Çağırmak kavramı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necro

Kayıtlı Üye
Medem bizler cin çağırıyoruz, cinler neden insan çağırmıyor?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Astral planda boyut değiştirilmiyor mu?Farklı varlıklarla karşılaşılıyor nihayetinde.Şimdi insanlar bir üst boyutta diye alt boyuta inemiyor desek o zaman meleklerinde insanların boyutuna inemeyip onlara cevap veremiyor olması lazımdı ama o kadar melek çalışmaları ve meleklerle irtibatlar var?Bence pek tabi olabilir ama soruyu ben de merak ettim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral planda boyut değiştirilmiyor mu?Farklı varlıklarla karşılaşılıyor nihayetinde.Şimdi insanlar bir üst boyutta diye alt boyuta inemiyor desek o zaman meleklerinde insanların boyutuna inemeyip onlara cevap veremiyor olması lazımdı ama o kadar melek çalışmaları ve meleklerle irtibatlar var?Bence pek tabi olabilir ama soruyu ben de merak ettim.

Tamam astral de boyut değiştiriliyor. Farklı varlıklarla karşılaşılıyor ama direk cinler denilen varlıklarla görüşülmüyor,konuşulmuyor. :) Bir de şöyle düşünün cin denilen o varlık insandan ne isteyebilir ki ? Ne amaçla çağırabilir ? Zaten çağırmasına gerek yok insanlar yeterince uğraşıyor. Onlar da çağırmış gibi oluyor. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bizden ne isteyebilirler ki diyoruz ama bizler çağırdığımızda da birşeyler istiyorlar,yani buraya da gelseler bir alış veriş oluyor sonuçta.Biz yeterince çağırıyoruz uğraşmalarına gerek yok kısmı benim de ilk aklıma gelendi:))))Ama metafiziksel başka bir açıklaması olmalı?Belki de bir insan davet yaptığında karşıdan da bir cin davet yapıyorsa aynı anda kontak ancak öyle kuruluyordur?Neden olmasın aklıma bir ihtimal bu geldi.Öyle ya her davette gelmiyorlar da birine denk geliyorlarsa belki de böyle bir sebebi de olabilir.Boyut kısmına gelirsek ben boyutumdan memnunum istersem giderim gelmelerine gerek yok,hayat zaten hepimize türlü atraksiyonlar yaşatıyor bir onlar eksik kalsın.Konuyu takipteyim ve meraktayım:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bizden ne isteyebilirler ki diyoruz ama bizler çağırdığımızda da birşeyler istiyorlar,yani buraya da gelseler bir alış veriş oluyor sonuçta.Biz yeterince çağırıyoruz uğraşmalarına gerek yok kısmı benim de ilk aklıma gelendi:))))Ama metafiziksel başka bir açıklaması olmalı?Belki de bir insan davet yaptığında karşıdan da bir cin davet yapıyorsa aynı anda kontak ancak öyle kuruluyordur?Neden olmasın aklıma bir ihtimal bu geldi.Öyle ya her davette gelmiyorlar da birine denk geliyorlarsa belki de böyle bir sebebi de olabilir.Boyut kısmına gelirsek ben boyutumdan memnunum istersem giderim gelmelerine gerek yok,hayat zaten hepimize türlü atraksiyonlar yaşatıyor bir onlar eksik kalsın.Konuyu takipteyim ve meraktayım:)

Doğru olabilir aslında iki taraflı bir davet sonucu iletişim olabilir bu da akla yatan bir fikir. İstemsiz astral'i buna bağlayabiliriz aslında,İstemsiz astral çıkış yapanları davet ediyor olabilirler. :) Ama bir de şöyle bakarsak cinlerin insanları davet etmesine gerek yok çünkü onlar zaten bizim boyutumuza gelebiliyorlar,bizi görüyorlar bazen rüyalar yoluyla konuşuyorlar davete gerek yok yani . :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...