Dikkat dikkat sevdiğine kavuşmak isteyen bura baksin

tort

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar biliyorum hepimiz sevdiğimize kavuşmak için bir çok çareler ve yollar kaynaklar aradık bende sizin gibiydim 2 senedir çare arıyordum
şimdi 76 yaşında bir teyze daha önce birçok ilimleri ne var ne yok hepsini yapmış şimdi arada işine gelirse yapıyor her neyse ben anlattım derdimi ve bana
Mum büyüsü yap dedi ve formulu bana söyledi tek tek bende yaptım ve dedikleri oldu şimdi de bende sizlere aktarıyorum biliyorum hepimizin derdi sevdiğine kauşmak onunla bareber olmak
Yalnızzzz Altını çizerek söylüyorum bunu yapıcaksanız iyi seçin karar verin o kişiyle evlenmeniz gerekiyor benden söylemesi teyze öle dedi ailen onu almalı almazsa çok günah ve yazık olur şimdi anlatıyorum iyi okuyun
kurallar= ortam sakin kimse olmayacak bi yerde kimse girmicek odaya korkmanıza gerek yok onlar size gözükmez siz dediklerimi yapın
1- 3 adet mum alıyorsunuz renkler aynı olsun
2-mumlar ne renkte sizde üstünüzü o renk giyiyonuz
3- ayetel kürsi okuyorsunuz sonra 3 ihlas süresi 1 fatiya süresi sonra etrafa 2 ayetel kursi
4- bir kağıda A4 kağıdı olabilir ne istiyorsanız onu yazın ilk önce kızın adı soyadı sonra istekleriniz örnek olarak
xxxx xxxx biran evvel bana geri dönsün bu mum nasıl yanıyorsa benim aşkında yana yana bana geri dönsün ölümceye kadar sevsin gibi kızdan ne istiyorsanız onu yazın kağıdın kenarından yazın katlama yaptıgınızda arkadan yazılar belli olan tarafı mum ışını görsün
5-3 mumu bir tabağa tek tek üçgen şeklinde gelcek gibi yakıp yapıştırıyonuz yakmadan önce niyet ediyonuz kağıda ne yazdıysanız onu söylüyorsunuz sonra yakıp kağıda 3 damla damlatıp sonra tabağa yapıştırıyonuz üçgen şeklinde olcak mumlar
6-kağıdı katladınkdan sonra fazla katlamayın kağıdın arka tarafında yazılar belli olan yeri mum ışığını görsün
7- sonra Ve elgaytü aleyke muhabbeten minni 41 41 41 okuyun üfleyin mumlara aman he sönmesin mumlar
8-sonra tekrar niyetinizi okuyup ufluyorsunuz 3 yerden yani sağ sol arkadan bunu yaparken yani sağa niyet okudun ufledin sola da arkayada aynısı
9- olacağın habercisini alevlerden anlayabilirsiniz alevler yavaş yaaş ve hızlı hareket edicekler ve alevler yukarı doğru çıkıyorsa niyetleriniz olacak demektir
10- mum bitince kendi söncek siz ala başında durcanız gerek 2 saat gerek 1 saat sonra bitince bunu kağıtla birlikte birleştirerek bir kutuya ve ya poşede koyup bir yerde saklayın gerçekleşinceye kadar
size kolay gelsin

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
bence insan sonsuza kadar birlikte yaşayacağı insanı büyü yaparak elde etmemeli, gerçek aşkın güzelliği bambaşka olsa gerek. merak ettim bu büyünün etkisi en fazla ne kadar sürer ?

Ajan

Banlı Kullanıcı
Büyüyü biraz daha güzel bir türkçeyle anlatsan daha iyi olurdu bence :)

• Beğendim
Tepkiler: Kut

phusey

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler
ancak birşeyler sormak istiyorum zira bazı yerleri tam anlayamadım
madde 4 ten itibaren
--demişsinizki kağıdın kenarından yazın katlayın yazılar belli olacak şekilde mum ışığını görsün...
kağıdı üçgen mi katlıyoruz içe doğru?
--mumları üçgen şekilde tabağa yapıştırıyoruz . niyeti soyleyip yakıp, 3 damla kağıa damlatıyoruz ve tabağa yapıştırıyoruz...
kağıdı zaten katlamıştık içine mi damlatıyoruz? tabakta 3 mum varken kağıdı tabağın neresine yapıştırıyoruz?
--kağıdı katladıktan sonra arka tarafından yazıların belli olacağı kısım mum ışığı görsün derken kağıdı yapıştırınca neresi görecek? mumların olduğu yerden nasıl yapıştıracaz?
--ve elgaytü aleyke muhabbeten minni 41 41 41 derken 41 kez mi okuyacağız?
birde sürekli kıza okunurken filaan demişsiniz kadınların erkeklere yapabileceği bir uygulama mıdır?
fazla soru sordum biliyorum ama biraz daha anlaşılır yazarsanız çok memnun olurum sayın tort??

