Cadılık inisiye çalışması 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PUNKY

Kayıtlı Üye
Lütfen deneyimlerimizi burada değil Enerji sonrası deneyimler topicinde paylaşalım...

Osiris

Kayıtlı Üye
Artık tekrarlansın lütfen :( seve seve katılırız.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
enerji talepleri başlığı altına öncelik vermemizi istediğiniz taleplerinizi yazabilirsiniz.

repece

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sakın yanlış anlaşılmasın da birşeyi merak ediyorum.Cadı olmak için sadece inisiye çalışması yeterli midir yoksa kişinin doğuştan getirmesi gereken bir takım yetenekleri yada özellikleri mi olmalıdır yani her isteyen cadı olabilir mi merak ediyorum.tşk.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar sakın yanlış anlaşılmasın da birşeyi merak ediyorum.Cadı olmak için sadece inisiye çalışması yeterli midir yoksa kişinin doğuştan getirmesi gereken bir takım yetenekleri yada özellikleri mi olmalıdır yani her isteyen cadı olabilir mi merak ediyorum.tşk.

sevgilir 1melek, cadılık inisiyesi ile cadı olmuyorsunuz sadece cadılık çalışmalarında titreşim seviyeniz yükseliyor. Cadılık kimi zaman aileden geliyor olsa da aynı zamanda çalışma ile de olabilir düşüncesindeyim .Her isteyen cadı olabilir mi, bu kişinin ne kadar, ne zaman ve kim olduğuna bağlı olarak değişir. Ciddi bir olay kesinlikle; basite indirgemek yanlış olur . Çocuk oyunu değil ciddi çalışmalar ciddi aşamalardan geçmek gerekiyor. Umarım, açıklayıcı olabilmişimdir.

polyushka

Kayıtlı Üye
cadılık insiyesini nasıl alıcaz ki anlaadım ben yeni üye oldum burdaki cadılık derslerini uygulayınca hepsini yapınca cadı olmuş olucak mıyız

origanum

Yönetici
cadılık insiyesini nasıl alıcaz ki anlaadım ben yeni üye oldum burdaki cadılık derslerini uygulayınca hepsini yapınca cadı olmuş olucak mıyız
Eğer forumu biraz okursanız sorularınızın tümüne cevap bulacaksınız. İyi forumlar dilerim.

selene7777

Banlı Kullanıcı
ben bu konuyla ciddi olarak ilgileniyorum ve bu konuda sebat etmek kararındayım fakat aileden gelen bi durumum yok kendi seviyeminde yada yetenekli olup olmadığımın farkında deilim bu yüzden bu inisiyasyonu heyecanla bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...