Elektrik ve Düşünce Okuma...

Lexsor

Banlı Kullanıcı
İş
Lise Öğretmenliği okuyorum
Elektrik ve düşünce okuma yeteneklerini taşıyan kişi benim... Vücudumdaki sinir hücreleri normal dışı bir hızda çalışarak inanılmaz derecede elektik akımı üretiyor ve bu üretilen elektrik akımını maddeler, nesneler ve insanlar üzerinde çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum. Bir diğer yeteneğim ise düşünce okuyabiliyorum. Bunu halam da yapabiliyor genetik diyebiliriz. Ama elektrik yeteneğim ailemde sadece bende bulunuyor. Doğuştan gelen bir özelik, elektrik çarpmasıyla DNA sistemimde herhangi bir değişiklik filan olmadı. Ben bu yetenekleri tam olarak 11 senedir taşıyorum ve yararından çok zararını gördüm çünkü birisine dokunamamak, onu yanında görebildiğin halde onu hissedememenin ne demek olduğunu biliyorum. Bunu sizlere yazmak istedim çünkü enerjiler vb gibi konularda bazı yanlış bildiğiniz şeyler var. Tüm yeteneklerde enerji duyarlılığı vardır bu nedenle bu gibi yetenekleri kullandığınızda baş dönmesi, mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, diz ağrısı vb gibi ağrıları hissedebilirsiniz. İnsanların vücudu her gün ufakta olsa bir enerji kaybına uğrayabilir. Bu gibi yetenekleri kullanmak için enerjinizi toplamalısınız (yetenekleri olanlara sesleniyorum) su vb gibi şeyler sizin enerjinizi yerinize getirmez ben içinizdeki enerjiden bahsediyorum. Sahip olduğunuz enerjiyi, dışarıdan aldığınız enerjilerle birleştirerek yeteneğinizi kullanmaya odaklanırsanız sizin için kolaylık sağlayacaktır. Vücudumdaki elektriği kontrol edebiliyorum çünkü yeteneklerimi bir başkası aleyhine kullanmayı düşünmüyorum eğer bunu düşünürsem kontol benden çıkıyor ne yazık ki... Düşünce okurken eğer kendim hakkında bazı şeyler görüyorsam ve gördüklerim beni sinirlendiriyorsa o zamanda elektrik yeteneğimi tutamayabiliyorum. Uzaktan bakıldığında inanılması çok zor olduğunu biliyorum ama her şeyden habersiz olarak yaşayan insanların bu sitede bulunmadığını bildiğimden sizlere yeteneklerim hakkında bilgi vermek istedim...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
arkadaşım bütün forumlarda bu sorunuma çözüm üretmeye adadım kendimi ama henüz bi çözüme ulaşmış değilim.meditasyon falan da yaptım..ama acaba daha fazla mı yapmam agerekiyo ? işte sorunum : BEN ENERJİMİ NASIL HİSSEDİYCEM, VE ORTAYA ÇIKARICAMM :(

black_angell

Kayıtlı Üye
arkadaşım bütün forumlarda bu sorunuma çözüm üretmeye adadım kendimi ama henüz bi çözüme ulaşmış değilim.meditasyon falan da yaptım..ama acaba daha fazla mı yapmam agerekiyo ? işte sorunum : BEN ENERJİMİ NASIL HİSSEDİYCEM, VE ORTAYA ÇIKARICAMM :(
işte benimde sorunum tam olarak bu