Psişik Saldırı ve Korunma - Psişik Vampirlik

Jackson

Kayıtlı Üye
Bir çoğunuz Büyük Şehirlerde yaşıyorsunuz ve herkes, herkesten gelen ama bilerek ama genelde bilmeyerek psişik saldırı altındadır. Bu saldırıya aile çevrenizden, dost çevrenizden, akrabalarınızdan ve her hangi birisinden yada birilerinden maruz kalırsınız...

Psişik saldırı uzaktan da olabilir; ancak bunu yapan kişinin Sizin yapı ve özelliğinize adapte olarak adeta büyü yapar gibi odaklanarak negatif bir görünmeyen kanca atma yöntemiyle bunu başarabilir ve Size büyük vücutsal halden düşme ve bitkinlik verebilir.... Bundan korunmak için bir 3'lü kod yöntemi verelim. Bu yöntemi alıp uygulayın...

Halsiz ve kendinizi bitkin hissettiğinizde bir psişik saldırıya uğradığınızı anlarsınız.... Her akşam yatarken ve her sabah kalkıp halkın içine karışmadan önce 3'lü kod kurmalısınız ve bunu hayal gücünüz ile desteklemelisiniz... Bu işlem.. madde ötesi özünüz+ dünyevi özünüz+ YARADAN enerjisi birleşik olarak hayal gücünden geçirilip bu 3 birleşmeden oluşan mavi bir görünmeyen pozitif ağın Sizin etrafınızda bir koruma çemberi oluşturduğu imgelenir ve Size saldıran negatif psişik vampirlerin görünmeyen enerjilerinin bu ağa çarparak tekrar kaynağına döndüğü imgelenir... Bu işlem her akşam yatarken ve her sabah kalkıp halkın arasına karışmadan zihinden imgeleme yöntemi ile mutlaka yapılmalıdır....
Esenlikle kalınız...

wblackw

Kayıtlı Üye
Özür dilerim ancak hiç inandırıcı gelmedi. İnançsız biri ise psişik saldırıyı engellemesi mümklün olmayacak mı ? En komik olay da mavi ama görünmüyor :) Görünmüyorsa mavi olduğu nasıl biliniyor ?

Jackson

Kayıtlı Üye
Özür dilerim ancak hiç inandırıcı gelmedi. İnançsız biri ise psişik saldırıyı engellemesi mümklün olmayacak mı ? En komik olay da mavi ama görünmüyor :) Görünmüyorsa mavi olduğu nasıl biliniyor ?

​Konuyu tekrar okursanız daha iyi anlayacaksınızdır...

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
işten eve yorgun geliyom ozaman patronum bana kanca mı atıyor saldırımı yapıyor zaten dükkanda canımı okuyor niye bulassın daha :D

Jackson

Kayıtlı Üye
Konuyu çok yanlış anlamışsınız sanırım...
1.Bu yorgunluk genelde bir kişiyle göz göze gelince, el sıkışınca bir anda gelen yorgunluktur...
2.Mavi ışık simgesel olarak imaje edilir görünmeyen demek sadece sizin görebildiğiniz ve vucudunuzun etrafında kalkan oluşturan bir ışıktır...
3.Burada yazan herşeye inanacaksınız diye bir kural yok inanıp inanmamak size kalmış bizler sadece kanıtlanmış olan şeylerin korunmasını veriyoruz...
Sağlık ve Esenlikle Kalınız...

BayMajiÖğrencisi

Kayıtlı Üye
Ya bilime göre vamprlik diye birşey yok ayrca brçok deneymlermze göre bu Profiria denilen bi hastalk. Bu hastalkda bi mineralin ekskliğnden dudak kçlyor ve dişler daha görnür oluyor ve kanszlktan dolayı hayvan kanı içmeleride onlara vampir denmesne neden oluyor.

Pardn ben drek konu başlğndan yola çktm konu ile alakası yokmş teşekkrler blgi içn.

