Anneme yapılan büyü bana tutmuş böyle bir şey olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asli93

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım başımdan gecen ilginç şeyleri. Annem benim sürekli agresifliğimden tahammülsüzlüğümden haliyle şikayetçi bir arkadaşı başka bir şey olabilir demiş. Bu şekilde bir hocaya yönlendiriyor annemi. Söylediğine göre anneme ben 8 yaşındayken büyü yapılıyor ama bana tutuyor. Kızın cinlere karışmış fln filan demiş. Ya işte daha öncede size bahsetmiştim baya olaylar yaşadım rüyamda cinlerle şeytanlarla ilişkiye giriyorum gerçek gibi her ayrıntısını hatırlıyorum. Gündüzleride ismimin söylndgni dyurdum bu tarz şeyler. Bazen karanlık yıkık evlerin olduğu yerlerde oluyorum rüyamda beni götürmeye çalışıyorlar fln bna benzer şeyler görüyrdum. 20 yasındayım o zmndan bu zamana etkisi olur mu? Hem büyünün bana tutma ihtimali var mıdır?

eXtreme

Kayıtlı Üye
sana acilen ayete-l kursi lazim. nas felak'ta oku. ayete-l kursi cemberi de yap.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım başımdan gecen ilginç şeyleri. Annem benim sürekli agresifliğimden tahammülsüzlüğümden haliyle şikayetçi bir arkadaşı başka bir şey olabilir demiş. Bu şekilde bir hocaya yönlendiriyor annemi. Söylediğine göre anneme ben 8 yaşındayken büyü yapılıyor ama bana tutuyor. Kızın cinlere karışmış fln filan demiş. Ya işte daha öncede size bahsetmiştim baya olaylar yaşadım rüyamda cinlerle şeytanlarla ilişkiye giriyorum gerçek gibi her ayrıntısını hatırlıyorum. Gündüzleride ismimin söylndgni dyurdum bu tarz şeyler. Bazen karanlık yıkık evlerin olduğu yerlerde oluyorum rüyamda beni götürmeye çalışıyorlar fln bna benzer şeyler görüyrdum. 20 yasındayım o zmndan bu zamana etkisi olur mu? Hem büyünün bana tutma ihtimali var mıdır?

Bir başkasına yapılan bir büyü size tutmaz. Yapan kişiye ters tepebilir ama bir başka kişiye yapılan büyü size tutmaz. :) Diğer yaşadığınız şeyler için Mabet sahibi Yule ve Urumhamatahayıl'a bakım yaptırabilirsiniz. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Öncelikle annenize yapılan büyünün sizinle hiçbir alakası olamıyacağını söylemek isterim. Onun haricinde korunmak için odanızı ve evinizi ada çayı ile tütsüleyip banyo yapmadan önce vücudunuzu tuzlu su ile ovalayabilirsiniz bunlar sizden negatif enerjileri uzak tutar yatağınıza bir korunma çemberi yapabilirsiniz gerekli bilgiler forumda mevcut son olarakta kuvars veya ametist taşını odanızın veya evinizin kapı ve camlarına koyabilirsiniz.

-AJA'ya Sevgilerle...

Keira

Moderator
Bilinçaltımız bizim tahmin edeceğimizden daha farklı şekillerde çalışır. O yüzden size bazı sorular sormak istiyorum durumunuzu daha iyi anlamak için.
1. Annenizin gittiği hoca gerçekten işinin ehli biri mi? Çünkü Türkiye'de para için yapmayacağı kalmayan birçok şarlatan var.
2. Bu büyü yapılma olayını ne zaman öğrendiniz? Rüyalarınızı görmeden önce mi yoksa rüyalarınızı görüyorken mi?

asli93

Kayıtlı Üye
Bilinçaltımız bizim tahmin edeceğimizden daha farklı şekillerde çalışır. O yüzden size bazı sorular sormak istiyorum durumunuzu daha iyi anlamak için.
1. Annenizin gittiği hoca gerçekten işinin ehli biri mi? Çünkü Türkiye'de para için yapmayacağı kalmayan birçok şarlatan var.
2. Bu büyü yapılma olayını ne zaman öğrendiniz? Rüyalarınızı görmeden önce mi yoksa rüyalarınızı görüyorken mi?

ben 7 8 yaşlarından beri görüyrum yeni olan bir şey değil

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sorunuzun cevabi; yapilan islemi suresi bunu yapanin kabiliyet ve uzmanligi... bilmeden zor. Sordugunuz kadarinin cevabi; annenize yapilan buyu size tutmaz ancak ayni evde yasayan herkesi siz dahil etkiler. Cunku annenizle veya anneniz baska seylerle problem yadar bu da size maddi manevi sikinti verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...