Zihin Gücüyle Yumurtayı Dik Tutma Yöntemi!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Yumurtayı zihin gücünüzle, dengesini sağlayarak dik hale getirebilirsiniz. Önemli olan yapabileceğinize inanmanız. Ben başaramam diye baştan kendinizi şartlarsanız yapma olasılığınız da azalır.
Genelde enerjiyle ilgili eğitimlerde zihin gücümüzü göstermek amacıyla bu teknik gösterilir ve stres yapmayan pek çok kişi de başarılı olur.

Yapmanız gerekenler:

- Bir yumurtayı mutfak tezgahı gibi düz bir zeminde iki elinizin parmakları arasında tutun.

-Sanki yumurtanın içinde ayakta, el ve ayaklarınız yanlara açık bir şekilde yumurtanın dengesini sağlamaya çalışıyor gibi imaj edin veya düşünün.

- Şimdi dik duruyorsun diye tekrar edin, bunu içinizden de söyleyebilirsiniz.

- Yumurtayı dik olarak gözünüzde canlandırın.

- Ara sıra parmaklarınızı yavaşça çekmeyi deneyin, bakalım duruyor mu, henüz durmuyorsa bırakmayın ve denemeye devam edin.

- Öyle bir an gelir ki yumurtanın sanki ağırlaştığını ve dik duracağını hissedersiniz.

- O zaman parmaklarınızı çekebilirsiniz.

- Başarabilme süresi kişiden kişiye değişir, belki ilk seferde başaramayabilirsiniz. Ancak zor bir teknik değildir, yılmayın ve sonra tekrar deneyin.

- Dik duran yumurta siz tezgaha veya yumurtaya çarpmadığınız, elinize almadığınız müddetçe orada durmaya devam edecektir.

- Yaptıkça da yapma süreniz kısalacaktır.

Bir tane yapabilen sonrasında sayıyı arttırarak deneyebilir, kendi yaptıklarımdan örnekler de koyuyorum.
Umarım stres yapmadan zevkle yapabilirsiniz.

Önce bir taneden başlayın

Ekli dosyayı görüntüle 5203

Sonra sayıyı arttırabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 5204

Ekli dosyayı görüntüle 5205

Ekli dosyayı görüntüle 5206

Yöntem ve uygulama ne kadar basitse gerçekliği ve etkisi de o kadar güçlüdür. İşleri zorlaştıran zihindir. Bu konu altında yaptıkça fotoğraf çekerek paylaşabilir ve konuyla ilgili takıldığınız yerleri sorabilirsiniz.

Bu arada hile olabileceğini düşünenler olursa baştan söyleyeyim, hile falan yok. Zaten hile ile yapılacak bir şeyi de sizlerle paylaşmazdım.

Kolay gelsin, şimdiden başarılar:D

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çiğ yumurta kullanmalısınız.

İyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 5212

İlk resim benden gelsin sevgili embriyo :)

Eğlenceli bir etkinlikti, ancak henüz ikinciyi yapamadım. İlerleyen günlerde uğraşacağım.

Sevgiler :)

Bu arada forumdaki 1000. mesajım :)

eletan

Kayıtlı Üye
3 kez denedim hala olmadı sayın embriyo nerede yanlış yapıyorum ? :(

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Yumurta dış etki olana kadar duruyor demişsiniz. Sayın embriyo psi-ayak gibi bir şey mi yapmış oluyoruz yumurtaya :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 5212

İlk resim benden gelsin sevgili embriyo :)

Eğlenceli bir etkinlikti, ancak henüz ikinciyi yapamadım. İlerleyen günlerde uğraşacağım.

Sevgiler :)

Bu arada forumdaki 1000. mesajım :)

Mm...harika. Ben dün gece denedim ama şimdilik sonuçlarım tezgahta yumurta nasıl kırılır ile sınırlı. Bu gece tekrar deneyeceğim ama ve tebrikler +)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
şimdi başardım ve dik tutabildim ya müthiş bi özgüven geldi bana :D bundan sonra neler yaparım bilemiyorum :D
kaşık falan bükmeyi deneyeceğim daha da ilerleyeceğim hayırlısıyla :D

Elfangel

Kayıtlı Üye
İlk mesajda fiziksel bir etki olmadan düşmeyeceği yazıyor. Her ne kadar annem düşüp mutfağı batırmalarından korktuysa da ben ellemeden kıpırdamadılar. :D

shadows

Kayıtlı Üye
Bilgi için teşekkürler sayın embriyo :) Bu yöntem başka objeler üzerinde de etkili midir?