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
madde 4 ten itibaren
--demişsinizki kağıdın kenarından yazın katlayın yazılar belli olacak şekilde mum ışığını görsün...
--mumları üçgen şekilde tabağa yapıştırıyoruz . niyeti soyleyip yakıp, 3 damla kağıa damlatıyoruz ve tabağa yapıştırıyoruz...
kağıdı zaten katlamıştık içine mi damlatıyoruz? tabakta 3 mum varken kağıdı tabağın neresine yapıştırıyoruz?
--kağıdı katladıktan sonra arka tarafından yazıların belli olacağı kısım mum ışığı görsün derken kağıdı yapıştırınca neresi görecek? mumların olduğu yerden nasıl yapıştıracaz?
birde sürekli kıza okunurken filaan demişsiniz kadınların erkeklere yapabileceği bir uygulama mıdır?
fazla soru sordum biliyorum ama biraz daha anlaşılır yazarsanız çok memnun olurum sayın tort??

kesinlikle katılıyorum ve acıklayıcı bir cumle bekliyorum lutfen

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Güzel paylaşım canımdan çok sevdiğim birisi var eski sevgilim hemde ilk sevgilim ayrıyız benim için özel birisi hayatım boyunca öyle kalacak,bende onun için öyle,şiddetli bir tartışma yaşadık kıskançlık yüzünden benden nefret etti ayrıldı,küfür felan ettim. Evlenecektik amacımız buydu. Ayrıldı başkasıyla çıktı ben 6-7 ay bekledim kimseyle çıkmadım sonra bu o çocuktan ayrıldı onu sevdiğini söylüyo ama onunlaykende beni özlemiş. Dönmesini çok istiyorum ama bu işlemi yaparak değil doğal yolla.

tort

Kayıtlı Üye
madde 4 ten itibaren

madde 4- yani kağıda her zaman kenardan başlıyoruz örnek olarak
xxxx xxxx biran dönsün = bu kağıdın ortası yada bir iki parmak boşluk dan sonra yazılan yazı böyle yazızmıcak2. örnek
xxxx xxxx biran dönsün direk kenardan başladık bunun gibi
kağıdı 3 şe katlıcan yani bir ortadan bir daha ortadan kağıdın arka kısmı yani bir yazı yazıyorsun arkadan görülüyor yazı belli oluyor o kısmı mum ışını görcek
kağıt üçgen olmucak örnek olarak= iiii L ( i ler mum L de kağıdın duruş hali )
evet kağıdın içine damlatıyon her mum 3 damla kağıdı yapıştırmıyonuz yanına koyuyon yukarda yazıyo
ve elgaytü aleyke muhabbeten minni bir tane mumu yapıştırdın 41 defa okuyon sonra ötesi oda 41 sonuncusunu yapıştırdın orda 41
kadın erkek fark etmez adını soyadını yazın kağıda başlayın niyettede aynı biraz geç yazdık yarın akşam görüşürüz

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Lütfen kaynak nedir belirtir misiniz? Hangi kaynaktan bu çalışmayı aldınız.

DemonLove

Kayıtlı Üye
Beni hiçbirşey sevdiğime kavuşturamaz. Var olmayan birşeyi seviyorum :(

saltanart

Banlı Kullanıcı
bence bu tür paylaşımlarda fotoğraf eklemek daha faydalı olacaktır

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Belki iyi niyetle yazılmış ama ben hiçbirşey anlamadım. Daha iyi ifade edilemezmiydi acaba

Arrows

Kayıtlı Üye
Bence insan sevdiğine büyü ile kavuşmamalı.Düşünün birisi size bu büyüyü yapıyor.Üstünüze büyü yapılması biraz ürkütücü.Ayrıca kötü yanları da olabilir.Deneyen varsa nasıl olduğunu anlatabilir bence..:)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bence bunu yazan dalgacı biri ciddiyetten uzak.Kaynakta vermemiş Yule de özellikle sormuş. Hiç tavsiye etmem arkadaşlar yapıp başınıza iş almayın.

Ajan

Banlı Kullanıcı
Bence bunu yazan dalgacı biri ciddiyetten uzak.Kaynakta vermemiş Yule de özellikle sormuş. Hiç tavsiye etmem arkadaşlar yapıp başınıza iş almayın.

Zaten bilmediğimiz ve kesin oluğunu bilmediğimiz büyüleri yapmamalıyız bence... Yoksa başımıza bazı varlıklar musallat olabilir...

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
pek anlamadım yazım şeklini bence kağıda yazın ve fotograf atın kolay kolay kimse anlamaz

tort

Kayıtlı Üye
walla nine anlattı tekrar tekrar sordum internette var mı diye araştırdım hatta sitemizde bile buna benzer var link http://www.gizlimabet.com/archive/index.php/t-4890.html burda nineyede sordum varlıklar zarar verir mi diye bişi olmaz dedi ama kimse görmesin yaptıklarını ve sakladığın kağıt ve mum atıklarını sakladığın kağıt ve mum atıklarını birileri görmesin dedi görürlerse tekrar yapman gerektiğini söyledi ben onu bunun bilmem bana verilen formul bu

GogoL

Kayıtlı Üye
ben eski erkek arkadaşımla ayrıyken yapmıştım mum büyüsü, sadece el gaytü aleyke mehebbetten (muhabeten) mınni okuyordum ama... kendisinin hediye ettiği vazoya döküyordum mumu, ama vazo kırıldı. Kendisi de geri gelmedi. Ben de yoruldum artık senelerdir beklemekten...

• Beğendim
Tepkiler: Kut