Cagsi

Kayıtlı Üye
Öncelikle burada inandırıcı gelip gelmeyeceğini tartışmayacağız.Yardım,bilgilendirme için konu açmış arkadaşımız.Paylaşım için teşekkürler

BayMajiÖğrencisi türkçe yazarsanız anlayabiliriz belki..

essence

Kayıtlı Üye
ben bunu her imgelemeye çalıştığımda (mavi ağa)

içime bir sıkıntı geliyor...nasıl desem nefes alamıyormuş gibi...

fazla mı konsantre oluyorum anlamadım ki :) o ağa beni boğucamış giibb oluyor...:)

eeemreee

Kayıtlı Üye
Hmm ilginçmiş,teşekkürler. Ben de bir kez dolmuşta yaşamıştım benzeri bir olay. Kilolu,dokunursam ağlayacak gibi görünen bir bayan yanıma oturmuştu. O anda sanki bütün enerjim çekiliyor gibi hissettim. 1-2 durak erken indim, çünkü daha fazla kalırsam ya başım aşırı ağrıyacaktı ya da psişik vampir olacaktım. Neyse ki biraz baş ağrısı ve hafif kırgınlıkla günü atlattım.

Heian

Banlı Kullanıcı
Tanrı'nın, Buda'nın, inandığınız bir peygamberin veya mistik bir üstadın gücünü ve
sevgisini, size yardım etmesi için, enerji alanınızı sevgiyle ve iyilikle donatıp sizi
korunma altına alması için çağırabilirsiniz.
Gözlerinizi kapatıp, korunma imajınızı tahayyül edin. Tanrısal bir güçten veya
mistik bir varlıktan size doğru akıp gelen bir sevgi selinin, bir enerji dalgasının tüm
auranızı ve bedeninizi doldurduğunu düşünün. O varlıktan sizi kutsamasını ve
korumasını dileyin. Bu sırada sizi rahatlatan bir meditasyon müziği veya ney sesi
dinleyin. Bedeninizi gevşetin ve bu anın tadını çıkarın. Bu şekilde bir süre kaim.
En yüce duygu sevgi duygusudur. En yüksek titreşim sevgi enerjisinin titreşimidir.
Sevgi enerjisinin odaklandığı merkez kalp şakrasıdır. Her tür olumsuz titreşimi
etkisiz hale getiren ve en güçlü korunma sağlayan sevgi enerjisini auradan çevreye
doğru yayan kişiler en güçlü korunmayı kendiliğinden temin eder. Daima neşe ve
iyimserlik içinde olan, yüce bir planın işlediğine inanan, bardağın dolu tarafını
görmeyi seçen ve tüm varlıklara karşı şefkat hisleri duyan kişilerin kalp şakrası,
Tanrısal sevgi enerjisine oldukça açıktır.

belirttiğin şey uzaktan bir kişi size pşisik saldırı yapabilir, büyü yapar gibi adapte olabilir vb vb şeyler kendinizi neye inandırırsanız o şey gerçekleşir var olmayan şeyleri yaratmayın derim Sayın:eeemreee dediğin şey psikolojikde olabilir tam yazdığını anlayamadım kimse kimseye adapte olup yok edemez öyle bir güç' e kimse sahip değil siz kendinizi inandırıyorsunuz orasına işte ben, karışmam bak ben şu anda bi çember içinde yada siğillerin mühürlerin olduğu bi odada durmuyorum bi korunmam yok?
neden korunucam niye korunuyumki, olmayan birşey gelipde benimi yok edicek inanmadığım şeylere kafa yormam gündelik yaşamtımda bir çok şey görüyorum zaten
okuyorum bu tarz konuları, gerek yok bana sorarsanız en çok söylemler, meditasyon yaparken başım ağrıyor boğuluyorum, nefes alamıyorum belki vucüdunuz kabul etmiyor yada inanmıyorsunuz ne için meditasyon yapasınızki bana göre mantıksız geliyor. neyse sevgi ve ışıkla kalın...