Koruyucu Meleğinizle Buluşma Meditasyonu

Jackson

Kayıtlı Üye
Oturarak veya yatarak rahat bir duruş alın ve gözlerinizi kapatın.

Nefesinizin ritmini, doğal ve zorlanmaksızın, normalleşmesini sağlayın. Kendi düşüncelerinizin ,duygularınızın ,bedensel duyularınızın idrakini yitirmeden ve ayni zamanda onları fazla dinlemeden ve bağlanmadan , farkındalık yaşayın.Onların serbestçe gelip gitmesine izin verin.

1. Kendinizi iç aydınlığınıza-kutsal mabedinize doğru yürürken imgeleyin.Bu yer, kendinizi tamamen sakin ve emniyette hissettiğiniz ,sizin bakış açınızdan dünyanın en güzel yeridir.

Ayaklarınızın altındaki otları hissedin,çiçeklerin kokusunu içinize çekin,ağaçların dallarındaki rüzgarın ıslığını dinleyin,yüzünüzde sıcak güneşin ışıklarını hissedin. İç mabedinizde biraz zaman geçirin ve etrafınıza bakının.

2. Etrafınıza bakınarak ağacın altındaki oturağı gözlerinizle arayın. Oturak herhangi bir ölçüde ve renkte olabilir;herhangi bir maddeden yapılmış olabilir. Her şey sizin tercihinize bağlıdır. Oturağa gidin ve üstüne oturun veya yatın… ve rahatlayın. Sizi çevreleyen doğadaki yaşam kendi halinde devam etmektedir. Onun ritmini dinleyin ve onunla bir olun.(birleşin) Hiçbir şeye karışmadan bu harika yerde sadece bulunun.

3. Arkanızda duran bir varlığa odaklanın . Bu sizin koruyucu meleğinizdir. Siz onu görebilir veya duyabilirsiniz, kokusunu alabilirsiniz, ona değebilirsiniz, veya onun varlığını sadece hissedebilirsiniz. Ne şekilde onu algılarsanız algılayın, bilin ki şu anda size her şeyden uygun o algıladığınız şekildir. Bu varlığa,size sarılmasına izin verin ve onda hapsolmuş olan sonsuz aşkı hissedin .

4. Dönmeye hazır olduğunuzu hissettiğinizde dönün ve meleğinize bakın. O her şekilde görünebilir-erkek,kadın, çocuk veya hayvan, çiçek, koku veya ışık, formsuz. Dış görünüşüne göre meleğinizi yargılamayın. Sadece onu, onun kendisinde taşıdığı o aşkla kabullenin.

5. Koruyucu meleğinizle konuşmayı deneyin. Yaşamınızın şu anki aşamasında herhangi bir çıkmazdaki durumunuz için ondan fikir alın. Paylaşım sözlü geçebileceği gibi , konuşmadan da geçebilir.

Meleğinize ismini sorun. Onun söylediği isim sizin sırrınız olmalıdır. Hiç kimseye bunu söylemeyin ;koruyucu meleğinizi yardımınıza çağırmak için onu saklayın.

6. Koruyucu meleğiniz size , sadece sizi geliştirecek ve yaşamınızın ufkunu genişletecek temel ve yapıcı fikirler verecektir.

7. Sohbeti bitirerek etrafınızı çevreleyen yaşama geri dönün. Oturduğunuz veya yattığınız yüzeyi hissetmeye başlayın. Sonra gözünüzü açın. Topraklanma ile bitirin.

Alıntı

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Koruyucu meleğimizin ismini başkalarına söylediğimiz takdirde ne olur?bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

oguzquee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği öğrenci
ben kırılabilir diye bilyorum kırılmak derken insanlarda nasıl ki sizin sırrınız paylaşıldığı zaman belki çok kızmasanızda üzülürsünüz veya güveniniz azalır ya bu güzel kalpli yardımcı rehberlerimizin de böyle duyguları olur bence :) ama daha bilgili arkadaşlar mutlaka vardır yardımcı olurlarsa net cevabı bende merak ettim :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bizim namusumuza önem verdiğimiz kadar onlarda isimlerine önem verirler.Onların isimleri sır olarak tutulmalı.Açığa vurulursa kırılırlar,kızarlar ve bir daha görüşmeme riski olur.

asterix

Kayıtlı Üye
Bazı tiplerin korumları var yanında gezer ,demek herkesin koruması var üstelik bedava herşeyi düşünmüşler helal olsun,merak ettiğim sürekli bizim etrafımızda dolaşıp aktif koruma yapıyorlarmı ? Mesela gece araba ile giderken ilerde yola devrilmiş bir ağaç var olsun onu kaldırmaycağına göre bize ulaşıp hız kesip yavaş gitmemizi söyelmesi lazım bize ulaşamazlarsa kazamı oluyor?

