Kitap Tanıtmı: Farkındalığın Farkındalığı - Oğuzhan Korkmaz

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Farkındalığın Farkındalığı

Şeytan mısın yoksa melek mi?

Birden sinirleniyor ve kavga çıkarıyorsun. Bazen söylenenleri yanlış anlıyor, fazla abartıyorsun. Aklına geçmişten anıların geliyor, saatlerce hüzünleniyorsun. Bazı durumlarda da gülümsüyor ve etrafına neşe saçıyorsun. Peki, tarafını seçebilme şansın olsa hangisini seçerdin? Sana hep etrafına neşe saçıp artık üzülmemenin bir yolu olduğunu söyleseler ne düşünürdün? Bizi kontrol eden tarihi bir mekanizma artık son nefesini veriyor. Bu kitapta tüm ayrıntıları ile tarafını nasıl seçebileceğin anlatıldı. İlk bölümde farkındalık uygulamaları ile düşüncelerimizin hâkimi olmayı öğreniyor, ikinci bölümde ise kuantum düşünce yöntemi ile hâkim olduğumuz düşüncelerimiz ile geleceğimizi şekillendiriyoruz. Üstel sadece birkaç ayda bunu başarabiliyoruz. Kazanımımızın etkisi hayatımız boyunca devam ediyor.

Yepyeni bir yaşam tarzına hazır mısınız?

e05fb83a-9bea-470d-b96d-7cb614e74f74-1.jpg

Şu an yalnızca internetten satışlar sürüyor.Eylül ayında D & R kitap evlerinde bulabilirsiniz.

rebaka

Kayıtlı Üye
Bu kitap bitmiş satılan bir yer bilen varmı acaba?

Mithra

Kayıtlı Üye
Forum kuralları gereği link vermek yasak bilindik bir site adresinde buldum.Bende kitap arıyordum bir türlü bulamadım, kitapçıya girip durumu anlattım adam toptancıları aradı, verdim siparişi bir haftaya elime geçti.Gidip kitapçılarda sorarsanız hem tanıdıkları var yani bulurlar.