Rüyamdaki gerçekten üç harfli miydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bspearss

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar dün gece çok korkunç bir rüya gördüm. Rüyamda annem dışarıdan geliyordu. Bende tırnaklarımı kesiyordum ve gece saatiydi. Annem geldi ve oğlum sen napıyorsun dedi. Gözlerinde bir gariplik vardı yaklaştım sarıldım. Sonra annem yan odaya giderken birden aklıma üç harfli olabileceği aklıma geldi ve bağıra bağıra felak ve nas surelerini okumaya başladım. Her okuduğum kelimede annem kahrolup kendini yerlere atıyordu. Arkadaşlar şu an çok korkuyorum. Gerçekten üç harfli miydi? Eğer üç harfliyse dua okuyarak onu püskürttüm dahada hınçlanarak ataklara geçmez değil mi?? :eek:fftopic:

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Öncelikle cin demekten korkmayın.Onların yapısı cin.Onlar bize insan deyince bulundukları mekana mı gidiyoruz? Bizde cin deyince işi gücü bırakıp yanımıza gelecek değiller. Bilinçaltı rüyasına benziyor.Çünkü nas ve felak okuyunca eğer cin rahatsız etseydi uyanırdınız rüya devam etmezdi. ama siz bilinçaltı rüyasında olduğunuz için bu duaların ona zarar vereceğine inandınız ve rüyada da bu yansımayı gördünüz.

bspearss

Kayıtlı Üye
İnşallah öyledir kardeş çünkü şuan çok korkuyorum ve üç harflide ağız alışkanlığı kaldı öyle valla rahatlattın beni çok sağol

elifackles

Kayıtlı Üye
Cin filmleri falan izliyorsanız bilinçaltınıza girmiş olabilir :)

juddge86

Kayıtlı Üye
Bence yüzleşmelsiniz hep korkarak olmaz bu işler ben yüzleştim iyiki müslüman tarafındanmış . Zor değil kendinizi yaratık filminde farzedin

Arrows

Kayıtlı Üye
Katılıyorum,kesinlikle bilinç altı ile ilgili.El Cin v.s cin filmleri izlediyseniz o film bilinç altınıza işlenmiştir.Filmde ''Adam Felak suresi okuyor,cin kendini yerlere atıyor'' v.s gibilerinden bir sahneden çok etkilenmiş olabilirsiniz.Rüyanızda da bunu görmüşsünüzdür.Ayrıca bazı insanlar gece tırnak kesince cinlerin çağırıldığına inanır.Senin rüyanda da aynen böyle olmuş.Korkmana gerek yok,sadece gece yatmadan önce dua oku ve korktuğun zaman Felak suresini oku.

Belline

Kayıtlı Üye
Cin demekten neden endişe duyuyorsunuz? Kuran'da koskoca Cin suresi var. Cin demekten endişe duyarak aslında inancınız ile ters düşüyorsunuz.

bspearss

Kayıtlı Üye
@Arrows; cevap için teşekkürler. Cinlerle ilgili film izlemedim, ama bedensizlere karşı hep bir ilgim vardır. Haklarında çok şey okurum genelde ve çevremdekiler fazla uğraşma sararsın başına bir tane o olur dediler. Bununla bağlantı kurdum ve şu an çok rahatlamış bulunmaktayım, teşekkürler.
@Belline; Dediğim gibi büyüklerimizden gördüğümü uyguluyorum, Türkiyedeki neredeyse herkes böyle söyler. Cin diye çok az kişi vardır. Asla (Haşa) inançlarımla ters düşmek niyetinde değilim, tamamen dil alışkanlığı.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...