Büyü yapmak istiyorum ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ajan

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar, ben büyü yapmak istiyorum ama müslümanlıkta büyü Allah'a şirk koşma derecesinde o yüzden yapamıyorum. Bana bir çare verebilecek olan var mı aranızda?

Hetor

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızla, size sadece baska bir din veya inanisa gecmenizi tavsiye edebiliriz. O da sacma olur zaten. Sıkıntınızı söylerseniz belki bir hal caresi bulunur. Aksi halde İslamda büyünün her türlüsü katiyen yasak ve sakıncalıdır.

dede

Kayıtlı Üye
Hayirlisi icin dua etmek, guzel bir fikir bence.

bu duanib kabul olamasi icinde Allaha esmalar ile de dua edebilirsin.

saltanart

Banlı Kullanıcı
Bakara Suresi 102’nci ayet:
“Ve onlar, Süleyman’ın mülkü (nübüvveti) hakkında şeytanların anlattıklarına uydular. Süleyman inkâr etmedi; ancak şeytanlar inkâr etti. Onlar, insanlara sihri ve Babil’deki iki meleğe Harut’a ve Marut’a indirileni öğretiyorlardı. Oysa o ikisi: ‘Biz, yalnızca bir fitneyiz, sakın inkâr etme’ demedikçe hiç kimseye (bir şey) öğretmezlerdi. Fakat onlardan erkekle karısının arasını açan şeyi öğretiyorlardı. Oysa onunla Allah’ın izni olmadıkça hiç kimseye zarar veremezlerdi. Buna rağmen kendilerine zarar verecek ve yarar sağlamayacak şeyi öğretiyorlardı. Andolsun onlar, bunu satın alanın, ahiretten hiçbir payı olmadığını bildiler. Kendi nefisleri karşılığında sattıkları şey ne kötü, bir bilselerdi”

Yunus Suresi, 77’nci ayet:
Musa; “Size hak geldiğinde (böyle) mi söylersiniz? Bu bir büyü müdür? Oysa büyücüler kurtuluşa eremezler” dedi.

Taha Suresi, 66’ncı ayet:
De ki; “Hayır, siz atın” sonra hemen (ne görsün) sihirlerinden dolayı, onların ipleri ve asaları kendisine gerçekten koşuyormuş gibi göründü”

Taha Suresi. 69’ncu ayet:
“Sağ elindekini atıver. Onların yaptıklarını yutacaktır; çünkü onların yaptıkları yalnızca bir büyücü hilesidir. Büyücü ise nereye varsa kurtulamaz”

Büyüyle uğraşanları Allah hiçbir zaman affetmeyecek.Çünkü kadere müdahale,insanın iradesini elinden alma,savunmasız bırakma;dolayısıyla KUL HAKKIDIR.Bunu düşün ve seçimini yap.

torpilli

Kayıtlı Üye
Dua'dan daha güçlü bir çözüm yolu bilmiyorum, büyünün her türlüsüne karşıyım, Allah'ın yanında olan herkes karşı olmalıdır.
Büyü yapmaya gerek yok, samimi bir şekilde dua etmek çözüm, bu dua nasıl olmalı sorusuna ise Kur'an'da apaçık cevap bulursunuz, meal okuyun, samimi ve içten yalvararak duanın etkili olduğunu görürsünüz, ayrıca müslüman olarak ben öğrendimki, dua edilmezse Allah kendisini hatırlatacak bir bela verecektir, bu Allah'ın uygun gördüğü bir yoldur, dua belalara set, mutluluğa açılan kapıdır, duada bir sır var çok acaip, selam ve dua ile.

biard

Kayıtlı Üye
rudye ya da havas ilimleriu konuda kesinlik olmadığı için istediğinize inanmakta özgürsünüz.ni kullanabilirsiniz. Havasın büyü olduğunu düşünenler olduğu gibi düşünmeyenler de vardır, b

biard

Kayıtlı Üye
Üstteki mesajım için özür dilerim. Mesajım yarım yamalak gelmiş hepsini yazdım oysa. Bilgisayardan kaynaklı bir sorun sanırım. Rudye ya da havas ilimlerini kullanabilirsiniz, havasın büyü olduğunu düşünenler olduğu gibi düşünmeyenler de var. Bu konuda kesinlik yok, buyüzden istediğinize inanmakta özgürsünüz. Sevgilerimle.

Ajan

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum sanırım en iyisi dua etmek. Yalnız beni esmalar hakkında biraz bilgilendirir misiniz? Maalesef bir bilgim yok esmalarla ilgili :(

dexter

Elit Üye
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum sanırım en iyisi dua etmek. Yalnız beni esmalar hakkında biraz bilgilendirir misiniz? Maalesef bir bilgim yok esmalarla ilgili :(

Sevgili Üyemiz;
Bu site de size bilgi vermek için var, bilgiyi önünüze sepetle sunamayız. Sitemizi iyice araştırırsanız aradığınız bilgiye ve daha fazlasına ulaşacaksınız.

İyi araştırmalar.

Ajan

Banlı Kullanıcı
Sevgili Üyemiz;
Bu site de size bilgi vermek için var, bilgiyi önünüze sepetle sunamayız. Sitemizi iyice araştırırsanız aradığınız bilgiye ve daha fazlasına ulaşacaksınız.

İyi araştırmalar.
Tamam kardeş sağol esmalar ile ilgili konuyu buldum...

Arrows

Kayıtlı Üye
Diğer arkadaşlarımın dediği gibi İslam dininde her türlü büyü katiyen yasaktır.Bu yüzden büyü yapmamanız sizin için çok daha iyi olur.Dua etmek en iyi yoldur.

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Yapacağın büyüye bağlı ve dinimizce yasaklamış bir şey ve yapacağın büyü sana ters dönme ihtimali var hele ki kara büyü yapacaksan çok tehlikeli bir eylem bunun teknikleri var büyüyle ilgili yeteri kadar bilgili olmazsan yaptığın büyü sana dönebilir.Bence Tanrı ya dua etmekten başka çaremiz yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...