Dikkat dikkat sevdiğine kavuşmak isteyen bura baksin

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Birine büyü yapıp evlendiğinizi düşünün.O kişi bir yerden duydu veya okudu,kaya tuzu ile duş aldı ve bir hafta büyünün etkisi kayboldu :) nolacak sonra.Kapanmayacak yaralar... İşin şakası bir yana.Elimde mankenleri bile büyüleyecek kendime bağlıcak büyüler var.Ama gerçek aşk ve sevgi dururken yapmacığı napacaksınız.Başka zamanda ve yerlerde "ben yapmacık sevmem,adam dediğin samimi olmalı,dobra olmalı.." türü naralar atarsınız ama bir insanı büyü (yapmacık) yolla kendinize bağlamaktanda çekinmezsiniz.Merak ettiğim şu var; eğer derdiniz sevdiğiniz kişi ile sadece şehvani değilse,onun tarafından büyülü olarak sevilmekten ne derece mutlu-tatmin olursunuz?

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Büyü ile aşk olmaz olsada yalan olur yalansada zaten boştur ceset seviciden ne farkı kalır insanın ha bu canlı öbürü ölü

Ü

Üye silindi 15237

Eğer büyü ile sevileceksem hiç sevilmim daha iyi ! Aşkı bu kadar basit indirgemeyin !
Ayrıca konunun kapatılmasını rica ediyorum ! :ban:

brb

Kayıtlı Üye
islem bitince sirf 3 mum ve kagit posete koyulacak öylemi?
tabak sonra yikanabilir yani posete gelmiycek

AhmetBZ

Kayıtlı Üye
Dini açıdan bir problem olur mu? Büyü diyorsunuz ama sureler okunuyor, pek mantıklı gelmedi.

brb

Kayıtlı Üye
7- sonra Ve elgaytü aleyke muhabbeten minni 41 41 41 okuyun üfleyin mumlara aman he sönmesin mumlar

bu 41ler ne oluyor tam olarak ?

unbroken

Kayıtlı Üye
3 muma ayrı ayrı 41 er kere okuyup üfle ama mumlar sönecek kadar hızlı üfleme

brb

Kayıtlı Üye
tamm anlasildi
peki tabagi bitince demi posete koyacaz yoksa makina atip yikayabilir miyiz?

unbroken

Kayıtlı Üye
o kadarını bilemiyorum detaylı okumadım ama sanırım tabak veya alta koydugun sabitleştirici vs ne kullandıysan iş bitince başka birşeyde kullanmasan daha iyi kaldır dursun biryerde detay verilmemiş onunla alakalı.