Melek Köşesi

hsncn154

Kayıtlı Üye
Melek Köşesi

Arkadaşlar melek köşeleri melek enerjileriyle ilgilenen insanların hazırladıkları köşelere denir

bu köşelerin içeriği melek bibloları,melek sembolleri,melek renklerine göre mumlar,dilekleriniz asabileceğiniz bir pano,melek defterinizi koyabilirsiniz,doğal taşlarla bezeyebilirsiniz…

Bu köşenin amacı genelde yatak odalarına kurulur çünkü bu melek köşesinden melek enerjilerinin bize geçtiğinin dileklerimizin meleklere iletildiğine inanılmaktadır ve uzmanlar tarafından önerilir.

Bunun gibi olabilir
Ekli dosyayı görüntüle 5277

tumblr yazılarımdandır..

damned

Kayıtlı Üye
Benim melek kitaplarım hep başkalarında. Daha çok kişi okusun diye hediye ettim bu yüzden melek köşesi yapmadım. Fakat Lvivin odasındaki melek köşesi şahane ve insanı melek köşesi yapmaya heveslendiriyor:Angel_anim:

Melek köşesi kurmanın olmazsa olmazları veya belli ritüelleri yok değil mi? Tamamen içimizden geldiği gibi mi yapıyoruz?
Lviv'in kendisi melek zaten:)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bir melek olsam o köşeye gelmezdim.Çok sevimsiz ve dişil.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benim melek kitaplarım hep başkalarında. Daha çok kişi okusun diye hediye ettim bu yüzden melek köşesi yapmadım. Fakat Lvivin odasındaki melek köşesi şahane ve insanı melek köşesi yapmaya heveslendiriyor:Angel_anim:
Beğenmene çok memnun oldum.:Angel_anim:Senin melek kesen ve melek kitabında o köşede biliyosun.:)

Melek köşesi kurmanın olmazsa olmazları veya belli ritüelleri yok değil mi? Tamamen içimizden geldiği gibi mi yapıyoruz?
Lviv'in kendisi melek zaten:)
Böyle şeyler deme mahçup oluyorum Britney'im.:nopity:Tamamen içinden geldiği gibi yapabilirsin.Hiçbir şartı yok.Melek objeleri,melek kartları,mumlar,kitaplar vs...her ne geliyorsa içinden onunla köşeni hazırlayabilirsin.

Yalnız yukarıdaki melek köşesi çok oturmamış gibi.Tabiki niyet önemli ama bakınca" evet bu melek köşesidir "denecek şekilde düzenlenmemiş.Ama tabiki arkadaşın içinden öyle gelmiş nihayetinde ....
Biraz daha canlandırılabilir .