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Haha bu çok iyi oldu sıkılmıştım, teşekkürler :D
Bu ilki, 1 dakika sürdü. Çatlattığım için annem görmeden yemek zorundayım...
Ekli dosyayı görüntüle 5214

Psişik ayaklarımı sağlam yapamamışım ilk 2'sini sonradan 4 kere düşürdüm. Bir kere de 4ü domino gibi yıkıldı, o an ben de yıkıldım... İnşallah bunların yanına yamuk çatal kaşık takımı da ekleyebiliriz :D Çok uğraştığım zamanlar ara verip sakinleşip tekrar denedim. Ama sürede kısalma olmadı. Yumurtaya bakmadığım zamanlar çok daha kısa sürdü. Genelde 50 saniye-1 dakika 15 saniye arasında gidip geldi. Bir tanesi 1 saniye sürdü. Niyet ettim, dua ettim. Bıraktım ve dengede kaldı, çok güzeldi :)

Üstteki yazıyı ilk fotoğrafı koyduktan sonra yazmıştım. Uyudum 5 dakika önce kalktım. Annemden sakladığım yumurtaları çıkardım. İlki 5 saniye, 2.si 8 saniye, 3.sü 1 dakika sürdü bıraktım 4.sünü koydum 15 saniye, 3.sünü tekrar aldım 20 saniye. Mutlu uyandım, teşekkürler :D

Ekli dosyayı görüntüle 5221
Ekli dosyayı görüntüle 5222

(İlkiyle birleştirebilirseniz sevinirim)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
3 kez denedim hala olmadı sayın embriyo nerede yanlış yapıyorum ? :(

Stres yapmayın, ara verin ertesi gün tekrar deneyin. Sadece odaklanın ve dik duracağına inanın. Burada ki dik yumurta fotoğraflarına bakmak da etkili olabilir. Sonuçta özel yetenek gerekmiyor, biraz sabırla deneme yeterlidir.

Bilgi için teşekkürler sayın embriyo :) Bu yöntem başka objeler üzerinde de etkili midir?

Aslında çoğu kinezi çalışmasında da yöntem basittir. Ortak özellik odaklanmaktır. Sanki sizin bir parçanız olarak düşünmelisiniz, cisimlerde ki aurayı ellerinizi yaklaştırarak hissetmeye çalışın ve kendi parmaklarınızda ki aurayla uyumlandığını düşünün. İki insan bile yan yana iken auraları birleşir. Bence başka objelerle de deneyin, nasıl olsa riske atacağınız bir şey söz konusu değil.

Yumurta dış etki olana kadar duruyor demişsiniz. Sayın embriyo psi-ayak gibi bir şey mi yapmış oluyoruz yumurtaya :)

Önemli olan dünyanın kütle çekimi ve yumurtayı dengeli şekilde zemin üzerine yerleştirebilmek. Önce yumurta içindeki sıvı yerine oturuna kadar hareketsiz tutmalısınız. Sonrasında sabırlı bir şekilde yumurtanın kütle merkezini, zemine dik açı yapacak şekile getirmeniz gerekiyor. Burada ölçümle uğraşmayıp, tamamen sezgilerinizle, imaj veya düşünce gücünüzle hareket ediyor ve olduğu zaman da hissediyorsunuz.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Ben de yaptım, inanamıyorum.:) Önce kimse görmesin, elleşmesin diye odamın kuytu bir köşesine çekildim ve odaklandım ama yumurtacığım dik durmamakta ısrar etti. Sonra yumurtam mutfakta durmaya alışmış orasını evi gibi bellemiştir, daha rahat durabilir diyerek mutfağa geçtim. Süre tutmadım ama bir dakika bile geçmemiştir, benimle anlaştı ve durdu.:) Süper bir şey bu, teşekkürler.:)

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Canım sıkılınca dolaptan alıyorum 2-3 tane farklı yerlere koyuyorum. Annem her seferinde son anda çarpmaktan kurtulup şaşırıp dolaba koyuyor. Bazen kendi de deniyor :D

Bunu bir çalışma programına dönüştürebilir miyiz sevgili embriyo? Birkaç gün sonra iyice kolaylaştıktan sonra çok hassas olduğu için uzaktan devirme çalışmaları gibi.