Cadı Kesesi

Jackson

Kayıtlı Üye
Ne işe yarar bu Kese;
Bu kese yapacağınız pegan runlarına göre değişir bir keseye istediğiniz kadar rün koyabilirsiniz (Başarı,cesaret,koruma,korku salma)
Ve buna benzer bir sürü rün yerleştirebilirsiniz
Bu keseyi nasıl yapacağınızı anlatıcam yaptıktan sonra evinize asarak evinizi tüm kötü varlıklara karşı korumuş olucaksınız, Başarınız artıcak...

Gerekli malzemeler;

1.
http://www.gizlimabet.com/threads/35183-Pagan-rune-örnekleri(Pegan runları) örnek
Ekli dosyayı görüntüle 5288

2.Kırmızı kurdele (2 adet)
Ekli dosyayı görüntüle 5289

3. 1.Zeytin ağacı yaprağı (Barışı ve huzuru temsil ettiği için)
2.Yeşil başak(Ferig adıylada bilinir), (Yeşeren umutların gerçekleşmesi için)
3.Sarı yada Turuncu renkte bir çiçek (Çiçek çeşidinin önemi yok rengi önemli),(Varlıkların anltlaşmasını sağlar)
Ekli dosyayı görüntüle 5290

4.AMETİST Taşı (Negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirir.
Ekli dosyayı görüntüle 5291

5.Bunları içine koyacağınız bir kese
Ekli dosyayı görüntüle 5292

Jackson

Kayıtlı Üye

Jackson

Kayıtlı Üye
Daha sonra Ametist taşını koyunuz
Ekli dosyayı görüntüle 5298

Diğer kurdeleyle kesenin ağzını bağlayınız (mühürleyiniz)
Ekli dosyayı görüntüle 5299

Artık cadı keseniz hazır
Ekli dosyayı görüntüle 5300

Şimdi Kırmızı,siyah ve beyaz üç mum yakınız (Kesenin üç etrafında) ve şunları söyleyiniz;
"Uyumu çağırıyorum, barışı çağırıyorum... Uyumsuz ve şeytani ruhları kovuyorum. Bilgeliğin karanlığı defetsin zarar verenleri"
"İrade yasası ile evime hiçbir negatif varlığın ve enerjinin girmesine izin vermiyorum. Evimi tüm kötülüklere ve zarar verici şeylere karşı koruyorum. Ey kutsal varlıklar ve tanrılar tanrıçalar size sesleniyorum, size yalvarıyorum. Evimi sadece sevdiklerime, arkadaşlarıma ve bana zarar vermeyecek varlıklara açın. Geri kalan tüm zarar verecek enerjiyi ve varlığı dışarıda bırakın."
Bu sözleri söyledikten sonra Cadı Kesenizi evinizin en güzel yerine asınız...

SG90

Kayıtlı Üye
Bu runler icin hangi seklin neyi temsil ettigini tam olarak nerden ogrenebiliriz ?