Arapça tercüme yapabilecek birini arıyorum çok acill

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda actıgım konu uzre pek bır yardım alamadım evde sısenın ıcınde kagıtlar buldum ama arapcam yok anlayamıyorum ,camı hocasına gosterdım oda ıcınde besmele arıyorum ama yok dedı kotu amaclı olabılırmıs ,lütfen arapca bilenler elınden geldıgı kadar yardım etsın cok huzursuzum kıme gıdecegım bılmıyorum camı hocasıda anlamadı ,elınden gelen arapca bılenlerden yardım ıstıyorum daha fazla evde kalmasın oraya ne ıcın konuldugunu bılmek ıstıyorum tesekkur ederım Ekli dosyayı görüntüle 5145 Ekli dosyayı görüntüle 5146 Ekli dosyayı görüntüle 5147 Ekli dosyayı görüntüle 5148

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili aysima,

Bu göstermiş olduğunuz kağıtta yapılan çalışma hurufu mukadda harfleri ve usulü kullanılarak yapılmış bir çalışmadır. Ebced değerleri baz alınarak oluşturulmuş harflerden meydana geliyor ve alenen yapılan çalışmanın gizlenme amacı güdülmüş. Bu yüzden çalışma kimin için yapılmış, iyi mi kötü mü ya da nasıl bir getirisi ve ya götürüsü olur bunu bu çalışmalara bakarak söylememiz imkansızdır. Cami hocasının da bir şey çıkaramamasının nedeni budur. Eğer ki huzursuz iseniz bütün kağıtları küçük küçük kırpık kırpık hale getirip siyah bir kavanozun içerisinde 21 gün bekletin. Kavanozun içinde tuzlu ve sirkeli su olsun. Güneş asla görmesin. 21 gün sonra ise kuytu bir yerde şişeyi kırıp dönün. Çalışmaların negatifliğinden kurtulursunuz. Eğer ki negatifse tabi. Yok farklı bir şeyler olur ve huzursuz durumlar yaşamaya başlarsanız arındırma ve büyü bozma çalışması yapılması gerekir o zaman. Ama şu an için başlangıçta önerdiğim çalışmayı yapmanız yeterlidir. Sevgi ve Işıkla...

undead

Kayıtlı Üye
ailenizle birliktemi yaşıyorsunuz tekmi ...koyanın kim olduğunu bilmiyormusunuz?

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
evet esımın aılesıyle yasıyoruz koyanında kım oldugunu bılıyorum ama yarın hocaya gıdıp baktıracagız

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
evet esımın aılesıyle yasıyoruz koyanında kım oldugunu bılıyorum ama yarın hocaya gıdıp baktıracagız

Sevgili aysima,

Bir hocaya gidip göstermeniz sizi yanlış yönlendirecektir. Çünkü bu yazılar şifrelenmişir. Yapan kişi dışında kimse bu çalışmanın tam esaslarını bilemez. Ve belki kötü birşeyken iyi diyebilirler ya da iyi bir çalışma iken kötü diyebilir o nasibden uzaklaşmanıza neden olabilirler. Taktir sizindir. Sevgi ve Işıkla...

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
sevgılı yule yardımcı oldugunuz ıcın cok tesekkur ederım bunu evde buldum kardolapta askıdakı eşyaların arasına yerlestırılmıs duruyordu sıse pet sıse oldugu ıcın hafıf havadaydı dıbındede bır kepce kadar su vardı.Bizim evde hıc huzurumuz yok yapanında kım oldugunu bılıyorum kagıtları suya atmayı dusundum ama onu ordan aldıgımı anlamıs galıba tekrar yenıleyecektır o yuzden ne oldugunu iyice çözüp koruma yaptırmak istiyorum tekrardan cok tesekkur ederım yordum sızıde kususra bakmayın

tekinak99

Kayıtlı Üye
tercüme diyince aklıma ilk gelen alya tercüme oluyo nedense :) özellikle yeminli tercüme konusunda iyi olduklarını söyleyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...