Lütfen yardimci olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leon ex

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kişide pisişik güçler yani telekinezi gibi eğer varsa bunu nasıl anlar bazen kişilerin hisslerine uyarlanıyorum çok nadir zamanlarda çevremde sanki görünmezmişim gibi oluyorum yanındayım fakat hissedemiyor yani bazen beni hissedemediklerini söylüyor tuhaf bi olay gücüm olduğunu iddaa etmiyorum ancak anlamam için denemem lazım telekinezide nasıl ilerlerim lütfen bilen arkadaşlar varsa söylesin bu güçü nasıl ilerletip geliştiririm ayrıca bazen kısa olayları gelecekten önseziyle hissediyorum bunlar kafa karıştırıcı ancak nasıl bu gücü hissedip kullanacağımı bulamıyorum yani nasıl kullanılr ve bende ki hangi güç var ve ya yok..cevapsız bırakmayın lütfen..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar kişide pisişik güçler yani telekinezi gibi eğer varsa bunu nasıl anlar bazen kişilerin hisslerine uyarlanıyorum çok nadir zamanlarda çevremde sanki görünmezmişim gibi oluyorum yanındayım fakat hissedemiyor yani bazen beni hissedemediklerini söylüyor tuhaf bi olay gücüm olduğunu iddaa etmiyorum ancak anlamam için denemem lazım telekinezide nasıl ilerlerim lütfen bilen arkadaşlar varsa söylesin bu güçü nasıl ilerletip geliştiririm ayrıca bazen kısa olayları gelecekten önseziyle hissediyorum bunlar kafa karıştırıcı ancak nasıl bu gücü hissedip kullanacağımı bulamıyorum yani nasıl kullanılr ve bende ki hangi güç var ve ya yok..cevapsız bırakmayın lütfen..

Keşke araştırsaydınız.Sizde her yeni üye gibi araştırmadan konu açma yanlışına kapılmasaydınız.Forumda telekinezi ile ilgili onlarca hatta yüzlerce konu var. :)

Örnek olarak bulduğum konular :

-http://www.gizlimabet.com/threads/4...sıl-yapılır-Yöntemleri-teknikleri-ve-dersleri
-http://www.gizlimabet.com/threads/21395-Zihin-Gücü-ile-(Telekinezi)

Bilgi için araştırmanız lazım. :)

Psikite

Kayıtlı Üye
Telekinezide Öncelik herkesin bildiği gibi psi-wheel dir. İlk çalışmalara bu çarkı döndürmeye çalışarak başlarsınız sonrasında kavanozun içinde denersiniz Sonrasında kendi tekniklerinizi bulur onları geliştirirsiniz. Mesela kapı kapatma kalem oynatma gibi. Bunların yanında gelişmeniz için çalışmalardan önce 15 dakika meditasyon veya nefes tekniği çalışarak odaklanma ve konsantrenizi artırabilirsiniz. Sevgiyle .

Arrows

Kayıtlı Üye
Bazı eşyaları zihinden hareket ettirme ya da bazı insanların ne yapacaklarını düşünme (v.s) yöntemlerini başarabilmek için odaklanmanız ve enerjinizi iyi kullanmanız gerekmekte.Forumdaki konuları araştırırsanız ne yapılacağını daha ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...