bunun adı nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kathrine

Kayıtlı Üye
arkadşlar bunun ne olduğunu gerçekten çok merak ediyorum.Ben şarkı dinlerken nedense hep şarkının en altındaki normalde insan kulağının hiç dikkat etmediği sesleri duyuyorum.Üstelik bunu isteyerek yapmıyorum ayrıca özellikle geceleri tam uykuya dalacakken kafamın içinde sesler duyuyorum hatta onları bazen kendi düşüncelerimle de karıştırdığım oluyor.Kulağımdada sürekli bi çınlama var bunun adını koyamıyorum lütfen yardım edin.

aşk1

Banlı Kullanıcı
kulak çınlanması en iğrenç şeydir.
bu çınlama sizi rahatsız ediyor mu?
atıyorum sağ kulağınız çınlıyor diyelim siz sol tarafınıza yattığınız zaman mı çınlıyor kulağınız? ve sağ tarafınıza yatınca bu çınlama duruyor mu?
kbb gittiniz mi hiç? gitmediyseniz hemen gidin derim çünkü çınlama yaşayan kişilerde daha sonra işitme kaybı olabiliyor.
kusra bakmayın açıkça yazdım ama bilin istedim çünkü çoğu hasta çınlamayı pek önemli görmüyor ama daha sonra işitme kaybı sorunu yaşayabiliyor.

saltanart

Banlı Kullanıcı
eğer müziği kulaklıkla dinliyorsan ve kulağında çınlama varsa bu duyma probleminin işaretidir.

Arrows

Kayıtlı Üye
eğer müziği kulaklıkla dinliyorsan ve kulağında çınlama varsa bu duyma probleminin işaretidir.
Katılıyorum.Eğer kulaklık kullanıyorsanız kulak çınlaması normaldir.Şarkı dinlerken hafiften insan sesleri duymanıza gelirsek,ilk seçenek olarak insanın aklına subliminal mesajlar gelir.Şarkıların içinde bulunuyor.Olağanüstü bir yeteneğiniz vardır belki..:)

kathrine

Kayıtlı Üye
Peki dediklerinize dikkar edicem teşekkur ederim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...