Gece Çöplükte Garip Hareketlenme ?

angarabirds

Banlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar. Dün gece bize teyzemler misafirliğe gelmişti bizde kuzenimle gece 12 gibi sokakta yürümeye çıkmıştık bizim evin yanında çöplük var oranın yanından geçiyoduk çöp konteynırı kendi kendine hareket ediyordu ve fısıltı sesleri gibi bi şeyler geliyodu kuzenim çok korktu ama ben baktım hiç bişey yoktu ve fısıltı gibi sesler duymaya başlayınca bende korktum uzaklaştım ordan. Size sorum şu arkadaşlar ben cinlerle ilgileniyorum bu yüzden olabilirmi veya başka bişey falanmı (cin,parazit vs.).

Afrasiyab

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar. Dün gece bize teyzemler misafirliğe gelmişti bizde kuzenimle gece 12 gibi sokakta yürümeye çıkmıştık bizim evin yanında çöplük var oranın yanından geçiyoduk çöp konteynırı kendi kendine hareket ediyordu ve fısıltı sesleri gibi bi şeyler geliyodu kuzenim çok korktu ama ben baktım hiç bişey yoktu ve fısıltı gibi sesler duymaya başlayınca bende korktum uzaklaştım ordan. Size sorum şu arkadaşlar ben cinlerle ilgileniyorum bu yüzden olabilirmi veya başka bişey falanmı (cin,parazit vs.).
Arkadaşım yanlış anlama ama kedi olabilir, konteynır doluysa çöplerin arasına girmiş olabilir, sen de görememişsindir.

angarabirds

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım yanlış anlama ama kedi olabilir, konteynır doluysa çöplerin arasına girmiş olabilir, sen de görememişsindir.
Öylede olabilir ama fısıltı sesleri gerçekten daha önce hiç duymadıgım bi sesti çok değişik sesler geliyodu bence o sesler kediden gelmiş olamaz :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Hemen parapsikolojiye bağlamayın.Sadece kendi psikolojinizi etkilersiniz.Bu olayın bir çok açıklaması olabilir.
Kedi olabilir ya da başka bir hayvan.O fısıltıya benzer sesi kediler çok çıkarır. :)

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Bu aralar çöp çalan çok olur ... :D Belki hırsızlardır ... takma kafana

Psikite

Kayıtlı Üye
Ben test etmek için gider çöp kutusuna bir tane vururdum. Keşke sende test etseydin belki kedidir.