Zihin Gücüyle Yumurtayı Dik Tutma Yöntemi!

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Birçok kişinin bunu becerebileceğine dair inancım yüksek. Yani birçok kişi kendini keşfetmek için somut yani gözle görülebilen bazı durumları yaşamış olmayı bekliyor ve de bunun için kanıtlar görmek istiyor. Bu çalışma ile kanıtınızı beyninize sunun ve başka objelerde de bunu deneyin. Herşey inançla ilgili. İnandığınız zaman herşeyi yaparsınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dün gece yatmadan önce yaptım ve başardım. :) Bu sabah yine yaptım ve oldu. :) Ve cidden bir anda yumurta ağırlaşıyor. :)

Bugün 4-5 tane yan yana yapıcam resimlerini çekip bende bu konuya koyucam. :) Başarınca çok mutlu oluyorsun cidden. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Canım sıkılınca dolaptan alıyorum 2-3 tane farklı yerlere koyuyorum. Annem her seferinde son anda çarpmaktan kurtulup şaşırıp dolaba koyuyor. Bazen kendi de deniyor :D

Bunu bir çalışma programına dönüştürebilir miyiz sevgili embriyo? Birkaç gün sonra iyice kolaylaştıktan sonra çok hassas olduğu için uzaktan devirme çalışmaları gibi.

Eğer istiyorsanız ve de aklınıza geldiyse neden denemiyorsunuz. Bol pratik yapanlar ve yapabileceğine inancı olanlar bu sefer de zihin gücüyle devirmeyi deneyebilirler. Başaran olursa da bu başlık altından paylaşabilir. Genelde dikleştirme çalışmaları yapılır, yıkmak için özel bir yöntem yaygın değildir. Ancak nefesinizin etkilemeyeceği mesafede durarak yumurtaya odaklanıp, bu sefer içinde duran sizin yumurtayı sallamaya başladığınızı, yumurtanın devrildiğini düşünebilir ve komutla şimdi devriliyorsunu tekrarlayabilir. Ancak bu sefer ellerinizi uzak tutun, yanlışlıkla dokunursanız zaten devrilir :)

Bu arada anneniz de yaparsa onun yumurtasının resmini de koyabilirsiniz :) Başarmak için istemek yeterli.

kapliyagos

Kayıtlı Üye
bende olmuyor maalesef... ya bende sorun var yada yumurtada :)

Zoë Kapoor

Kayıtlı Üye
Bende şimdi denemeye gidiyorum, bunca kişi yaptığına göre benimki neden işe yaramasın? :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bende olmuyor maalesef... ya bende sorun var yada yumurtada :)

Sadece yaptığınıza inanmanız lazım :)

Yumurtayı mermere koyduktan ve onu ellerinizle tuttuktan sonra gözlerinizi kapatıp onun dik durduğunu,sizin yumurtanın içinde olduğunuzu onu dik tuttuğunuzu da imajine edebilirsiniz.Gözleri kapatıp denemekte faydalı.Ben ilk yapışımda öyle yaptım. :)

zZztrojanzZz

Kayıtlı Üye
zihin gücümle zorladım olmadı sonra bide elimle deniyim dedim üst üste 3-4 kez dik koydum elimle ^^

vivalavida

Kayıtlı Üye
Bu sabah da bir tane yumurtanın dik durmasını sağladım. Sabah kafam boşken çok daha rahat odaklanabildiğimi bir kez daha farkediyorum. Sadece odaklanarak dik tutabiliyorsak devirebilirz de diyerek düşürmeyi denedim ama tüm "devril" komutlarım sonuçsuz kaldı.:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu sabah da bir tane yumurtanın dik durmasını sağladım. Sabah kafam boşken çok daha rahat odaklanabildiğimi bir kez daha farkediyorum. Sadece odaklanarak dik tutabiliyorsak devirebilirz de diyerek düşürmeyi denedim ama tüm "devril" komutlarım sonuçsuz kaldı.:)

Bu sefer yumurtanın içinde olduğunuzu ve onu bir sağa bir solla ittirdiğinizi imajine edebilirdiniz. :) Sabahları yeni kaltığımızda fazla bir şey düşünmediğimiz için daha çok odaklanabiliyorsunuz. :)

omer_irfan

Kayıtlı Üye
bir şey sormak istiyorum şimdi yumurtayı sivri tarafından durduran oldu mu ? söyle ki yumurtanın dik durması sarısının tabana inip onu dengede tutması olabilir mi hani mesela kaç saniye sonra durdurabiliyorsunuz. ilginç geldi gerçekten en kısa zamanda denicem

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Yumurtanın ister sivri ister daha geniş tarafını deneyin, iki şekilde de mümkündür. Hatta kapı kolu üstünde bile yapılabiliyor:)

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Çok eğlenceli, oğlumda bana eşlik etti.O ilk bir iki denemede yaptı bense yarımsaat kadar uğraştım.Sonuç olarak ikimizde başardık :) hala canımız sıkılınca yapıyoruz ...

Nevra

Kayıtlı Üye
Bi ben mi yapamadım ne ? =)