Anlatma gereksinimini duydum

mysen13

Kayıtlı Üye
Yazdığım yazının altına lütfen kalp kırıcı şeyler yazmayın ben herkesin zaten inanmasını beklemiyorum .Özel mesaj olarakta lütfen medyumun adresi gibi hangi şehirde yaşıyorsunuz gibi şeyler sormayın (Sitede de yasak )
Herşey 1 sene önce kadar başladı arkadaşlarla hertürlü cin davetlerini yapıyorduk sonuca ulaşamıyorduk ve sonunda bir davet yaptık yanımdaki arkadaşım bak duvara yazı yazdılar görebiliyormusun dedi hayır dedim neyse arkadaşa onlardan öğrenmek istediklerimi soruyordum fakat bazılarına yanıt verebiliyor bazılarına veremiyordu .Arkadaşıma hristiyan olduklarını söylüyormuş ama ben yazılarınları görmediğimden arkadaşımın yalan attığını düşünüyordum arkadaşım sen bana inanmıyorsun dedi inanıyorum dedim onlar öyle söylemiyor dedi bende bişey demedim . Arkadaşım şimdi senin omzunda bir ağırlık olursa bana inanıcakmısın dedi inanırım dedim birden sol omzuma bir ağrı geldi bu ağrı ne dedim arkadaşıma birtanesi omzuna oturdu dedi .Anlayacağınız ben görmüyordum arkadaşa soruyorum arkadaşım duvara bakıyor onların yazdıklarını söylüyordu bana sonra arkadaşıma bana gözüksünler dedim birşey demediklerini söyledi neyse mutfağa su almaya gittim tekrar odaya dönüyordum arkadaşımın ayaklarının dibinde kısa boylu gözlerini büyük bacakları ayakları uzun birşey bana bakıyor gözgöze geldik hemen kaçıp gitti . Arkadaşıma o kimdi diye sorduğumda merak ediyordun ya işte gördün dedi birgün tekrar arkadaşımla oturuyoruz işte diyor bana birşeyler öğretiyorlar filen benimde o aralar uzakta bir sevgilim var nezamandır buluşamadığım arkadaşıma dedimki bana onu gösterirlermi duvara baktı göstericeklermiş dedi nasıl dedim gözlerini kapat dedi gözlerimi kapattım ve önümden perdeler kalktı ve sevdiğim kızı elinde tabaklarla gördüm yan masada bir çocukta ona bakıyor hemen gözlerimi açtım dedim o çocuk kimdi o çocuk senin sevgilinden hoşlanıyor dedi neyse herşey güzel gidiyor birgün evde televizyon izliyorum annem birden bağırdı hemen koştum noldu dedim önümden siyah bişey geçti dedi .Ertesi gün oldu arkadaşa bunu anlattım onların farklı cinler olduğunu söyledi ben huzursuzlandım çünkü artık rahatsız vermeye başlamışlardı zaten sol omzum ağrıyordu ve bir medyuma gitmeye karar verdim . Akrabam bir medyum tanıyormuş onunla birlikte yola koyulduk medyuma gideceğiz fakat ben içimden dolandırıcıdır filen diyorum inanmiyorum neyse gideceğimiz yere vardık medyum bana senin omzunda 2 tane cin var dedi onları alacağım dedi bir bardak su aldı suyu omzuma döktü eliyle ovaladı . O ağrı birden geçti ve birtane muska yazdı içim çok rahatladı sonra bana sana istediğin birini gösteriyimmi dedi olur dedim bir kağıda arapça şeyler yazdı bunu al üstüne otur dedi sonra gözlerime bak dedi gözlerine baktım şimdi kapa dedi kimi görmek istiyorsun dedi şu şu kişiyi birden gözümdeki perdeler kalktı ve o kişinin gözlerini gördüm sonra gözlerimi açmamı söyledi ve açtım .Sen neden bu cinleri merak ediyorsun dedi sizin gibi bir hoca olmak istiyorum dedim . Bak dedi benimkiler sende birşey varmış sana yardımcı olmak istiyorlar dedi fakat namazını kılacaksın birdaha kafir cinlerle uğraşmayacaksın dedi ve bana bir dua verdi bunu okuyacaksın 1 ay sonra gel dedi . Bir ay sonra tekrar gittim ve sana el vereceğim dedi nasıl olacak filen dedim bak sen insanlara iyilik yapmak istiyorsun dedi bir çok kişi benden el istedi ama vermedim dedi çünkü onlar kötüye kullanacaktı dedi dedim el verince ne olacak bir insanın bir yeri ağrıdı zaman ellerini oraya koyup şöyle yaptığında ordaki tüm ağrılar geçer dedi neyse elimi tuttu birşeyler okudu ve bir kaç dua daha verdi bunları hergün bukadar okuyacaksın ve ilerde bakımcı olacaksın dedi .Şuan sadece şifa verebiliyorum . Artık bir insanın bir yeri ağrıdı zaman ellerimi oraya koyduğum zaman ordaki tüm ağrılar geçiyor .

Sevgiyle ...

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşın nasıl çağırdı peki? Ne tür bir seans yaptı? Meraktan soruyorum.
Bence yine iyi kurtulmuşsunuz. En azından fazla zarar görmeden kutulmussun.

mysen13

Kayıtlı Üye
Beraber kitaplardan buldugumuz davetleri yapiyorduk ben gec olsa da onlarin kafir cin oldugunu anladim ve kurtuldum fakat arkadasim kurtulmak istemedi bana zarar vermiyorlar dedi ornegin arkadasimla tas okey oynuyoruz masadan tasi cekerken hangi sayi hangi renk oldugunu hepsini soyluyor .Artik iyice karisti onlara bu saatten sonrada kurtulmasi cok zor .

aşk1

Banlı Kullanıcı
annem gördü demişsiniz kadın görüp bağırıp sonrada hayatına hiçbir şey olmamış gibi mi devam etti nasıl toparladınız ortalığı.
birde sizinle ilgili olsada çevrenizdekilerede zarar verebiliyorlarmış eğer anlattıklarınız gerçekse.

mysen13

Kayıtlı Üye
Sadece önümden siyah birşey geçti dedi olayın üzerinden uzun zaman geçti hatırladığını sanmıyorum :) Ben olayları kısa anlattım daha çok şey var fakat arkadaşımın dediğine göre insanlara bazı durumlarda zarar veriyorlarmış kuralları filen varmış dedi

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
dokununca hastalığı iyileştirme konusunda birkaç şeyi merak ediyorum aslında, yani bu olay reikiyle mi alakalı ya da bir tür şifa çeşidi mi yoksa tamamen farklı bir şey mi
bir de iyileştirme olayı sürekli olarak mı geçerli yani diyelim ki migren hastası olan birine uygulandığı zaman bir daha migren rahatsızlığı yaşamaz mı

mysen13

Kayıtlı Üye
Ağrı olan yerı geçiriyor bir süre sonra tekrar ağrırmı bilmem Eli alırken hocamın dedikleri şunlardı : Şifayı verdiğin yerde kan normal akışına döner ve cinler tarafından orda bir ağrı varsa kesinlikle geçer. Bir kaç arkadaşımın başı ve bacakları ağrıyordu fakat cinlerden değildi orayada uygulamayı yaptığımda ağrı geçti .
Böyle büyük hastalıkları geçirirmi bilmem yada birdaha o hastalığı yaşarmı yaşamaz mı kesin birşey söyleyemem .