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bence koruyucu meleklerimiz bizleri fiziksel olaylardan ziyade ruhani olay ve varlıklardan koruyorlar. Zaten bizi koruyan asıl kişi yaratıcıdır, meleklerse kişiye özel bodyguardlardır diye düşünüyorum. :)

evin

Kayıtlı Üye
gözlerimi kapattığım zaman gözümün önüne herhangi bir şey getirmekte zorlanıyorum bunun için ne yapmalıyım?

asterix

Kayıtlı Üye
Metafizik çalışmanın temelinde imajinasyon gücü yatar bence,imajinasyon bir şeyi süptil dünyada yaratamak demektir,sonra madde dünyasında tezahür edebilir ; nefes çalışmları yap ve basit şeylerden başla canlandırmaya,rakamlar sayılar sonra iki boyutlu şekiller sonra üç boyutlu.. vs bu konuda güzel bir kitap vardı bulursam gönderim.

evin

Kayıtlı Üye
teşekkürler uygulayacağım inşallah başarabilirim :)

Whısper

Kayıtlı Üye
Gerçekten karmaşık bir konu. Deneyen ve olumlu sonuc alabilen varmı en büyük merakım oldu doğrusu.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Koruyucu melekler ile iletişim, telapatik olarak mı kurulur?

anke ban

Kayıtlı Üye
yıllar önce,yoğun meditasyon yaptığım bir zaman diliminde,bir gece çırılçıplak soyundum,nefes meditasyonumu yaptım ve niyet ederek yatağıma yattım.bir süre sonra balkon kapısından,bir rüzgarla birlikte,erkek görünümünde,siyah pelerinli ,pelerin kapşonlu.,bir varlık,yanında ise yine pelerinli ve kapşonlu 10 yaşlarında bir erkek yatak odama girdi.büyük olanın elinde bir poşet vardı,ayak ucuma oturdular,bana poşeti uzattı,içinde çukulata v.b yiyecekler vardı,ona soru sormak istedim,ama sanki dilim içime kaçmştı korkudan,sesim çıkmadı,titriyordum.sanırım çok korktuğumu anladı ve bir anda yok oldular.buna benzer iki büyük deneyim daha yaşadıktan sonra,her defasında korkrtuğum ve dilim tutulduğu için meditasyonu bıraktım..ama bildiğim tek şey korkumu yenebilseydim ondan ya da onlardan hep yardım görecektim.bunu bu siyteye üye olduktan ve yazılanları okuduktan sonra daha iyi anladım.herkese sevgiler..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Koruyucu melekler ile iletişim, telapatik olarak mı kurulur?

İletişim farklı farklı yollarla olur. Telepatik yollarla da iletişim kurulabilir.
-Sayılar yolu ile olur.
-Yaşadığınız olaylarla ile olur.
-Yaşadığınız hisler ile olur.
-Rüyalar ile olur.
Kısaca birden fazla iletişim yolu vardır. :)

Arrows

Kayıtlı Üye
Olumlu sonuç alabilen var mı ? Ona göre deneyeceğim de :)

Ladyangell

Kayıtlı Üye
yıllar önce,yoğun meditasyon yaptığım bir zaman diliminde,bir gece çırılçıplak soyundum,nefes meditasyonumu yaptım ve niyet ederek yatağıma yattım.bir süre sonra balkon kapısından,bir rüzgarla birlikte,erkek görünümünde,siyah pelerinli ,pelerin kapşonlu.,bir varlık,yanında ise yine pelerinli ve kapşonlu 10 yaşlarında bir erkek yatak odama girdi.büyük olanın elinde bir poşet vardı,ayak ucuma oturdular,bana poşeti uzattı,içinde çukulata v.b yiyecekler vardı,ona soru sormak istedim,ama sanki dilim içime kaçmştı korkudan,sesim çıkmadı,titriyordum.sanırım çok korktuğumu anladı ve bir anda yok oldular.buna benzer iki büyük deneyim daha yaşadıktan sonra,her defasında korkrtuğum ve dilim tutulduğu için meditasyonu bıraktım..ama bildiğim tek şey korkumu yenebilseydim ondan ya da onlardan hep yardım görecektim.bunu bu siyteye üye olduktan ve yazılanları okuduktan sonra daha iyi anladım.herkese sevgiler..
Aaa muazzam.. Hakikaten bende böyle şeyler yaşamak isterdim..

Zek0808

Kayıtlı Üye
Ya bunu deneyen yok mu hiç? :willy_nilly:

NaBe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bunu yapsak yanlışlıkla başka varlık vsgelmesin sonucta diger yolda aynı :S