bilen arkadaşlarımın cevaplarını bekliyorum. Teşekkürler, iyi forumlar..

Jackson

Kayıtlı Üye
1.Psikolojik birşey olabilir...
2.Uyku ve uyanıklılık arası (Astral boyut)'a geçiş kapısı aralanıyor diyebiliriz oradaki bedensiz varlıkların konuşmasına şahit olmuş olabilirsiniz çok fazla önemseyip kafanızı takmayın normal şeylerdir bunlar...
3.Uykunuzun tam geldiğini hissettiğinizde uyursanız bu sorunla karşılaşmazsınız bazen uykumuz gelmediği halde uzanırız ve uyku-uyanıklılık arasına geçiş yaparız kötü birşey degil küçük bir astral projeksiyon deneyimi diyebiliriz....

nira

Kayıtlı Üye
1 senedir deneyimlediğim için korkmadım hiç zaten. Sadece sesin kaynağının ne olduğunu merak etmiştim. Astral projeksiyon nedir bilmiyorum ama şimdi araştırıcam.
cevabın için teşekkür ederim. Fakat bir sorum var: neden hep erkek sesi duyuyorum? onların arasında kadın çocuk filan yok mu? :D (bu arada sesleri aynı kişilerin sesleri ama emin değilim)

Jackson

Kayıtlı Üye
1 senedir deneyimlediğim için korkmadım hiç zaten. Sadece sesin kaynağının ne olduğunu merak etmiştim. Astral projeksiyon nedir bilmiyorum ama şimdi araştırıcam.
cevabın için teşekkür ederim. Fakat bir sorum var: neden hep erkek sesi duyuyorum? onların arasında kadın çocuk filan yok mu? :D (bu arada sesleri aynı kişilerin sesleri ama emin değilim)

Eşcinsel olanlarına denk gelmişsin sanırım :D

nira

Kayıtlı Üye
ben nerde uyursam orayı kavehane gibi kullanıyolar heralde :)

hasan06

Kayıtlı Üye
1.Psikolojik birşey olabilir...
2.Uyku ve uyanıklılık arası (Astral boyut)'a geçiş kapısı aralanıyor diyebiliriz oradaki bedensiz varlıkların konuşmasına şahit olmuş olabilirsiniz çok fazla önemseyip kafanızı takmayın normal şeylerdir bunlar...
3.Uykunuzun tam geldiğini hissettiğinizde uyursanız bu sorunla karşılaşmazsınız bazen uykumuz gelmediği halde uzanırız ve uyku-uyanıklılık arasına geçiş yaparız kötü birşey degil küçük bir astral projeksiyon deneyimi diyebiliriz....
aynen katılıyorum ben yazsaydım bende aynı şeyleri yazacaktım

kathrine

Kayıtlı Üye
bendede aynı şeyler oldu araştırdım bir sürü yere baktım sanırım adı duruişitiymiş

nira

Kayıtlı Üye
Dillerini ne konuştuklarını anlayabilseydim çok iyi olurdu. Bu sesler anlamsız ses kargaşası kesinlikle değil. Eminim. Benim tanımadığım tahmin edemediğim bir dil bir cümle yapısı bir sohbet yada tartışma. Arkadaşın dediği gibi uyku ve uyanıklık arasında trans durumu (Astral boyutun kapısının aralanması) gibi bir şey olup diğer varlıkların konuşmalarına şahit oluyorum demek ki. Artık ben buna inanmaya başladım. Çünkü umursamazsam bu konuşmaların ardı arkası kesilmiyor. Bu odamda kulağımın dibinde konuşanlar kim diye yerimden kalkarsam kesiliyor. Ben uyuyup film kopunca bir şey duymuyorum tabii ki.

quanttum

Kayıtlı Üye
Sayin nira ozelden bi konusalim ne oldugunu biliyorum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende gündüz seslerini duyup gece rüyamda görüyorum birşey olmaz takma kafana duymaya alışırsın zamanla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...